דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי מחוז
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור לעובדים
רשימת מתנ"סים
א
  שם מתנסמחוזשם מנהל
  אבו סנאןצפוןפודי אילהאם
  אבו-טור סילוואןירושלים
  אבן יהודהמרכזבבל פור משה
  אופקיםדרוםאלקלעי שי
  אור יהודהמרכזכץ לאה
  אורניתמרכזויסמן זהר
  אזורמרכזבראל ענת
  איכסלחיפה והעמקיםמסאלחה ג'מאל ,ד"ר
  אילתדרוםכהן איריס
  אל קאסוםדרוםקדח שאדיה
  אלעדמרכזהורוביץ מנחם
  אלפי מנשהמרכזרמון חיון אירית
  אלקנהמרכזאייזנברג איריס
  אפרתירושלים
  אשכול מ.אדרוםפלג עוזיהו מיכל

ב
  באקה אל גרביהחיפה והעמקיםגנאים חוסני
  בוכרים גאולהירושליםקמינצקי אילה
  בוסתן טל מארג'חיפה והעמקיםקתז גופסה
  בועיינה נוג'ידאתצפוןמורקוס נסרין
  בוקעתהצפוןסלאמה סאפי
  בית אלירושליםקרסנטי יוסי
  בית דגןמרכזיעקב אלון
  בית דודירושליםעליאן מוחמד
  בית הכרםירושליםמגן נטע
  בית הנוער העבריירושלים
  בית וגןירושליםגודמן אילה
  בית חנינאירושליםאלחאג' וסים
  בית צפאפאירושליםאיוב עלי
  בית שאןחיפה והעמקיםיונה הרצל
  בית שמשירושליםקדמון עמית
  ביתר עליתירושליםקרויזר דסי
  בני ברק - פרדס כץמרכזטופר אמיתי שרון
  בנימיןירושליםכהן יעל
  בנימינה - גבעת עדהחיפה והעמקיםורדיגר מיכל
  בסמת טבעוןחיפה והעמקיםסמחאת עאדל
  בענהח'ליל מוחמד
  בקעהירושליםשטרית דורית
  בקעת הירדןירושליםאייל חוי

ג
  גבעה צרפתיתירושלים
  גבעת אולגהחיפה והעמקיםיגול יואב
  גבעת זאבירושליםליפצין יצחק
  גבעת שמואלמרכזאחיטוב שירלי
  ג'דידה מכרצפוןנג'ם סאלח
  גדרותמרכזארזי מיטל
  ג'וליסצפוןטופר ניר
  גוש עציוןירושליםלוי בני
  גילהירושליםלוי יחיאל
  גינות העירירושליםאל עמי שייקה
  גלבועחיפה והעמקיםגולדמן סיון
  ג'לג'וליהצפוןבכלר יוחנן
  גן יבנהדרוםאברג'יל רפי
  ג'ת ינוחצפון

ד
  דבוריהחיפה והעמקים
  דימונהדרוםכהן נועם
  דיר חנאצפוןנג'ארה איאד

ה
  הר חברוןדרוםגוטמן חיליק
  הר נוףירושליםוייזר אלי
  הרובע היהודיירושליםאגאי מאיר
  הרצליה - יד התשעהמרכזטללה אבי
  הרצליה - נוה ישראלמרכזשרם יגאל
  הרצליה רשת המרכזים הקהילתייםמרכזחרל"פ יקי

ח
  חבל אילותדרום
  חבל יבנהדרוםרום עדי
  חולון - רשת קהילה ופנאימרכזלוי ורדה
  חולון- בן גוריוןמרכזלוגסי אבי
  חולון- וולפסוןמרכזשרם יגאל
  חולון- מוזיאון וארכיוןמרכזספקטור סמדר
  חולון- מכרז למחול רעיםמרכזסגל ענת
  חולון- מרכז שטיינברגמרכזלינב מעיין
  חולון- נאות רחלמרכזאבני ג'ולי
  חולון- נאות שושניםמרכזדוידי מיכה
  חולון- נוה ארזיםמרכזכהן דקלה
  חולון- פסגותמרכזלוי שולי
  חולון- קלייןמרכזעג'מי אורה
  חולון-אשכול נוערמרכזשוחט הילה
  חולון-לזרוסמרכזאמון סיידון עדי
  חומות עכו (לשעבר עכו העתיקה)צפוןפארס לואי
  חומת שמואל (הר חומה)ירושליםרגב אבי
  חורהדרוםאבו אלקיען עלי
  חיפה - ליאו באקחיפה והעמקיםדיאב סמייה
  חיפה - נוה יוסףחיפה והעמקיםיפרח שמעון
  חיפה - רמותחיפה והעמקיםאוליאל אבנר
  חיפה נוה יוסף חליסהחיפה והעמקיםג'ובראן קסיס בהייה
  חיפה רמות- הוד הכרמלחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה -רמות ספירחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה- רמות רמת אלוןחיפה והעמקים
  חצור הגליליתצפוןיעקובזון גרדה

