דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי יחידה
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור למתנסים
א
  שם עובדתפקיד
 אבו אלקיען עלימנהל מרכז קהילתי חורה
 אבו חצירה גליתעו"ד בלשכה המשפטית
 אבו כף חאלדמנהל מתנ"ס צור באהר
 אבו סוויד חמזימנהל מרכז קהילתי כאבול
 אבו עג'אג' עלימנהל מתנ"ס כסייפה
 אבו עשיבה מוחמדמנהל מרכז קהילתי מ.א נוה מדבר
 אבו קעאוד מראםמנחה סל תרבות לחברה הערבית
 אביב ניצןסגן מנהל מחוז מרכז
 אביטל הדרמנחה עמיתים לבוגרים מחוז דרום
 אביטן אילנהמזכירה במחוז ירושלים
 אבייב דיאנהרכזת כספים תכניות הגיל הרך
 אבראהים בלאלמנהל מרכז קהילתי משהד
 אברג'יל רפימנהל מרכז קהילתי גן יבנה
 אברמוביץ רזיאחראי תוכן קולנוע
 אגאי מאירמנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי
 אגאי פז שרוןמנהל מתנ"ס מ.א רמת הגולן
 אגבבייב אנג'ליקהמנהלת קמפיינים ומכירות במח' פרסום
 אדלר בן-דור ענברמנהלת תוכניות עמיתים
 אדר אורןמנהל מינהל קהילתי גוננים
 אדרי שגיתאחראית אדמינסטרטיבית סל"ת
 אוחיון גידי- מזלמנהלת משרד מחוז ירושלים
 אוחנה אודליהמנחה מחוז דרום- התחלה חכמה
 אוליאל אבנרמנהל רשת המתנ"סים רמות חיפה
 אופק דניאלמב"ק צפון
 אורבך חנןמנהל מרכז קהילתי רכסים
 אורטל יעקבמנחה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 אחיטוב שירלימנהלת מתנ"ס גבעת שמואל
 אטיאס אורטלרכזת אדמינסטרציה באגף בטחון ובטיחות
 אטיק משהמנהל מחוז ירושלים
 אטרה אפרתמנהלת פיתוח והדרכה במח' לילדים נוער וצעירים
 איוב עלימנהל מתנ"ס בית צפאפא
 אייזנברג איריסמנהלת מרכז קהילתי תל מונד
 אייל חוימנהלת מתנ"ס בקעת הירדן
 איינגלברג קרןמנהלת מתכללת תכניות עמיתים
 אילוז אלירןמנהל מרכז קהילתי קרני שומרון
 אל עמי שייקהמנהל מינהל קהילתי גינות העיר
 אלהרר זהבהמנחה תכנית מעגלים וסטרטר
 אלוש אלימנהל רשת המתנ"סים יבנה
 אלזיאדנה פואדמנהל מתנ"ס רהט
 אלזיאתני פאתןמנהלת מתנ"ס לוד שיקגו -תקן שני
 אלחאג' וסיםמנהל מרכז קהילתי בית חנינא
 אליה רותםאחראית מערכות מידע-מש"א
 אליהו אבימנהל מרכז קהילתי באר יעקב
 אליהו שלמה (מיקו)מנהל בטיחות בתעבורה
 אלמוג סהרמנהלת מרכז קהילתי טירה
 אלקלעי שימנהל מתנ"ס אופקים
 אלרט ליאתמנהלת המחלקה לשותפויות עסקים בקהילה
 אמון סיידון עדימנהלת מרכז קהילתי לזרוס תקן שלישי חולון
 אנצל רותימנחת תחום למידה - מחוז צפון
 ארזי מיטלמנהלת מרכז קהילתי מ.א. גדרות
 אריה ליאתמנהלת מתנ"ס נתניה דרום
 ארמונד עמרםאב בית ערב
 ארצי נאוהמא"ז
 אשכנזי אלגרבלי שירעורכת דין בלשכה המשפטית
 אשר ברקלי נועהמב"קית מחוז דרום
 אתגר יפהמנהלת מדור חשבות באגודה

