דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי מחוז
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור לעובדים
רשימת מתנ"סים
א
  שם מתנסמחוזשם מנהל
  אבו סנאןצפוןפודי אילהאם
  אבו-טור סילוואןירושלים
  אבן יהודהמרכזבבל פור משה
  אופקיםדרוםאלקלעי שי
  אור יהודהמרכזכץ לאה
  אורניתמרכזויסמן זהר
  אזורמרכזבראל ענת
  איכסלחיפה והעמקיםמסאלחה ג'מאל ,ד"ר
  אילתדרוםכהן איריס
  אל קאסוםדרוםקדח שאדיה
  אלעדמרכזהורוביץ מנחם
  אלפי מנשהמרכזדדון רונית
  אלקנהמרכזאייזנברג איריס
  אפרתירושליםבדנר יצחק
  אשכול מ.אדרוםפלג עוזיהו מיכל

ב
  באקה אל גרביהחיפה והעמקיםגנאים חוסני
  בוכרים גאולהירושליםקמינצקי אילה
  בוסתן טל מארג'חיפה והעמקיםקתז גופסה
  בועיינה נוג'ידאתצפוןערמוש עלי
  בוקעתהצפוןסלאמה סאפי
  ביר אל מקסורעבד אלרחים רנא
  בית אלירושליםקרסנטי יוסי
  בית דגןמרכזיעקב אלון
  בית דודירושליםעליאן מוחמד
  בית הכרםירושליםמגן נטע
  בית הנוער העבריירושלים
  בית וגןירושליםגודמן אילה
  בית חנינאירושליםאלחאג' וסים
  בית צפאפאירושליםאיוב עלי
  בית שאןחיפה והעמקיםיונה הרצל
  בית שמשירושליםקדמון עמית
  ביתר עליתירושליםקרויזר דסי
  בני ברק - פרדס כץמרכזטופר אמיתי שרון
  בנימיןירושליםגבאי גבי
  בנימינה - גבעת עדהחיפה והעמקיםקארו לבנה
  בסמת טבעוןחיפה והעמקיםסמחאת עאדל
  בענהח'ליל מוחמד
  בקעהירושליםגולדברג אלעד
  בקעת הירדןירושליםאייל חוי

ג
  גבעה צרפתיתירושלים
  גבעת אולגהחיפה והעמקיםיגול יואב
  גבעת זאבירושליםליפצין יצחק
  גבעת שמואלמרכזאחיטוב שירלי
  ג'דידה מכרצפוןנג'ם סאלח
  גדרותמרכזארזי מיטל
  ג'וליסצפוןטופר ניר
  גוש עציוןירושליםלוי בני
  גילהירושליםלוי יחיאל
  גינות העירירושליםאל עמי שייקה
  גלבועחיפה והעמקיםגולדמן סיון
  ג'לג'וליהמרכזעבד גאפר יוסף
  גליל תחתוןצפוןקינן רוני
  גן יבנהדרוםאברג'יל רפי

ד
  דבוריהחיפה והעמקים
  דימונהדרוםכהן נועם
  דיר חנאצפוןנג'ארה איאד

ה
  הר חברוןדרוםגוטמן חיליק
  הר נוףירושליםוייזר אלי
  הרובע היהודיירושליםאגאי מאיר
  הרצליה - יד התשעהמרכזטללה אבי
  הרצליה - נוה ישראלמרכזמסיקה גיל
  הרצליה רשת המרכזים הקהילתייםמרכזחרל"פ יקי

ח
  חבל אילותדרום
  חבל יבנהדרוםרום עדי
  חולון - רשת קהילה ופנאימרכזלוי ורדה
  חולון- בן גוריוןמרכזלדר לילך
  חולון- וולפסוןמרכזסלובודיאנסקי ורד
  חולון- מוזיאון וארכיוןמרכזפז ציפורנית
  חולון- מכרז למחול רעיםמרכזסגל ענת
  חולון- מרכז שטיינברגמרכזלסטר זהר
  חולון- נאות רחלמרכזאליהו מיטל
  חולון- נאות שושניםמרכזנגלר-כץ אדוה
  חולון- נוה ארזיםמרכז
  חולון- פסגותמרכזלוי שולי
  חולון- קלייןמרכזכהן מוטי
  חולון-אשכול נוערמרכזשוחט הילה
  חולון-לזרוסמרכזאמון סיידון עדי
  חומת שמואל (הר חומה)ירושליםרגב אבי
  חורהדרוםאבו אלקיען עלי
  חיפה - ליאו באקחיפה והעמקיםדיאב סמייה
  חיפה - נוה יוסףחיפה והעמקיםיפרח שמעון
  חיפה - רמותחיפה והעמקיםאוליאל אבנר
  חיפה נוה יוסף חליסהחיפה והעמקיםג'ובראן קסיס בהייה
  חיפה רמות- הוד הכרמלחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה -רמות ספירחיפה והעמקיםירדני שרה
  חיפה- רמות רמת אלוןחיפה והעמקים
  חצור הגליליתצפוןיעקובזון גרדה

