דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי יחידה
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור למתנסים
א
  שם עובדתפקיד
 אבו אלקיען עלימנהל מרכז קהילתי חורה
 אבו חצירה גליתעו"ד בלשכה המשפטית
 אבו כף חאלדמנהל מתנ"ס צור באהר
 אבו סוויד חמזימנהל מרכז קהילתי כאבול
 אבו סיאם אשרףמנהל מתנ"ס לקיה
 אבו סייד ספיה מנחה פדגוגית ניצנים
 אבו עג'אג' עלימנהל מתנ"ס כסייפה
 אבו ערער חולודמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 אבו עשיבה מוחמדמנהל מרכז קהילתי מ.א נוה מדבר
 אבו קויידר ג'מילהמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 אבו ראס אלאא מנחה פדגוגית ניצנים
 אבו רומי חנאן מנחה פדגוגית ניצנים
 אבטה דודרמ"ט מנכ"ל
 אביב ניצןסגן מנהל מחוז מרכז
 אביטל הדרמנחה עמיתים לבוגרים מחוז דרום
 אביטל סיוןמנהלת לשכה מחוז צפון
 אביטן אילנהמזכירה במחוז ירושלים
 אביטן בשן אלהמנלה למידה מהל"ב מחוז חיפה והעמקים
 אבראהים בלאלמנהל מרכז קהילתי משהד
 אברג'יל רפימנהל מרכז קהילתי גן יבנה
 אברהים אסאלה מנחה פדגוגית ניצנים
 אברהים דיאנהמנחה מעטפת שירות אזרחי
 אברהם רונית מנחה פדגוגית ניצנים
 אברמוביץ רזימ"מ מנהלת תוכן ותחום ספרות
 אגאי מאירמנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי
 אגאי פז שרוןמנהל מתנ"ס מ.א רמת הגולן
 אגבבייב אנג'ליקהמנהלת קמפיינים ומכירות במח' פרסום
 אדלר בן-דור ענברמנהלת תכנית עמיתים
 אדמרי יסמיןמזכירת מרכזי למידה - מזרח ירושלים
 אדרי איציקמנהל רשת המתנ"סים בקרית אתא
 אדרי שגיתמזכירה סל תרבות ארצי
 אוחיון גידי- מזלמנהלת לשכת מחוז ירושלים
 אוחנה אודליהמנחה מחוז דרום- התחלה חכמה
 אוליאל אבנרמנהל רשת המתנ"סים רמות חיפה
 אופק דניאלמב"ק צפון
 אור איילת מנחה פדגוגית ניצנים
 אורבך חנןמנהל מרכז קהילתי רכסים
 אורטל יעקבמנחה פדגוגוית רשת התחלה חכמה
 אחיטוב שירלימנהלת מתנ"ס גבעת שמואל
 אטיק משהמנהל מחוז ירושלים
 אטרה אפרתמנהלת פיתוח והדרכה במח' לילדים נוער וצעירים
 איאסו מנימנהל תכנית השתלבות ישראלים יוצאי אתיופיה
 איוב עלימנהל מתנ"ס בית צפאפא
 אייזנברג איריסמנהלת מתנ"ס אלקנה
 אייל חוימנהלת מתנ"ס בקעת הירדן
 איינגלברג קרןמנהלת מתכללת תכניות עמיתים
 אילוז אלירןמנהל מרכז קהילתי קרני שומרון
 אל עמי שייקהמנהל מינהל קהילתי גינות העיר
 אלהרר זהבהמנהלת הכוונה אקדמאית ותעסוקה לצעירים בקהילה
 אלוש אלימנהל מתנ"ס יבנה
 אלזיאדנה פואדמנהל מתנ"ס רהט
 אלזיאתני פאתןמנהלת מתנ"ס לוד שיקגו -תקן שני
 אלחאג' וסיםמנהל מרכז קהילתי בית חנינא
 אליה רותםאחראית מערכות מידע-מש"א
 אליהו אבימנהל מתנ"ס תל מונד
 אליהו שלמה (מיקו)מנהל בטיחות בתעבורה
 אלישי ילנה מנחה פדגוגית ניצנים
 אלקלעי שימנהל מתנ"ס אופקים
 אלרט ליאתמנהלת המחלקה לשותפויות עסקים בקהילה
 אמון סיידון עדימנהלת מרכז קהילתי לזרוס תקן שלישי חולון
 אנצל רותימנחת תחום למידה - מחוז צפון
 אסויד יעל חוהמנחה פדגוגית ניצנים
 אסף יסמיןמנחה קהילה נגישה
 אסרף אלרואימנהל רשת המרכזים הקהילתיים רחובות
 ארבל שחם ענבל מנחה פדגוגית ניצנים
 ארדריך מיהאחראית תוכנות מחשוב-עמיתים
 ארזי מיטלמנהלת מרכז קהילתי מ.א. גדרות
 אריה ליאתמנהלת מתנ"ס נתניה דרום
 ארמונד עמרםאב בית ערב
 ארצי נאוהמא"ז
 אשר ברגלי נועהמב"קית מחוז דרום
 אתגר יפהמנהלת מדור חשבות באגודה