ב
 בבל פור משהמנהל מתנ"ס אבן יהודה
 בדיל מירימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בדנר יצחקמנהל מרכז קהילתי אפרת
 בוגוש שושימנהלת מרכז קהילתי קרית עקרון
 בוקאי עדיתמנהלת צהרונים ארצית
 בוקובסקי אסתרמנהלת מרכז קהילתי קדומים
 בורי שמש שלימנהלת מרכז קהילתי רמת שיקמה
 ביאליק דיקלהמנהלת תכנית עמיתים
 ביטו בת אלמנהלת תכנית עמיתים במחוז דרום
 ביטון מורדיסגן מנהל מחוז צפון
 בינדר אופירמנהל מתנ"ס מ.א מבואות חרמון
 ביתן יעקבמנהל מתנ"ס תל שבע
 בכר ליאורמנהל מרכז קהילתי יקנעם
 בלאי טדלה פריימנחת תכנית ספייס - מחוזות מרכז וירושלים
 בלכר ליאתסגנית מנהל מחוז חיפה והעמקים
 בלס לאהמא"ז
 בן אמרה עינבלמנהלנית צהרונים
 בן ארי ניריתמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בן דור ארז אפרתמנחה עמיתים לזכויות -מחוז מרכז
 בן דניאלמנהל רשת המרכזים הקהילתיים עפולה
 בן יעקב שושימנהלת מרכז קהילתי צפת
 בן מלך איובי יוכימנהלת אזור התחלה חכמה
 בן צבי יואבמנחה מחוז מרכז רעים
 בן שושן הרצלעוזר מינהלה ובטחון
 בן שטרית מישלמנהל אגף בינוי קהילה
 בנדט-דידי רעותמנהלת קשרי תורמים
 בנחמו מימוןמנהל רשת המרכזים הקהילתיים בית שמש
 בני בן יצחק הגרמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בניונס אריהמא"ז
 בנימין סיגלמנהלת מדור בטחון בטיחות וחירום
 בסכס טלמנכ"ל החברה
 בצלאל יוסימא"ז
 בצלאל מלול רותםמנהלת סוקס
 בצר לויתן מורןרכזת פדגוגית-רעים
 בר הדסמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 בר טלמנהלת עמיתים במחוז צפון
 בראל ענתמנהלת מרכז קהילתי מזכרת בתיה
 ברבינג עדימנחה מחוזית בתכנית עמיתים
 ברבר צחימנהל מרכז קהילתי כוכב יאיר
 ברגיל כנרתמא"זית
 ברגר גילהמנהלת פדגוגית במחלקה להתחנכות ולמידה
 ברגר עזראמנהל מינהל קהילתי רמת שלמה
 ברדוגו פסטרנק נעהמנהלת מתנ"ס נחל שורק
 ברוש סבן ברכה - עו"דהיועצת המשפטית ומזכיר החברה
 ברטלר רניתמנחת מחוז מרכז ומלווה תחום תאטרון
 ברנס יאיר-לימנהל מרכז קהילתי שלומי
 ברנפלד רחלימנהלת מתנ"ס מודיעין עילית
 ברק ריקימנהלת מרכז קהילתי נתניה נאות הרצל
 ברקב אבימנהל מרכז קהילתי רמת ישי
 ברקוביץ אסףמנחה עמיתים בוגרים מחוז מרכז
 ברקין אודליהאחראית תוכן וקולנוע