ט
  טובא זנגריהצפוןמרגולין עמוס
  טורעאןצפוןסבאח ג'עפר
  טייבהמרכזח'ליליה מוחמד
  טירת הכרמלחיפה והעמקיםכהן אבנר

י
  יבנהדרוםאלוש אלי
  יבנה- כותר/יד לבניםדרוםציון דוד
  יבנה- מרכז הספורטדרוםשאול דוד
  יבנה- נאות שז"רדרוםנבון סמדר
  יבנה- סדנה לאומנותדרוםרוני ראובן
  יבנה- קונסבטוריון למוסיקה ומחולדרוםפרימו רפי
  יבניאלחיפה והעמקיםרבינוביץ רמי
  יהודמרכזשחטר רונן
  יואבדרוםגוטמן אורית
  יכסאלחיפה והעמקיםנג'ארה איאד
  יסוד המעלהצפוןמלינקוב אלכס
  יפיעחיפה והעמקיםריזק טאהא עובור
  יקנעם עיליתחיפה והעמקיםטוכמן אורנה
  ירוחםדרוםלביא יובל
  ירכאצפוןח'יר הודא

כ
  כאבולצפוןאבראהים בלאל
  כסייפהדרוםאבו עג'אג' עלי
  כפר בראמרכזליפשיץ דודי
  כפר ורדיםצפוןבלכר ליאת
  כפר יונהמרכזזית יסף
  כפר מנדאצפוןסמחאת עאדל
  כפר קמאחיפה והעמקיםסוסחא תכחאו לאנה
  כפר תבורחיפה והעמקיםקינן רוני
  כרמיאל רשתצפוןצין איריס

ל
  לב העירירושליםהופמן שי
  להביםדרוםבן חמו מאיר
  לודמרכזגיל אבי
  לכישדרוםסטטר דפנה
  לקייהדרוםאבו סיאם אשרף

מ
  מבואות החרמוןצפוןבינדר אופיר
  מג'ארצפוןדגש ניזאר
  מג'ד אל כרוםצפוןמנעא איה
  מגדלצפוןכהן מיכל
  מגדל העמקחיפה והעמקיםזאבי כהן אורית
  מודיעין עיליתירושליםברנפלד רחלי
  מזכרת בתיהמרכזקדמיאל רוני
  מזרעהצפוןעווד ראני
  מטה אשרצפוןרוזנברג גולן
  מטולהצפוןמלינקוב אלכס
  מינהל דרום -ירושליםירושלים
  מיתרדרוםבן ישי שמעון
  מיתרדרוםשטיגליץ יעל
  מיתרים (גבעת שאול בית רוס לשעבר)ירושליםקמיר אביעד
  מעלה אדומיםירושליםמסיל אורי
  מעלה יוסףצפוןצור דוד
  מעלה רמותירושליםקופרשטוק אשר
  מעלות - תרשיחאצפוןרוזנר מרינה
  מצפה רמוןדרוםגרינבלום דרור
  מרום הגלילצפוןפנחס אמנון
  מרחביםדרוםעזרן אדם
  משגבצפוןסיון בן-יוסף אילה

נ
  נהריהצפוןהרשמן ליאור
  נוה יעקבירושלים
  נוה מדברדרוםאבו עשיבה מוחמד
  נחל שורקדרוםברדוגו פסטרנק נעה
  נחףצפוןנאטור רשא
  נצרת עיליתצפוןכהן בתיה
  נשרחיפה והעמקים
  נתיבותדרוםדהן חן
  נתניה - נאות הרצלמרכזברק ריקי
  נתניה - רמת ידין (דורה)מרכזונזינסקי מירה
  נתניה מזרח בית דוידסוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח ווליוםמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח חפציבהמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח נווה איתמרמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח קריית השרוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח רביןדרומי סמדר
  נתניה מזרח-נאות גניםמרכזדרומי סמדר
  נתניה- נאות הרצל -שלוחת הגיל הרך,בת גינזבורגמרכז
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר- קרית נורדאומרכזדורון אריה
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר-אירוסיםמרכזפנדריק מור
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום נתניהמרכזאריה ליאת
  נתניה-רשת המתנ"סים בדרום העיר-פולגמרכזדוידוביץ רמי

