דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי מחוז
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור לעובדים
רשימת מתנ"סים
א
  שם מתנסמחוזשם מנהל
  אבו סנאןצפוןמוסא אמירה
  אבו-טור סילוואןירושליםעליאן מוחמד
  אבן יהודהמרכזבבל פור משה
  אום קאסוםדרוםכהן אבשלום
  אופקיםדרוםאלקלעי שי
  אזורמרכזבראל ענת
  איכסאלחיפה והעמקיםנג'ארה איאד
  אילתדרוםכהן איריס
  אלעדמרכזהורוביץ מנחם
  אלפי מנשהמרכזרמון חיון אירית
  אלקנהמרכזאייזנברג איריס
  אפרתירושליםבוגוש שושי

ב
  באקה אל גרביהחיפה והעמקיםגנאים חוסני
  בוכרים גאולהירושליםקמינצקי אילה
  בית אלירושליםקצב אלי
  בית אריהירושליםקרסנטי יוסי
  בית דגןמרכזדיאמנט ישראל
  בית דודירושליםעמאס הלה
  בית הכרםירושליםמגן נטע
  בית הנוער העבריירושלים
  בית וגןמרכזגודמן אילה
  בית חנינאירושליםוותד חוסאם
  בית צפאפאירושליםאיוב עלי
  בית שאןחיפה והעמקיםיונה הרצל
  בית שמשירושליםקדמון עמית
  ביתר עליתירושליםקרויזר דסי
  בני ברק - פרדס כץמרכזזהבי מיכל
  בנימיןירושליםכהן יעל
  בנימינה - גבעת עדהחיפה והעמקיםורדיגר מיכל
  בסמת טבעוןחיפה והעמקיםלוזון משה
  בקעהירושליםשטרית דורית
  בקעת הירדןירושליםאייל חוי

ג
  גבעה צרפתיתירושליםברס שימי
  גבעת אולגהחיפה והעמקיםאנגל איה
  גבעת זאבירושליםליפצין יצחק
  גבעת שאולירושליםדוד ניר
  גבעת שמואלמרכזאחיטוב שירלי
  ג'וליסצפוןהנו אשרף
  גוש עציוןירושליםלוי בני
  גילהירושליםשטרית יפה
  גינות העירירושליםאל עמי שייקה
  גן יבנהדרוםגוטמן אורית
  ג'ת ינוחצפוןסלאמה סאפי

ד
  דבוריהחיפה והעמקיםמסאלחה ג'מאל ,ד"ר
  דימונהדרוםכהן נועם
  דיר חנאצפוןנג'ם סאלח

ה
  הר חברוןדרוםגוטמן חיליק
  הר נוףירושליםוייזר אלי
  הרובע היהודיירושליםקמיר אביעד
  הרצליה - יד התשעהמרכזמנור-יקיר גילה
  הרצליה - נוה ישראלמרכזונזינסקי מירה
  הרצליה רשת המרכזים הקהילתייםמרכזחרל"פ יקי

ז
  זמרמרכזחטיב אימאן

ח
  חבל אילותדרוםאורון שוש
  חבל יבנהדרוםרום עדי
  חולון - רשת קהילה ופנאימרכזלוי ורדה
  חולון- בן גוריוןמרכזלוגסי אבי
  חולון- וולפסוןמרכזשרם יגאל
  חולון- מוזיאון וארכיוןמרכזספקטור סמדר
  חולון- מכרז למחול רעיםמרכזסגל ענת
  חולון- מרכז שטיינברגמרכזלינב מעיין
  חולון- נאות רחלמרכזאבני ג'ולי
  חולון- נאות שושניםמרכזדוידי מיכה
  חולון- נוה ארזיםמרכזכהן דקלה
  חולון- פסגותמרכזלוי שולי
  חולון- קלייןמרכזעג'מי אורה
  חולון-אשכול נוערמרכזשוחט הילה
  חולון-לזרוסמרכזזיידה יוסי
  חומת שמואל (הר חומה)ירושליםרגב אבי
  חורהדרוםאבו אלקיעאן עלי
  חיפה - ליאו באקחיפה והעמקיםיגול יואב
  חיפה - נוה יוסףחיפה והעמקיםיפרח שמעון
  חיפה - רמותחיפה והעמקיםאוליאל אבנר
  חיפה רמות- הוד הכרמלחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה -רמות ספירחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה- רמות רמת אלוןחיפה והעמקים
  חצור הגליליתצפוןיעקובזון גרדה