ג
 גבאי צביהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 ג'בר נאדרהמנהלת מרכז קהילתי עוטף ירושלים
 גדיר מוסטפאמנהל מרכז קהילתי כפר כנא
 גדנקן הודמנהל אגף מחשוב
 ג'ובראן קסיס בהייהמנהלת מרכז קהילתי חליסה תקן שני נוה יוסף חיפה
 גוטמן אוריתמנהלת מרכז קהילתי מ.א יואב
 גוטמן חיליקמנהל מתנ"ס מ.א הר חברון
 גולברט אסתימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 גולברי ליאתמנהלת תוכניות מעגלים
 גולדברג אלעדמנהל מרכז קהילתי בקעה י-ם
 גולדמן סיוןמנהלת מרכז קהילתי מ.א משגב
 גולדשמיד יקותיאלמנחה עמיתים לבוגרים - מחוז מרכז
 גולן ליתימנחה תכנית מעגלים
 גורדון הדסהמנהלת מינהל קהילתי נוה יעקב
 גושן בנימנחה סיפור על דרך
 גז נועהמנחה רעים מחוז מרכז
 גז ניסןמנהל רשת רמת השרון
 גיגי לבנתמנהלת לפיתוח משאבים וקשרי קהילה - מחוז צפון
 גיל אבימנהל רשת המתנ"סים לוד
 גילר ליליהנהלת חשבונות-ספקים
 גל מורןמנחה עמיתים לבוגרים- מחוז צפון
 גלאור נועהמנהלת תכנית עמיתים 18+
 גלנשינג ציפיאחראית ועדת רפרטואר סל תרבות ארצי
 גנאיים עבירמנהלת מרכז קהילתי יפיע
 גנאים חוסנימנהל מתנ"ס בקה אל גרביה
 גנגרינוביץ דרורי מיי-טלמנהלת מרכז קהילתי כפר ורדים
 גנון ליזרכזת אדמינסטרציה יתרון לגודל
 גנון שולימזכירה ברשת התחלה חכמה
 גסטווירט יעלמנהלת תכנית לחיות יחד בקהילות
 גראי שרוןתומכנית
 גרד רבקהמנחה ספור על דרך
 גרונסטדת נעמימנהלת משרד סמנכ"ל חברה וקהילה
 גריאני עדימזכירה ומינהלנית מחוז חיפה
 גרין שרוןמנחה מעגלים
 גרינבלום דרורמ"מ מנהל מרכז קהילתי נשר
 גרשון איציקמנהל מחלקת טכנולוגיות ודיאלוג

ד
 דדון רונית
 דוד שרהמזכירה תכנית הילה
 דוידוביץ אולגהמנהלת מרכז קהילתי לכיש
 דור יעלמנחה מחוז חיפה עמיתים
 דיאב זינבמנחה עמיתים לזכויות במגזר הערבי-צפון
 דיאמנט ישראלמנהל מרכז קהילתי ערערה בנגב
 דכטריוב סבינהמנהלת הדרכה ארצית רשת התחלה חכמה
 דלאשה עאמרמנהל מרכז קהילתי רמלה במגזר
 דקל אורניתמנהלת תנועת של"מ
 דקל נועהמנהלת מחלקת מחשוב
 דרומי סמדרמנהלת מתנ"ס נתניה מזרח
 דרור גליתחשבת שכר ומינהלנית
 דרסינובר נועםמנהל מרכז קהילתי ראשון לציון מזרח

ה
 הופמן שימנהל מינהל קהילתי בית הכרם
 הורוביץ מנחםמנהל מתנ"ס אלעד
 הורניק יונדברמ"ט בלשכת מנכ"ל
 היימס קוליןמנהל מרכז קהילתי ראשון לציון רמת אליהו
 היקרי דנהמנחה מחוז חיפה והעמקים - עמיתים
 הלוי מירימדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 הלר עמוסמנהל תכנית מחוברים
 המר רעותמנחת מב"קיות
 הנו אשרףמא"ז
 הרשליקוביץ ברוךמנהל תכנית עמיתים לנוער
 הרשמן ליאורמנהל מרכז קהילתי נהריה
 הרשקו איתמרמנהל מרכז קהילתי אזור
 הרשקוביץ סמדרמנהלת מתנ"ס עמנואל