ט
  טובא זנגריהצפוןמרגולין עמוס
  טורעאןצפוןסבאח ג'עפר
  טייבהמרכזנאטור מוסטפא
  טירהמרכזענבוסי סעיד
  טירת הכרמלחיפה והעמקיםכהן אבנר

י
  יבנהדרוםאלוש אלי
  יבנה- כותר/יד לבניםדרוםציון דוד
  יבנה- מרכז הספורטדרוםשאול דוד
  יבנה- נאות שז"רדרוםנבון סמדר
  יבנה- סדנה לאומנותדרוםרוני ראובן
  יבנה- קונסבטוריון למוסיקה ומחולדרוםפרימו רפי
  יבניאלחיפה והעמקיםרבינוביץ רמי
  יהודמרכזשחטר רונן
  יואבדרוםגוטמן אורית
  יכסאלחיפה והעמקיםנג'ארה איאד
  יפיעחיפה והעמקיםריזק טאהא עובור
  יקנעם עיליתחיפה והעמקיםבכר ליאור
  ירוחםדרוםלביא יובל
  ירכאצפוןח'יר הודא

כ
  כאבולצפוןאבו סוויד חמזי
  כסייפהדרוםאבו עג'אג' עלי
  כפר בראמרכזליפשיץ דודי
  כפר ורדיםצפוןגנגרינוביץ דרורי מיי-טל
  כפר יונהמרכזזית יסף
  כפר כנאצפוןגדיר מוסטפא
  כפר מנדאצפוןסמחאת עאדל
  כפר קמאחיפה והעמקיםסוסחא תכחאו לאנה
  כפר תבורחיפה והעמקיםקוסן דני
  כרמיאל רשתצפוןצין איריס

ל
  לב העירירושליםהופמן שי
  להביםדרוםחמאוי יעל
  לודמרכזגיל אבי
  לכישדרוםסטטר דפנה
  לקייהדרוםאבו סיאם אשרף

מ
  מבואות החרמוןצפוןבינדר אופיר
  מג'ארצפוןדגש ניזאר
  מג'ד אל כרוםצפוןמנעא איה
  מגדלצפוןכהן מיכל
  מגדל העמקחיפה והעמקיםזאבי כהן אורית
  מודיעין עיליתירושליםברנפלד רחלי
  מזכרת בתיהמרכזקדמיאל רוני
  מזרעהצפוןעווד ראני
  מטה אשרצפוןרוזנברג גולן
  מטולהצפוןמלינקוב אלכס
  מינהל דרום -ירושליםירושלים
  מיתרדרוםבן ישי שמעון
  מיתרדרוםשטיגליץ יעל
  מיתרים (גבעת שאול בית רוס לשעבר)ירושליםקמיר אביעד
  מעלה אדומיםירושליםמסיל אורי
  מעלה יוסףצפוןצור דוד
  מעלה רמותירושליםקופרשטוק אשר
  מעלות - תרשיחאצפוןרוזנר מרינה
  מצפה רמוןדרוםגרינבלום דרור
  מרום הגלילצפוןפנחס אמנון
  מרחביםדרוםעזרן אדם
  משגבצפוןסיון בן-יוסף אילה

נ
  נהריהצפוןהרשמן ליאור
  נוה יעקבירושלים
  נוה מדברדרוםאבו עשיבה מוחמד
  נחל שורקדרוםברדוגו פסטרנק נעה
  נחףצפוןנאטור רשא
  נצרת עיליתצפוןכהן בתיה
  נשרחיפה והעמקיםטוכמן אורנה
  נתיבותדרום
  נתניה - נאות הרצלמרכזברק ריקי
  נתניה - רמת ידין (דורה)מרכזונזינסקי מירה
  נתניה מזרח בית דוידסוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח ווליוםמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח חפציבהמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח נווה איתמרמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח קריית השרוןמרכזדרומי סמדר
  נתניה מזרח רביןדרומי סמדר
  נתניה מזרח-נאות גניםמרכזדרומי סמדר
  נתניה- נאות הרצל -שלוחת הגיל הרך,בת גינזבורגמרכז
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר- קרית נורדאומרכזדורון אריה
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום העיר-אירוסיםמרכזפנדריק מור
  נתניה- רשת המתנ"סים בדרום נתניהמרכזאריה ליאת
  נתניה-רשת המתנ"סים בדרום העיר-פולגמרכזדוידוביץ רמי