ב
 בבל פור משהמנהל מתנ"ס אבן יהודה
 בדנר יצחקמנהל מרכז קהילתי אפרת
 בוגוש שושימנהלת מרכז קהילתי קרית עקרון
 בוקאי עדיתמנהלת צהרונים ארצית
 בוקובסקי אסתרמנהלת מרכז קהילתי קדומים
 בורי שמש שלימנהלת מרכז קהילתי רמת שיקמה
 ביאליק דיקלהמנהלת עמיתים במחוז מרכז
 ביטו בת אלמנהלת תכנית עמיתים במחוז דרום
 ביטון מורדימא"ז
 ביטון שירלי מנחה פדגוגית ניצנים
 בינדר אופירמנהל מתנ"ס מ.א מבואות חרמון
 ביתן יעקבמנהל מתנ"ס תל שבע
 בכר ליאורמנהל מרכז קהעלתי יקנעם
 בלאי טדלה פריימנחת תכנית ספייס - מחוזות מרכז וירושלים
 בלכר ליאתסגנית מנהל מחוז חיפה והעמקים
 בלס לאהמא"ז
 בן אמרה עינבלמנהלנית זהויות בקהילה ונגישות והשתלבות
 בן ארי ניריתמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בן דניאלמנהל רשת המרכזים הקהילתיים עפולה
 בן חמו מאירמ"מ מנהל מרכז קהילתי לוד שיקגו
 בן יעקב שושימנהלת מרכז קהילתי צפת
 בן מלך איובי יוכימנהלת אזור התחלה חכמה
 בן נתן ארזמנהל מרכז קהילתי קרית טבעון
 בן צבי יואבמנחה מחוז מרכז רעים
 בן שושן הרצלעוזר מינהלה ובטחון
 בן שטרית מישלמנהל אגף בינוי קהילה
 בנדט-דידי רעותמנהלת קשרי תורמים
 בנחמו מימוןמנהל מתנ"ס בית שמש תקן שני
 בניונס אריהמא"ז
 בנימין סיגלמנהלת מדור בטחון בטיחות וחירום
 בצלאל יוסימא"ז
 בצלאל מלול רותםמנהלת סוקס
 בצר לויתן מורןרכזת פדגוגית-רעים
 בר הדסמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 בר טלמנהלת עמיתים במחוז צפון
 בראל ענתמנהלת מתנ"ס אזור
 ברבינג עדימנחה מחוזית בתכנית עמיתים
 ברבר צחימנהל מתנ"ס קדימה צורן
 ברגיל כנרתמנהלת מתנ"ס שגב שלום
 ברגר גילהמנהלת פדגוגית במחלקה להתחנכות ולמידה
 ברגר ליזימנחה מהל"ב מחוז דרום
 ברגר עזראמנהל מינהל קהילתי רמת שלמה
 ברדוגו פסטרנק נעהמנהלת מתנ"ס נחל שורק
 ברוש סבן ברכה - עו"דהיועצת המשפטית ומזכיר החברה
 ברטלר רניתמנחת מחוז מרכז ומלווה תחום תאטרון
 ברנס יאיר-לימנהל מרכז קהילתי שלומי
 ברנפלד רחלימנהלת מתנ"ס מודיעין עילית
 ברק ריקימנהלת מרכז קהילתי נתניה נאות הרצל
 ברקאי גבערכז תכנית משפחות אלופות של תלמה
 ברקב אבימנהל מרכז קהילתי רמת ישי
 ברקוביץ אסףמנחה עמיתים בוגרים מחוז מרכז
 ברקיין אודליהאחראית תוכן וקולנוע
 בשיר מעאלמנחה מעטפת שירות אזרחי