ו
 ואחניש אשרמנהל מתנ"ס שפרעם
 וול אילהמנחה בינוי קהילה
 ויטנברג גילעדסגן מנהל מחוז
 וייזר אלימנהל מינהל קהילתי הר נוף
 ויינברג ילנהמינהלנית התחנכות ולמידה
 וינשטיין חלירכזת יח"צ -דוברות ויחסי ציבור
 ויסמן זהרמנהלת מרכז קהילתי כפר ברא
 ולנסי מורמנהלנית עתיד ישראלי+תכנית בית
 ונזינסקי מירהמנהלת מרכזים קהילתיים מרכז נתניה ורמת ידין
 ורדי רוניתמנהלת הדרכה בית לגדול טוב

ז
 זאבי כהן אוריתמנהלת מתנ"ס מגדל העמק
 זהבי מיכלמא"ז
 זייבלד ליבימנהלת מניהל קהילתי שמואל הנביא
 זינו גליתמנחה רשת "התחלה חכמה"
 זית יסףמנהל מרכז קהילתי אלפי מנשה
 זמיר דנימבקר פנים
 זמיר ליידן עדימנחה בתוכנית רעים
 זסלובסקי בוריסמנחה בינוי קהילה חיפה והעמקים
 זרביב ימיתמינהלנית הדרכה

ח
 חביבי גיתיתתומכנית מערכות מידע מח' למידה
 חביבי סתיומנחה בינוי קהילה מחוז מרכז
 חגאב מרואהמנהלת מרכז קהילתי לקיה
 חג'וג' ג'מול לילאמנחה מעגלי תעסוקה וסטרטר
 ח'דר שאמאמנחה ישובים ארצי - סל תרבות ארצי
 חודרה אריהמנהל מרכז קהילתי שגב שלום
 ח'ורי סוהירמנהלת תחום למידה בחברה הערבית ומתכללת תכנית מהל"ב חיפה
 חזות משהמנהל מחוז צפון
 ח'טיב ג'מול ופאמנהלת מרכז קהילתי תרשיחא-תקן שני
 חטיב חאלדמנהל מרכז קהילתי שעב
 חטיב מיסאמנהלת נגישות וקהילה נגישה
 חטיב שאכרמטמיע מחשוב צפון
 חייקין יפיתמ"מ מנהל מרכז קהילתי קלנסואה
 ח'יר הודאמנהלת מתנ"ס ירכא
 חכמו אילןמנהל מרכז קהילתי קרית ביאליק
 חלאילה אברהיםמנהל מרכז קהילתי עילוט
 ח'ליל מוחמדמנהל מרכז קהילתי בענה
 חמאוי יעלמנהלת מרכז קהילתי להבים
 חמו דורוןסגן מנהל מחוז מרכז
 חצ'ואל אבימנהל המחלקה להנהלות ציבוריות
 חרל"פ יקימנהל רשת המרכזים הקהילתיים הרצליה
 חשביה צורי ספיתמנהלת אגף תכנים ותוכניות

ט
 טאטור רנאמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 טוכמן אורנהמנהלת מרכז קהילתי
 טופר אמיתי שרוןמנהלת מרכז קהילתי פרדס כץ
 טופר נירמ"מ מנהל מרכז קהילתי ג'וליס
 טללה אבימנהל מרכז קהילתי יד התשעה
 טסלר שרהמנהלת המחלקה לזהויות בקהילה
 טרן חדד שרימנחה רעים מחוז ירושלים
 טרפה וינומנהל מרכז קהילתי פרדס חנה כרכור

י
 יגול יואבמנהל מרכז קהילתי גבעת אולגה
 יול רןמנהל אגף הדרכה ופיתוח סגל
 יונג ליזמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 יוסיפוב אורליחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 יחיאל נדבבקר כספי
 יניב עדימ"מ מנהל מרכז קהילתי כפר תבור
 יענני שאלתיאל חיהמנהלנית עמיתים
 יעקב אלוןמנהל מרכז קהילתי בית דגן
 יעקובזון גרדהמא"זית
 יעקובי זוהרמנהל מינהל קהילתי גילה
 יפרח שמעוןמנהל מתנ"ס חיפה נוה יוסף
 יפרמוב אוקסנהמטמיעת מחשוב דרום וירושלים
 ישעיהו פרץ לירזמנהלת מרכז קהילתי פרדסיה

