דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי מחוז
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור לעובדים
רשימת מתנ"סים
א
  שם מתנסמחוזשם מנהל
  אבו סנאןצפוןפודי אילהאם
  אבו-טור סילוואןירושלים
  אבן יהודהמרכזבבל פור משה
  אופקיםדרוםאלקלעי שי
  אור יהודהמרכזכץ לאה
  אורניתמרכזמרגולין עמוס
  אזורמרכזהרשקו איתמר
  איכסלחיפה והעמקיםמסאלחה ג'מאל ,ד"ר
  אילתדרוםכהן איריס
  אל קאסוםדרוםקדח שאדיה
  אלעדמרכזהורוביץ מנחם
  אלפי מנשהמרכזזית יסף
  אלקנהמרכזקדמון עמית
  אפרתירושליםבדנר יצחק
  אשכול מ.אדרוםפלג עוזיהו מיכל

ב
  באקה אל גרביהחיפה והעמקיםגנאים חוסני
  באר יעקבמרכזאליהו אבי
  בוכרים גאולהירושליםקמינצקי אילה
  בוסתן טל מארג'חיפה והעמקיםקתז גופסה
  בועיינה נוג'ידאתצפוןערמוש עלי
  ביר אל מקסורצפוןעבד אלרחים רנא
  בית אלירושליםקרסנטי יוסי
  בית דגןמרכזיעקב אלון
  בית דודירושליםעליאן מוחמד
  בית הכרםירושליםהופמן שי
  בית הנוער העבריירושלים
  בית וגןירושליםגודמן אילה
  בית חנינאירושליםאלחאג' וסים
  בית צפאפאירושליםאיוב עלי
  בית שאןחיפה והעמקיםכהן יואל
  בית שמשירושליםקדמון עמית
  ביתר עליתירושליםקרויזר דסי
  בני ברק - פרדס כץמרכזטופר אמיתי שרון
  בנימיןירושלים
  בנימינה - גבעת עדהחיפה והעמקיםקארו לבנה
  בסמת טבעוןחיפה והעמקיםסמחאת עאדל
  בענהצפוןח'ליל מוחמד
  בקעהירושליםגולדברג אלעד
  בקעת הירדןירושליםאייל חוי

ג
  גבעה צרפתיתירושליםקליין תמר
  גבעת אולגהחיפה והעמקיםיגול יואב
  גבעת זאבירושליםליפצין יצחק
  גבעת שמואלמרכזאחיטוב שירלי
  ג'דידה מכרצפוןנג'ם סאלח
  גדרותמרכזארזי מיטל
  ג'וליסצפוןטופר ניר
  גוש עציוןירושליםלוי בני
  גילהירושליםיעקובי זוהר
  גינות העירירושליםאל עמי שייקה
  ג'לג'וליהמרכזעבד גאפר יוסף
  גליל תחתוןצפוןקינן רוני
  גן יבנהדרוםאברג'יל רפי

ד
  דבוריהחיפה והעמקיםרבינוביץ רמי
  דימונהדרוםכהן נועם
  דיר חנאצפוןנג'ארה איאד

ה
  הר חברוןדרוםגוטמן חיליק
  הר נוףירושליםוייזר אלי
  הרובע היהודיירושליםאגאי מאיר
  הרצליה - יד התשעהמרכזטללה אבי
  הרצליה - נוה ישראלמרכזמסיקה גיל
  הרצליה רשת המרכזים הקהילתייםמרכזחרל"פ יקי

ח
  חבל אילותדרוםכ"ץ לימור
  חבל יבנהדרוםמגן נטע
  חולון - רשת קהילה ופנאימרכזקדמיאל רוני
  חולון- בן גוריוןמרכזלדר לילך
  חולון- וולפסוןמרכזסלובודיאנסקי ורד
  חולון- מוזיאון וארכיוןמרכזפז ציפורנית
  חולון- מכרז למחול רעיםמרכזסגל ענת
  חולון- מרכז שטיינברגמרכזלסטר זהר
  חולון- נאות רחלמרכזאליהו מיטל
  חולון- נאות שושניםמרכזנגלר-כץ אדוה
  חולון- נוה ארזיםמרכז
  חולון- פסגותמרכזלוי שולי
  חולון- קלייןמרכזכהן מוטי
  חולון-אשכול נוערמרכזשוחט הילה
  חולון-לזרוסמרכזאמון סיידון עדי
  חומת שמואל (הר חומה)ירושליםרגב אבי
  חורהדרוםאבו אלקיען עלי
  חיפה - ליאו באקחיפה והעמקים
  חיפה - נוה יוסףחיפה והעמקיםיפרח שמעון
  חיפה - רמותחיפה והעמקיםאוליאל אבנר
  חיפה נוה יוסף חליסהחיפה והעמקיםג'ובראן קסיס בהייה
  חיפה רמות- הוד הכרמלחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה -רמות ספירחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה- רמות רמת אלוןחיפה והעמקים
  חצור הגליליתצפוןכץ יאיר