ג
 גבאי גבימנהל מרכז קהילתי מ.א בנימין
 גבר אפרתמנחת תחום למידה - מחוז מרכז
 ג'בר נאדרהמנהלת מרכז קהילתי עוטף ירושלים
 גדיר מוסטפאמנהל מרכז קהילתי כפר כנא
 גדנקן הודמנהל אגף מחשוב
 גדסי דוריתמנהלת תכנית אבן דרך
 ג'ובראן קסיס בהייהמנהלת מרכז קהילתי חליסה תקן שני נוה יוסף חיפה
 גוטליב אלהרכזת תכנית ניצנים
 גוטמן אוריתמנהלת מרכז קהילתי מ.א יואב
 גוטמן חיליקמנהל מתנ"ס מ.א הר חברון
 גולברט אסתימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 גולברי ליאתמנהלת מעונות ממשלתיים
 גולדברג אלעדמנהל מרכז קהילתי בקעה י-ם
 גולדמן סיוןמנהלת מרכז קהילתי מ.א גלבוע
 גולדשטיין טלימנחה בינוי קהילה- מחוז מרכז
 גולדשטיין יהודהמא"ז
 גולן ליתימנחה אוכלוסיות מיוחדות
 גומבינר טלירכזת כספים גיל רך
 גורדון הדסהמנהלת מינהל קהילתי נוה יעקב
 גושן בנימנחה סיפור על דרך
 גז ניסןמנהל רשת רמת השרון
 גיגי לבנתמנהלת לפיתוח משאבים וקשרי קהילה - מחוז צפון
 גיל אבימנהל רשת המתנ"סים לוד
 גילר ליליהנהלת חשבונות-ספקים
 גל ענתמנחה ניצנים
 גלאור נועהמנהלת תכנית עמיתים 18+
 גלנשינג ציפיאחראית ועדת רפרטואר סל תרבות ארצי
 גמזו מאור מנחה פדגוגי ניצנים
 גנאים חוסנימנהל מתנ"ס בקה אל גרביה
 גנגרינוביץ דרורי מיי-טלמנהלת מרכז קהילתי כפר ורדים
 גנון שולימזכירה ברשת התחלה חכמה
 גסטווירט יעלמנהלת תכנית לחיות יחד בקהילות
 גראי שרוןתומכנית
 גרבר לוי טליגיוס משאבים מחוז חיפה
 גרונסטדת נעמימנהלת לשכת סמנכ"ל חברה וקהילה
 גרוס דליתמנחה ניצנים
 גריאני עדימזכירה ומינהלנית מחוז חיפה
 גרין שרוןמנחה באוכלוסיות מיוחדות
 גרינבלום דרורמ"מ מנהל מרכז קהילתי מצפה רמון
 גרשון איציקמנהל מחלקת טכנולוגיות ודיאלוג

ד
 דבש מורןרכזת תכניות עבודה
 דגש ניזארמנהל מתנ"ס מג'אר
 דדון רוניתמנהלת מרכז קהילתי אלפי מנשה
 דה קוטטה אוריתמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 דוד סיגלית מנחה פדגוגית ניצנים
 דוד שרהתכנית היל"ה
 דור יעלמנחה מחוז חיפה עמיתים
 דיאב סמייהמנהל מרכז קהילתי ליאו-בק חיפה
 דיאמנט ישראלמנהל מרכז קהילתי ערערה בנגב
 דכטריוב סבינהמנהלת הדרכה ארצית רשת התחלה חכמה
 דמקה טביבו דודמ"מ תומכנית בתקופת חל"ד
 דקל אורניתמנהלת תנועת של"מ
 דקל נועהמנהלת מחלקת מחשוב
 דרומי סמדרמנהלת מתנ"ס נתניה מזרח
 דרור גליתחשבת שכר ומינהלנית
 דרסינובר נועםמנהל מרכז קהילתי ראשון לציון מזרח

ה
 הופמן שימנהל מינהל קהילתי לב העיר
 הורוביץ מנחםמנהל מתנ"ס אלעד
 הייב הישאםמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 היימס קוליןמנהל מרכז קהילתי ראשון לציון רמת אליהו
 היקרי דנהמנחה מחוז חיפה והעמקים - עמיתים
 הלוי מירימדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 הלר אור חדש ניבהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 המר רעותמנחת מב"קיות
 הנו אשרףמא"ז
 הרשליקוביץ ברוךמנהלת תכנית עמיתים לנוער
 הרשמן ליאורמנהל מרכז קהילתי נהריה
 הרשקו איתמרמנהל מרכז קהילתי גבירול- תקן 3 רחובות
 הרשקוביץ סמדרמנהלת מתנ"ס עמנואל

ו
 ואחניש אשרמנהל מתנ"ס שפרעם
 וול אילהמנחה בינוי קהילה
 ויטנברג גילעדמא"ז
 וייזר אלימנהל מינהל קהילתי הר נוף
 ויינברג ילנהמינהלנית התחנכות ולמידה
 וינקוב בנימיןמיידען
 וינשטיין חלירכזת יח"צ -דוברות ויחסי ציבור
 ויסמן זהרמנהלת מרכז קהילתי אורנית
 ולנסי מוררכזת תפעול ניצנים
 ולקוביץ אפרתמנהח נגישות והשתלבות מחוז צפון
 ונזינסקי מירהמנהלת מרכזים קהילתיים מרכז נתניה ורמת ידין
 ורדי רוניתמנהלת הדרכה בית לגדול טוב