כ
 כ"ץ לימורמנהלת מרכז קהילתי מ.א חבל אילות
 כהן אביקצין בטיחות בתעבורה
 כהן איריסמנהלת מתנ"ס אילת
 כהן אלימנהל מחלקת תיפעול
 כהן אריאלמנהל מחלקת יתרון לגודל
 כהן בתיהמנהלת מרכז קהילתי נוף הגליל (נצרת )
 כהן ג'ורג'טמנהלת מחלקת הנהלת חשבונות
 כהן דליהמנהלת תוכניות לגיל הרך
 כהן יואלמנהל מרכז קהילתי בית שאן
 כהן יעלמנהלת מינהל קהילתי פסגת זאב
 כהן כפיראחראי מייזמי ספורט ביחידה הכלכלית
 כהן לימורמנהלת מרכז קהילתי שדרות
 כהן לימורמנהלת תכנית הכנה לשירות משמועתי
 כהן מיטלתומכנית מחשוב
 כהן מיכלמנהלת מרכז קהילתי מגדל
 כהן מעייןמנהלת מרכז קהילתי מ.א שפיר
 כהן משכיתמינהלנית מחלקת אוכלוסיות מיוחדות
 כהן נועםמנהל מתנ"ס דימונה
 כהן סימהמנהלת המחלקה להתחנכות ולמידה (למידה משמעותית)
 כהנא משהסמנכ"ל כספים
 כץ יאירמנהל מרכז קהילתי חצור הגלילית
 כץ לאהמנהלת רשת המתנ"סים אור יהודה

ל
 לבהר תוםמנהל מרכז קהילתי קרית ים
 לבוביץ הילהרכזת קשרי אמנים
 לביא יובלמנהל מרכז קהילתי ירוחם
 לבנון שמואלמנהל מרכזי טבע וסביבה
 להב- ביגר אילתמנהלת מתנ"ס ערבה תיכונה
 לוי אליסיהרכזת תפעול עמיתים
 לוי בנימנהל מתנ"ס גוש עציון
 לוי דודתומכן מיחשוב
 לוי ורדמנהלת מחלקת משאבי אנוש
 לוי ורדהמא"זית
 לוי שרונהתומכנית מחשוב
 לולאי רמימנהל מחלקת חשבות
 לזרוס חגיתמנהלנית היחידה הכלכלית
 לחמי היליתרכזת פרוייקטים ואירועים- רעים
 לחר הדסמנחה עמיתים לבוגרים
 ליבנה יעלמנהלת פיתוח משאבים - מחוז דרום
 ליפצין יצחקמנהל מתנ"ס גבעת זאב
 לנקרי יוסףמטמיע מחשוב מחוז מרכז
 לעאל גילתמנחה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 לפיד הילהאחראית מיומנויות תכנית היל"ה