ט
  טובא זנגריהצפוןסלאמה סאפי
  טורעאןצפוןסבאח ג'עפר
  טייבהמרכזנאטור מוסטפא
  טירהמרכזאלמוג סהר
  טירת הכרמלחיפה והעמקים

י
  יבנהדרוםאלוש אלי
  יבנה בית סולומוןדרוםבן שטרית פנינה
  יבנה- היכל המוסיקה המחול והוקנסבטוריוןדרוםגוטמן ראובן
  יבנה מחלקת נוערדרוםסמוחה חן
  יבנה מרכז הגיל הרךדרוםאלקריף פרלינה
  יבנה- מרכז הספורטדרוםשאול דוד
  יבנה מרכז צעיריםדרוםאמיגה אביטל
  יבנה מרכז קהילתי ע"ש ליפקין שחקדרוםסויסה שמרית
  יבנה מרכז קהילתי תורני מרגליתדרוםשרעבי יפית
  יבנה מרכז תרבות יוצאי אתיופיהדרוםג'מבר גדעון
  יבנה- נאות שז"רדרוםנבון סמדר
  יבנה- סדנה לאומנותדרוםרוני ראובן
  יבנה- ספריה/בית יד לבניםדרוםציון דוד
  יהודמרכזשחטר רונן
  יואבדרוםגוטמן אורית
  יפיעחיפה והעמקים
  יקנעם עיליתחיפה והעמקיםבכר ליאור
  ירוחםדרוםלביא יובל
  ירכאצפוןח'יר הודא

כ
  כאבולצפוןאבו סוויד חמזי
  כוכב יאירמרכזברבר צחי
  כסייפהדרוםאבו עג'אג' עלי
  כפר בראמרכזויסמן זהר
  כפר ורדיםצפוןגנגרינוביץ דרורי מיי-טל
  כפר יונהמרכזזית יסף
  כפר כנאצפוןגדיר מוסטפא
  כפר מנדאצפוןסמחאת עאדל
  כפר קמאחיפה והעמקיםסוסחא תכחאו לאנה
  כפר תבורחיפה והעמקיםקוסן דני
  כרמיאל רשתצפוןצין איריס

ל
  לב העירירושלים
  להביםדרוםחמאוי יעל
  לודמרכזגיל אבי
  לוד - שיקגומרכזאלזיאתני פאתן
  לכישדרוםדוידוביץ אולגה
  לקייהדרום

מ
  מבואות החרמוןצפוןבינדר אופיר
  מג'ארצפון
  מג'ד אל כרוםצפוןמנעא איה
  מגדלצפוןכהן מיכל
  מגדל העמקחיפה והעמקיםזאבי כהן אורית
  מודיעין עיליתירושליםברנפלד רחלי
  מזכרת בתיהמרכזבראל ענת
  מזרעהצפוןעווד ראני
  מטה אשרצפוןרוזנברג גולן
  מטולהצפוןמלינקוב אלכס
  מינהל דרום -ירושליםירושליםאדר אורן
  מיתרדרוםשטיגליץ יעל
  מיתרים (גבעת שאול בית רוס לשעבר)ירושליםקמיר אביעד
  מעלה אדומיםירושליםמסיל אורי
  מעלה יוסףצפוןצור דוד
  מעלה רמותירושליםקופרשטוק אשר
  מעלות - תרשיחאצפוןרוזנר מרינה
  מעלות תרשיחא תקן שניצפוןח'טיב ג'מול ופא
  מצפה רמוןדרוםנועם נדר
  מרום הגלילצפוןפנחס אמנון
  מרחביםדרוםעזרן אדם
  משגבצפוןגולדמן סיון
  משהדצפוןאבראהים בלאל

נ
  נהריהצפוןהרשמן ליאור
  נוה יעקבירושליםגורדון הדסה
  נוה מדברדרוםאבו עשיבה מוחמד
  נחל שורקדרוםברדוגו פסטרנק נעה
  נחףצפוןנאטור רשא
  נצרת עיליתצפוןכהן בתיה
  נשרחיפה והעמקיםגרינבלום דרור
  נתיבותדרוםסטטר דפנה
  נתניה - נאות הרצלמרכזברק ריקי
  נתניה - רמת ידין (דורה)מרכזונזינסקי מירה
  נתניה מזרח בית דוידסוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח ווליוםמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח חפציבהמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח נווה איתמרמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח קריית השרוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח רביןדרומי סמדר
  נתניה מזרח-נאות גניםמרכזדרומי סמדר
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר- קרית נורדאומרכזדורון אריה
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר-אירוסיםמרכזפנדריק מור
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום נתניהמרכזאריה ליאת
  נתניה-רשת המתנ"סים בדרום העיר-פולגמרכזדוידוביץ רמי