ס
  סאג'ורצפוןמהדי חסן

ע
  עוטף ירושליםירושליםג'בר נאדרה
  עילוטצפוןחלאילה אברהים
  עכו - רשתצפוןפוסקלינסקי יורם
  עמנואלמרכזהרשקוביץ סמדר
  עמק המעיינותחיפה והעמקיםכץ נעמה
  עפולה- רשתחיפה והעמקיםבן דניאל
  ערבה תדרוםלהב- ביגר אילת
  ערערה בנגבדרוםדיאמנט ישראל

פ
  פסגת זאבירושליםאסרף אלרואי
  פרדס חנה - כרכורחיפה והעמקיםריימונד קולט
  פתח-תקוה - יוספטל בית מרקומרכזדדון רונית
  פתח-תקוה - עמישבמרכז

צ
  צור באהרירושליםאבו כף חאלד
  צפתצפוןבן יעקב שושי

ק
  קדומיםמרכזבוקובסקי אסתר
  קדימה-צורןמרכזברבר צחי
  קלנסואהמרכזנאטור מוסטפא
  קצריןצפוןפורת גלעד
  קרית אונומרכזפיק אסתר
  קרית ארבעדרוםברוכי חננאל
  קרית אתאחיפה והעמקיםאדרי איציק
  קרית ביאליקחיפה והעמקיםחכמו אילן
  קרית טבעוןחיפה והעמקיםבן נתן ארז
  קרית יובל-מינהלירושליםריס יאיר
  קרית יםחיפה והעמקיםלבהר תום
  קרית מוצקין -בן גוריוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין- חי-פארקחיפה והעמקיםגולדברג אורן
  קרית מוצקין- ספורטליחיפה והעמקיםלייבוביץ פיני
  קרית מוצקין- ספריה עירוניתחיפה והעמקיםצאלון איילת
  קרית מוצקין- רשתחיפה והעמקיםשינדלר מנחם
  קרית מוצקין-אופירה נבוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-אשכול פיסחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-גושןחיפה והעמקיםגילדין אינה
  קרית מנחםירושליםסילפן רוני
  קרית עקרוןמרכזבוגוש שושי
  קרית שמונהצפוןקוזקרו אלעד
  קרני שומרוןמרכזאילוז אלירן

ר
  ראש פינהצפוןממן חגית
  ראשון לציון - מזרחמרכזבצלאל יוסי
  ראשון לציון - רמת אליהומרכזנגלר-כץ אדוה
  רהטדרוםאלזיאדנה פואד
  רוממהירושליםשרפי אילן
  רחובות - אושיותמרכז
  רחובות - חשמונאיםמרכז
  רחובות - כפר גבירולמרכזהרשקו איתמר
  רחובות - מרכז חוויות צפוןמרכז
  רחובות - קרית משהמרכז
  רחובות - רשת חוויותמרכז
  רכסיםחיפה והעמקיםאורבך חנן
  רמות- אלוןירושליםקירמאיר אסתי
  רמלהמרכז
  רמלה - מגזרמרכזפאנוס מיכאיל
  רמת גן - רמת השקמהמרכזבורי שמש שלי
  רמת הגולןצפוןאגאי פז שרון
  רמת הנגבדרוםמלכי-אור ספי
  רמת השרון - מגוונים נווה גןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - הקתדרהמרכזקירשנר דורית
  רמת השרון - מגוונים אלי כהןמרכזלייזרוביץ אבי
  רמת השרון - מגוונים גולןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - מגוונים נוה רסקומרכזדגמי דליה
  רמת השרון - מגוונים קרית הצעיריםמרכזבלש תקוה
  רמת השרון - רשתמרכזגז ניסן
  רמת השרון -מגוונים אלוןמרכזטננבאום ענת
  רמת ישיחיפה והעמקיםברקב אבי
  רמת שלמהירושליםברגר עזרא

ש
  שגב שלוםדרוםברגיל כנרת
  שדות נגבדרוםממו יוני
  שדרותדרוםכהן לימור
  שומרוןמרכז
  שיבלי אום אלג'נםחיפה והעמקים
  שלומיצפוןברנס יאיר-לי
  שמואל הנביאירושליםזייבלד ליבי
  שעבצפוןחטיב חאלד
  שער הנגבדרוםחודרה אריה
  שפירדרוםכהן מעיין
  שפרעםצפוןואחניש אשר

ת
  תל מונדמרכזאליהו אבי
  תל שבעדרוםביתן יעקב
  תלפיות מזרחירושליםרוטשילד יואב
  תמרהצפוןעוואד טארק

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