מ
 מגן נטעמנהלת מרכז קהילתי חבל יבנה
 מהדי חסןמנהל מרכז קהילתי סאג'ור
 מונאי אוריתמינהלנית יחידת הרכב
 מוסא אמירהמא"זית מחוז צפון
 מוסרי היליתרכזת ועדת רפרטואר - סל"ת
 מזור יעלמנחה עמיתים
 מזרחי עזראבקר שטח סל תרבות ארצי
 מיטשל מיכלרכזת כספים
 מכתאר מלכימנהלת מחלקת תקשורת פנים ארגונית ורכזת דוברות
 מלינקוב אלכסמ"מ מנהל מרכז קהילתי מטולה
 מליקה שאולרכז טכני וסל תרבות ארצי
 מלכה מיכלמזכירה במחוז צפון
 מלכה עדימנהלת מרכז קהילתי בית שמש- תקן שני
 מלכי-אור ספימנהלת מתנ"ס מ.א רמת נגב
 ממו יונימנהל מרכז קהילתי מ.א שדות נגב
 ממן אופיררכז ישובים ארצי סל תרבות
 ממן חגיתמנהלת מרכז קהילתי ראש פינה
 מנור טלאחראי תפעול ארצי
 מנור-יקיר גילהמא"ז
 מנחם-סאלם יעלרכזת כספים אגף בינוי וקהילה
 מנעא איהמנהלת מרכז קהילתי מג'ד אל כרום
 מסאלחה ג'מאל ,ד"רמנהל מרכז קהילתי איכסאל
 מסיל אורימנהל רשת המרכזים הקהילתיים מעלה אדומים
 מסיקה גילמנהל מרכז קהילתי נוה ישראל
 מסקוביץ זיוהמנהלת אזור מרכז רשת התחלה חכמה
 מעוז יעקבמנהל מדור זהות יהודית וערבית
 מעוז כפירמנהל המחלקה לילדים נוער וצעירים
 מרגולין עמוסמנהל מרכז קהילתי אורנית
 מרג'ייה רניהעוזרת דובר ויח"צ בשפה הערבית
 מרכוס אורימנהל המחלקה לנגישות והשתלבות
 מרקוביץ רןמנהל אגף איתנות פיננסית
 משדי יוסימנהל תפעול מוקד וצוות תמיכה
 משה שירזמ"מ רכזת רכש
 משילקר שניתומכנית מיחשוב

נ
 נאטור מוסטפאמנהל מרכז קהילתי טייבה
 נאטור רשאמנהלת מרכז קהילתי נחף
 נבו אבימנהל פיתוח מערכות מחשוב
 נג'ארה איאדמנהל מרכז קהילתי דיר חנא
 נגלר-כץ אדוהמנהלת מרכז קהילתי חולון נאות שושנים
 נג'ם סאלחמנהל מרכז קהילתי ג'דידה מכר
 נדיל ניצהסגנית מנהלת מחוז דרום
 נואמה יפעתמנהלת תכנית נוער אתגרים טבע וסביבה
 נוימן מלאכי שירלימנחה רעים מחוז מרכז
 נועם נדרמנהל מרכז קהילתי מצפה רמון
 נחל שולימנהלת פדגוגית ארצית צהרונים
 נחמד עדימנחה עמיתים לבוגרים מחוז צפון
 נחמיאס זוהר גלמנחה עמיתים לבוגרים -מחוז מרכז
 נחמיאס יפעתמנהלת מדור שכר
 ניב ורוניקהמנהלת אזור צפון התחלה חכמה
 נינו רחמיםמנהל מחוז חיפה
 נעמני אודיאחראי מערכות מידע
 נרקיס מיהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה

ס
 סבאח ג'עפרמנהל מתנ"ס טורעאן
 סבג שריחשבת שכר
 סודאי רועימנהל מרכז קהילתי קדימה צורן
 סוהלו בוסה (מזל)מנחה מחוז דרום עמיתים
 סוסחא תכחאו לאנהמנהלת מרכז קהילתי כפר קמא
 סוריזון מזיחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 סטטר דפנהמנהלת מתנ"ס נתיבות
 סיון בן-יוסף אילהמנהלת רשת המרכזים הקהילתיים עכו
 סילפן רונימנהל מינהל קהילתי גנים (קרית מנחם)
 סימיאן סיגלמנהלת מחלקת הדרכה
 סלאמה סאפימ"מ מנהל מרכז קהילתי טובא זנגריא
 סלומון חןמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 סלע מירבמנהלת המחלקה למיון והערכה
 סלפק ענבלמינהלנית מרכזי למידה בספריות
 סמחאת עאדלמנהל מרכז קהילתי בסמת טבעון
 סמלסון גבריאלרכז מדיה חברתית-עמיתים
 סמסון נתנאלמנהל המחלקה לתכנון תקציב ובקרה
 ספרן הדרמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 סקטון ציפיבקרית כספית