ס
  סאג'ורצפוןמהדי חסן
  סחניןצפוןריא מייסון

ע
  עוטף ירושליםירושליםג'בר נאדרה
  עילוטצפוןחלאילה אברהים
  עכו - המרכזים הקהילתיים חומות עכוצפוןפארס לואי
  עכו - רשתצפוןסיון בן-יוסף אילה
  עמנואלמרכזהרשקוביץ סמדר
  עמק המעיינותחיפה והעמקיםשוויגר צרויה
  עפולה- רשתחיפה והעמקיםבן דניאל
  ערבה תדרוםלהב- ביגר אילת
  ערערה בנגבדרוםדיאמנט ישראל

פ
  פסגת זאבירושליםכהן יעל
  פרדס חנה - כרכורחיפה והעמקיםטרפה וינו
  פרדסיהמרכזישעיהו פרץ לירז

צ
  צור באהרירושליםאבו כף חאלד
  צפתצפוןבן יעקב שושי

ק
  קדומיםמרכזבוקובסקי אסתר
  קדימה-צורןמרכזסודאי רועי
  קלנסואהמרכזחייקין יפית
  קצריןצפוןפורת גלעד
  קרית אונומרכזפיק אסתר
  קרית אתאחיפה והעמקיםאדרי איציק
  קרית ביאליקחיפה והעמקיםחכמו אילן
  קרית טבעוןחיפה והעמקיםבן נתן ארז
  קרית יובל-מינהלירושליםריס יאיר
  קרית יםחיפה והעמקיםלבהר תום
  קרית מוצקין -בן גוריוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין- חי-פארקחיפה והעמקיםשינדלר מנחם
  קרית מוצקין- ספורטליחיפה והעמקיםלייבוביץ פיני
  קרית מוצקין- ספריה עירוניתחיפה והעמקיםצאלון איילת
  קרית מוצקין- רשתחיפה והעמקיםשינדלר מנחם
  קרית מוצקין-אופירה נבוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-אשכול פיסחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-גושןחיפה והעמקיםגילדין אינה
  קרית מלאכידרוםערמוש עלי
  קרית מנחםירושליםסילפן רוני
  קרית עקרוןמרכזבוגוש שושי
  קרית שמונהצפוןקוזקרו אלעד
  קרני שומרוןמרכזאילוז אלירן

ר
  ראש פינהצפוןממן חגית
  ראשון לציון - מזרחמרכזדרסינובר נועם
  ראשון לציון - רמת אליהומרכזהיימס קולין
  רהטדרוםאלזיאדנה פואד
  רוממהירושליםשרפי אילן
  רחובות - אושיותמרכז
  רחובות - חשמונאיםמרכז
  רחובות - כפר גבירולמרכז
  רחובות - מרכז חוויות צפוןמרכז
  רחובות - קרית משהמרכז
  רחובות - רשת חוויותמרכזאסרף אלרואי
  רכסיםחיפה והעמקיםאורבך חנן
  רמות- אלוןירושליםקירמאיר אסתי
  רמלהמרכזקורת דרור
  רמלה - מגזרמרכזדלאשה עאמר
  רמת גן - רמת השקמהמרכזבורי שמש שלי
  רמת הגולןצפוןאגאי פז שרון
  רמת הנגבדרוםמלכי-אור ספי
  רמת השרון - מגוונים נווה גןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - הקתדרהמרכזקירשנר דורית
  רמת השרון - מגוונים אלי כהןמרכזלייזרוביץ אבי
  רמת השרון - מגוונים גולןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - מגוונים נוה רסקומרכזדגמי דליה
  רמת השרון - מגוונים קרית הצעיריםמרכזבלש תקוה
  רמת השרון - רשתמרכזגז ניסן
  רמת השרון -מגוונים אלוןמרכזטננבאום ענת
  רמת ישיחיפה והעמקיםברקב אבי
  רמת שלמהירושליםברגר עזרא

ש
  שגב שלוםדרוםחודרה אריה
  שדות נגבדרוםממו יוני
  שדרותדרוםכהן לימור
  שלומיצפוןברנס יאיר-לי
  שמואל הנביאירושליםזייבלד ליבי
  שעבצפוןחטיב חאלד
  שער הנגבדרוםרום עדי
  שפירדרוםכהן מעיין
  שפרעםצפוןואחניש אשר

ת
  תל מונדמרכזאייזנברג איריס
  תל שבעדרוםביתן יעקב
  תלפיות מזרחירושליםרוטשילד יואב
  תמרהצפוןעוואד טארק

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