ס
  סאג'ורצפוןמהדי חסן

ע
  עוטף ירושליםירושליםג'בר נאדרה
  עילוטצפוןחלאילה אברהים
  עכו - המרכזים הקהילתיים חומות עכוצפוןפארס לואי
  עכו - רשתצפוןפוסקלינסקי יורם
  עמנואלמרכזהרשקוביץ סמדר
  עמק המעיינותחיפה והעמקיםשוויגר צרויה
  עפולה- רשתחיפה והעמקיםבן דניאל
  ערבה תדרוםלהב- ביגר אילת
  ערערה בנגבדרוםדיאמנט ישראל

פ
  פסגת זאבירושליםאסרף אלרואי
  פרדס חנה - כרכורחיפה והעמקיםטרפה וינו

צ
  צור באהרירושליםאבו כף חאלד
  צפתצפוןבן יעקב שושי

ק
  קדומיםמרכזבוקובסקי אסתר
  קדימה-צורןמרכזברבר צחי
  קלנסואהמרכזחייקין יפית
  קצריןצפוןפורת גלעד
  קרית אונומרכזפיק אסתר
  קרית אתאחיפה והעמקיםאדרי איציק
  קרית ביאליקחיפה והעמקיםחכמו אילן
  קרית טבעוןחיפה והעמקיםבן נתן ארז
  קרית יובל-מינהלירושליםריס יאיר
  קרית יםחיפה והעמקיםלבהר תום
  קרית מוצקין -בן גוריוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין- חי-פארקחיפה והעמקיםגולדברג אורן
  קרית מוצקין- ספורטליחיפה והעמקיםלייבוביץ פיני
  קרית מוצקין- ספריה עירוניתחיפה והעמקיםצאלון איילת
  קרית מוצקין- רשתחיפה והעמקיםשינדלר מנחם
  קרית מוצקין-אופירה נבוןחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-אשכול פיסחיפה והעמקיםבן ישי שמעון
  קרית מוצקין-גושןחיפה והעמקיםגילדין אינה
  קרית מנחםירושליםסילפן רוני
  קרית עקרוןמרכזבוגוש שושי
  קרית שמונהצפוןקוזקרו אלעד
  קרני שומרוןמרכזאילוז אלירן

ר
  ראש פינהצפוןממן חגית
  ראשון לציון - מזרחמרכזדרסינובר נועם
  ראשון לציון - רמת אליהומרכזהיימס קולין
  רהטדרוםאלזיאדנה פואד
  רוממהירושליםשרפי אילן
  רחובות - אושיותמרכז
  רחובות - חשמונאיםמרכז
  רחובות - כפר גבירולמרכזהרשקו איתמר
  רחובות - מרכז חוויות צפוןמרכז
  רחובות - קרית משהמרכז
  רחובות - רשת חוויותמרכזאסרף אלרואי
  רכסיםחיפה והעמקיםאורבך חנן
  רמות- אלוןירושליםקירמאיר אסתי
  רמלהמרכזקורת דרור
  רמלה - מגזרמרכזפאנוס מיכאיל
  רמת גן - רמת השקמהמרכזבורי שמש שלי
  רמת הגולןצפוןאגאי פז שרון
  רמת הנגבדרוםמלכי-אור ספי
  רמת השרון - מגוונים נווה גןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - הקתדרהמרכזקירשנר דורית
  רמת השרון - מגוונים אלי כהןמרכזלייזרוביץ אבי
  רמת השרון - מגוונים גולןמרכזפאר קפלן אורלי
  רמת השרון - מגוונים נוה רסקומרכזדגמי דליה
  רמת השרון - מגוונים קרית הצעיריםמרכזבלש תקוה
  רמת השרון - רשתמרכזגז ניסן
  רמת השרון -מגוונים אלוןמרכזטננבאום ענת
  רמת ישיחיפה והעמקיםברקב אבי
  רמת שלמהירושליםברגר עזרא

ש
  שגב שלוםדרוםברגיל כנרת
  שדות נגבדרוםממו יוני
  שדרותדרוםכהן לימור
  שיבלי אום אלג'נםחיפה והעמקים
  שלומיצפוןברנס יאיר-לי
  שמואל הנביאירושליםזייבלד ליבי
  שעבצפוןחטיב חאלד
  שער הנגבדרוםחודרה אריה
  שפירדרוםכהן מעיין
  שפרעםצפוןואחניש אשר

ת
  תל מונדמרכזאליהו אבי
  תל שבעדרוםביתן יעקב
  תלפיות מזרחירושליםרוטשילד יואב
  תמרהצפוןעוואד טארק

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