ט
  טובא זנגריהצפוןאלהייב אילהאם
  טורעאןצפוןסבאח ג'עפר
  טירת הכרמלחיפה והעמקיםכהן אבנר

י
  יבנהדרוםאלוש אלי
  יבנה- כותר/יד לבניםדרוםציון דוד
  יבנה- מרכז הספורטדרוםשאול דוד
  יבנה- נאות שז"רדרוםנבון סמדר
  יבנה- סדנה לאומנותדרוםרוני ראובן
  יבנה- קונסבטוריון למוסיקה ומחולדרוםפרימו רפי
  יבניאלחיפה והעמקיםרבינוביץ רמי
  יהודמרכזבכלר יוחנן
  יואבדרוםנדיל ניצה
  יסוד המעלהצפוןמלינקוב אלכס
  יפיעחיפה והעמקיםריזק טאהא עובור
  יקנעם עיליתחיפה והעמקיםטוכמן אורנה
  ירוחםדרוםאברג'יל רפי
  ירכאצפוןח'יר הודא

כ
  כאבולצפוןאבראהים בלאל
  כסייפהדרוםאבו עג'אג' עלי
  כפר ורדיםצפוןבלכר ליאת
  כפר יונהמרכזגז ניסן
  כפר מנדאצפוןסמחאת עאדל
  כפר קמאחיפה והעמקיםלבאי מוניר
  כפר תבורחיפה והעמקיםקינן רוני
  כרמיאל רשתצפוןאסידו ז'נט

ל
  לב העירירושליםשלי אייל
  להביםדרוםסולימני אבי
  לודמרכזגיל אבי
  לכישדרוםסטטר דפנה
  לקייהדרוםאבו סיאם אשרף

מ
  מבואות החרמוןצפוןבינדר אופיר
  מג'ארצפוןדגש ניזאר
  מג'ד אל כרוםצפוןחלאילה אברהים
  מגדלצפוןמרגולין עמוס
  מגדל העמקחיפה והעמקיםזאבי כהן אורית
  מודיעין עיליתירושליםברנפלד רחלי
  מזכרת בתיהמרכזקדמיאל רוני
  מטולהצפוןטופר ניר
  מינהל דרום -ירושליםירושליםארבל אריאל
  מעלה אדומיםירושליםחנוך שמוליק
  מעלה יוסףצפוןכהן לי-את
  מעלה רמותירושליםקופרשטוק אשר
  מעלות - תרשיחאצפוןרוזנר מרינה
  מצפה רמוןדרוםשטיינברג רונן
  מרום הגלילצפוןפנחס אמנון
  מרחביםדרוםעזרן אדם
  משגבצפוןסיון בן-יוסף אילה

נ
  נוה יעקבירושליםגורדון הדסה
  נוה מדברדרום
  נחל שורקדרוםברדוגו פסטרנק נעה
  נצרת עיליתצפוןויצמן דני
  נשרחיפה והעמקיםאנגל איה
  נתיבותדרוםדהן חן
  נתניה - נאות הרצלמרכזיעקבי לאה
  נתניה - רמת ידין (דורה)מרכז
  נתניה מזרחמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח בית דוידסוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח ווליוםמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח חפציבהמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח נווה איתמרמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח קריית השרוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח רביןדרומי סמדר
  נתניה- נאות הרצל -שלוחת הגיל הרך,בת גינזבורגמרכז
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר- קרית נורדאומרכזדורון אריה
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר-אירוסיםמרכזדורון אריה
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום נתניהמרכזאריה ליאת
  נתניה-רשת המתנ"סים בדרום העיר-פולגמרכז

ע
  עוטף ירושליםירושלים
  עכו - רשתצפוןפוסקלינסקי יורם
  עכו העתיקהצפוןפארס לואי
  עמנואלמרכזהרשקוביץ סמדר
  עמק המעיינותחיפה והעמקיםכץ נעמה
  עפולה- רשתחיפה והעמקיםבן דניאל
  ערבה תיכונהדרוםלהב- ביגר אילת
  ערערה בנגבדרוםקדח שאדיה