ע
 עבד אלרחים רנאמנהלת מרכז קהילתי ביר אל מקסור
 עבד גאפר יוסףמנהל מרכז קהילתי ג'לג'וליה
 עבו מוטימנהל מחוז מרכז
 עגיב רחמיםמא"ז
 עובדיה עדיתכנית היל"ה
 עוואד טארקמנהל מתנ"ס תמרה
 עווד ראנימנהל מרכז קהילתי מזרעה
 עזרן אדםמנהל מתנס, מ.א מרחבים
 עטון דוריתמנהלת משרד מחוז מרכז
 עטיה חגימא"ז
 עידאן טליהמנהלת משרד מחוז דרום
 עליאן מוחמדמנהל מרכז קהילתי בית דוד
 עמדי חוהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 עמוס סילבנהמנהלת לשכת מחוז חיפה והעמקים
 ענבי ורון שריתמנהלת מרכז קהילתי קרית מלאכי
 ערמוש עלימנהל מרכז קהילתי בועינה נוג'ידאת

פ
 פארס לואימנהל מתנ"ס חומות עכו (עתיקה)
 פודי אילהאםמנהלת מרכז קהילתי אבו סנאן
 פולק שימימנהלת לשכה
 פוסקלינסקי יורםמא"ז
 פורטל פיקר שירהבקרית כספית
 פורן שמעיתמנהלת תכנית גלגלים
 פורת גלעדמנהל מרכז קהילתי קצרין
 פטרן מלימזכירה הנהלות ציבוריות ומנהיגות מתנדבת
 פיוטרקובסקי נפתלימנהל מדור מערכות כספים ממוחשבות
 פיק אסתרמ"מ מנהלת מתנ"ס קרית אונו
 פירו אוריאנהמזכירה פל"א
 פישמן רבקהמנהלת ארצית רשת התחלה חכמה
 פלג עוזיהו מיכלמנהלת מרכז קהילתי מ.א אשכול
 פלום ורדתכנית היל"ה
 פליישמן ענתרכזת פדגוגית ארצית צהרונים
 פנחס אמנוןמנהל מתנ"ס מרום הגליל
 פנחסי ורוניקהצהרונים
 פנחסי שרהמנהלת פדגוגית פל"א
 פריינטה סיגלמנהלת מחוז דרום
 פרמון ורדמנהלת תכנית פל"א
 פרץ קרןמ"מ מזכירות בלשכת מנכ"ל
 פרץ רחלימזכירה בלשכת מנכ"ל

צ
 צור דודמנהל מרכז קהילתי מעלה יוסף
 צין איריסמנהלת רשת המרכזים הקהילתיים כרמיאל
 צרצור זועבי האיארכזת ארצית עתיד ישראלי+לאו בק

ק
 קארו לבנהמנהלת מרכז קהילתי בנימינה גבעת עדה
 קבדה יהודיתעו"ד חברה +קרב
 קדח שאדיהמנהלת מרכז קהילתי אל קאסום
 קדמון עמיתמנהל מרכז קהילתי אלקנה
 קדמי אורלימזכירה מחוז צפון
 קדמיאל רונימנהלת רשת המרכזים הקהילתיים חולון
 קובלסקי רונןסמנכ"ל חברה וקהילה
 קוזקרו אלעדמנהל מרכז קהילתי קרית שמונה
 קול גילמנהל הסברה ודוברות
 קול יעקב ליאלמנחה פל"א מחוז מרכז
 קוסן דנימנהל מרכז קהילתי כפר תבור
 קופרשטוק אשרמנהל מינהל קהילתי מעלה רמות
 קורנבלום נאוהמנהלת מחלקת הסגל משאבי אנוש
 קורת דרורמנהל מרכז קהילתי רשת רמלה
 קיזרמן-דינרמן אלונהרכזת הדרכה עמיתים לבוגרים
 קינן רונימנהלת מרכז קהילתי מ.א גליל תחתון
 קירמאיר אסתימנהלת מינהל קהילתי רמות ירושלים
 קלדרון קליירמנהלת מחלקת רווחת הפרט
 קלה קרןמנהלת משרד
 קליגר ליזמי רויטלמנהלנית מחלקת נוער
 קליין תמרמנהלת מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית
 קמינצקי אילהמנהלת מינהל קהילתי בוכרים- גאולה
 קמיר אביעדמנהל מינהל קהילתי מיתרים(גבעת שאול בית רוס)
 קנטור ענתרכזת אדמינסטרטיבית מש"א
 קרויזר דסימנהלת מתנ"ס בית"ר עלית
 קריים טליהמנהלת תכנית רעים
 קרסנטי יוסימנהל מתנ"ס בית אל
 קרסנר נעמהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 קשת שגיתמנהלת אזור חיפה והעמקים התחלה חכמה
 קתז גופסהמנהלת מרכז קהילתי מ.א בוסתן אל מארג'

ר
 ראבוס מחאסןמנחה מעגלי תעסוקה
 רביב רוניתמנהלת תכנית זהב בגן אנגלית
 רבינוביץ רמימ"מ מנהל מרכז קהילתי דבוריה
 רגב אבימנהל מינהל קהילתי חומת שמואל
 רגב אדלר ענתמנהלת שיווק תכנית זהב בגן ואנגלית
 רובין דיקלהמנהלת לשכת מנכ"ל
 רודוי שגיאמנהלת אזור חיפה והעמקים לפיתוח ניהול והדרכה בתכנית עמיתים לזכויות
 רוזנברג גולןמנהל מרכז קהילתי מ.א מטה אשר
 רוזנטל יפתחבקר כספי מחוז ירושלים/מרכז
 רוזנפלד שוקימנהל תחום מינהל בטחון ובטיחות
 רוזנר מרינהמנהלת מתנ"ס מעלות תרשיחא
 רוטשילד יואבמנהל מינהל תלפיות מזרח
 רום עדימנהלת מרכז קהילתי מ.א שער הנגב
 רומם עדימנהלת תכנית בר-מצווה
 רונן ריבהמזכירה תכנית רעים
 רוסו נטעמנחה סדנאות רעים
 ריא מייסוןמנהלת מרכז קהילתי סחנין
 ריימונד קולטמא"ז
 ריס יאירמנהל מינהל קהילתי יובלים
 רמון חיון איריתמא"זית
 רנית ברטלרמנחת מחוז מרכז ומלווה תחום תאטרון

ש
 שבירו מירברכזת מעטפת קהילה נגישה
 שוויגר צרויהמנהלת מרכז קהילתי מ.א עמק המעיינות
 שושן עדימנהל אזור י-ם עמיתים לבוגרים
 שחורי בועזמנחה ישובים ותחום תיאטרון
 שחטר רונןמנהל מרכז קהילתי יהוד
 שחק אסתרמנהלת כספים פרוייקטים
 שחר זוהרמנחה עמיתים לבוגרים- מחוז חיפה והעמקים
 שטיגליץ יעלמנהלת מרכז קהילתי מיתר
 שטיינמן נגהמנהלת תכנית עמיתים לזכויות
 שטרית אתימנהלת מחלקת הקצבות
 שטרית דוריתמא"זית
 שטרנפלד שירהמ"מ מנהלת עמיתים לזכויות בתקופת חל"ד
 שינדלר מנחםמנהל מתנ"ס קרית מוצקין
 שכטר איילהמנהלת המחלקה לפיתוח ארגוני
 שלייכר עמיאלמנחה למידה פל"א מחוז ירושלים ודרום
 שנהר קרןמנהלת פיתוח משאבים וקשרי עסקים-מחוז חיםה
 שפיגלר סמדרבקרית כספית מחוז מרכז
 שפירא רןמנהל סל תרבות ארצי
 שקרצי גליתמנהלת מערך פיתוח ערכות לגיל הרך בצהרונים
 שרפי אילןמנהל מינהל קהילתי רוממה
 ששון ברקבקר כספי

ת
 תירם יוסףפיתוח ניהול והדרכה עמיתים לזכויות
 תמיר צילהמנהלת חשבונות

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