פ
  פסגת זאבירושליםבניונס אריה
  פרדס חנה - כרכורחיפה והעמקיםריימונד קולט
  פתח-תקוה - יוספטל בית מרקומרכזדדון רונית
  פתח-תקוה - מקפ"תמרכזכץ לאה
  פתח-תקוה - עמישבמרכזבורי שמש שלי

צ
  צור באהרירושליםאבו כף חאלד
  צפתצפוןהרשמן ליאור

ק
  קדומיםמרכזדמוזה זרהתון
  קדימה-צורןמרכזברבר צחי
  קלנסואהמרכזנאטור מוסטפא
  קצריןצפוןפורת גלעד
  קרית אונומרכזפיק אסתר
  קרית ארבעדרוםשטיגליץ יעל
  קרית אתאחיפה והעמקיםאדרי איציק
  קרית ביאליקחיפה והעמקיםבן נתן ארז
  קרית טבעוןחיפה והעמקיםגרינבלום דרור
  קרית יובל- בית וגןירושלים
  קרית יובל- בית רחלירושלים
  קרית יובל- עין כרםירושלים
  קרית יובל- רמת שרתירושלים
  קרית יובל- שטרןירושלים
  קרית יובל-הסנפלדירושלים
  קרית יובל-מינהלירושליםלוי יחיאל
  קרית יובל-פיליפ לאוןירושלים
  קרית יםחיפה והעמקיםבר אפרים
  קרית מוצקין -בן גוריוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין- חי-פארקחיפה והעמקיםגולדברג אורן
  קרית מוצקין- ספורטליחיפה והעמקיםלייבוביץ פיני
  קרית מוצקין- ספריה עירוניתחיפה והעמקיםצאלון איילת
  קרית מוצקין- רשתחיפה והעמקיםשינדלר מנחם
  קרית מוצקין-אופירה נבוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-אשכול פיסחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-גושןחיפה והעמקיםגילדין אינה
  קרית מנחםירושליםסילפן רוני
  קרית עקרוןמרכזצור דוד
  קרית שמונהצפוןמעוז כפיר
  קרני שומרוןמרכזויסמן זהר

ר
  ראש פינהצפוןאסף יסמין
  ראשון לציון - מזרחמרכזבצלאל יוסי
  ראשון לציון - רמת אליהומרכזויטנברג גילעד
  רהטדרוםאלזיאדנה פואד
  רוממהירושליםשרפי אילן
  רחובות - אושיותמרכז
  רחובות - חשמונאיםמרכז
  רחובות - כפר גבירולמרכז
  רחובות - מרכז חוויות צפוןמרכז
  רחובות - קרית משהמרכז
  רחובות - רשת חוויותמרכזדויטש עדי
  רכסיםחיפה והעמקיםנינצינסקי משה
  רמות- אלוןירושליםקירמאיר אסתי
  רמלהמרכזבן חמו מאיר
  רמלה - מגזרמרכזפאנוס מיכאיל
  רמת גן - רמת השקמהמרכזחייקין יפית
  רמת הגולןצפוןאגאי פז שרון
  רמת הנגבדרוםמלכי-אור ספי
  רמת השרון - מגוונים נווה גןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - הקתדרהמרכזקירשנר דורית
  רמת השרון - מגוונים אלי כהןמרכזלייזרוביץ אבי
  רמת השרון - מגוונים גולןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - מגוונים נוה רסקומרכזדגמי דליה
  רמת השרון - מגוונים קרית הצעיריםמרכזבלש תקוה
  רמת השרון - רשתמרכזאביב ניצן
  רמת השרון -מגוונים אלוןמרכזטננבאום ענת
  רמת ישיחיפה והעמקיםחכמו אילן
  רמת שלמהירושליםברגר עזרא

ש
  שגב שלוםדרוםברגיל כנרת
  שדרותדרום
  שומרוןמרכז
  שיבלי אום אלג'נםחיפה והעמקיםפארירה ראניה
  שלומיצפוןחצ'ואל אבי
  שמואל הנביאירושליםזייבלד ליבי
  שער הנגבדרוםחודרה אריה
  שפירדרוםלביא יובל
  שפרעםצפוןואחניש אשר

ת
  תל מונדמרכזאליהו אבי
  תל שבעדרוםביתן יעקב
  תלפיות מזרחירושליםהימס קולין
  תמרהצפוןעוואד טארק

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