ז
 זאבי כהן אוריתמנהלת מתנ"ס מגדל העמק
 זהבי מיכלמא"ז
 זוסמן ליאתמנהלת תכנית ליווי פיננסי בנק הפועלים
 זייבלד ליבימנהלת מתנ"ס שמואל הנביא
 זינו גליתמנחה רשת "התחלה חכמה"
 זיני עינתמנהלנית כספים במח' לפרסום ודיגיטל
 זיריעני מרים מנחה פדגוגית ניצנים
 זית יסףמנהל מרכז קהילתי כפר יונה
 זלינגר אבוטבול דנהמנהלת מחלקת מו"פ
 זמיר דנימבקר פנים
 זמיר ליידן עדימנחה בתוכנית רעים
 זסלובסקי בוריסמנחה בינוי קהילה חיפה והעמקיפ
 זר הדרמנהלת לשכת סמנכ"ל כספים
 זרביב ימיתמינהלנית הדרכה

ח
 חביבי גיתיתתומכנית מערכות מידע מח' למידה
 חג'וג' ג'מל לילאמנחה מעטפת שירות לאזרח
 ח'דר שאמאמנחה ישובים ארצי - סל תרבות ארצי
 חודרה אריהמנהל מתנ"ס שער הנגב
 ח'ורי סוהיירמנהלת מרכזי למידה מזרח ירושלים
 חורי סוהירמנהלת מרכזי למידה - מזרח ירושלים
 חזות משהמנהל מחוז צפון
 ח'טיב ג'מול ופאמנהלת מרכז קהילתי תרשיחא-תקן שני
 ח'טיב זקאא מנחה פדגוגית ניצנים
 חטיב חאלדמנהל מרכז קהילתי שעב
 חטיב מיסאמנהלת נגישות וקהילה נגישה
 חטיב עאדלסגן מנהל מחוז צפון
 חטיב שאכרמטמיע מחשוב חוג לכל ילד צפון
 חייקין יפיתמ"מ מנהל מרכז קהילתי קלנסואה
 ח'יר הודאמנהלת מתנ"ס ירכא
 חיריק שושני מיכל מנחה פדגוגית ניצנים
 חכמו אילןמנהל מרכז קהילתי קרית ביאליק
 חלאילה אברהיםמנהל מרכז קהילתי עילוט
 ח'ליל מוחמדמנהל מרכז קהילתי בענה
 חמאוי יעלמנהלת מרכז קהילתי להבים
 חמו דורוןסגן מנהל מחוז מרכז
 חמוד גאסןמ"מ רכזת חוג לכל ילד צפון - בתקופת חל"ד
 חפץ אבימנהל מדידה במחלקה להתחנכות ולמידה
 חצ'ואל אבימנהל המחלקה להנהלות ציבוריות
 חרל"פ יקימנהל רשת המרכזים הקהילתיים הרצליה
 חשביה צורי ספיתמנהלת תחום תכניות

ט
 טוכמן אורנהמנהלת מרכז קהילתי נשר
 טופר אמיתי שרוןמנהלת מרכז קהילתי פרדס כץ
 טופר נירמ"מ מנהל מרכז קהילתי ג'וליס
 טוראל עפרימנחה מחוז חיפה והעמקים - עמיתים
 טימסטית מריםמנחה פדגוגית ניצנים
 טללה אבימנהל מרכז קהילתי יד התשעה
 טסלר שרהמנהלת המחלקה לזהויות בקהילה
 טרן חדד שרימנחה רעים מחוז ירושלים
 טרפה וינומנהל מרכז קהילתי פרדס חנה כרכור

י
 יגול יואבמנהל מרכז קהילתי גבעת אולגה
 יול רןמנהל אגף הדרכה ופיתוח סגל
 יונה הרצלמנהל מתנ"ס בית שאן
 יונייב רוניתמזכירה חוג לכל ילד מזרח ירושלים
 יוסיפוב אורליחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 יחיאל נדבבקר כספי
 יעקב אלוןמנהל מרכז קהילתי בית דגן
 יעקובזון גרדהמנהלת מתנ"ס חצור הגלילית
 יפרח מיכל הודיהמנחה פדגוגית ניצנים
 יפרח שמעוןמנהל מתנ"ס חיפה נוה יוסף
 יפרמוב אוקסנהתומכנית מיחשוב
 ירום כהן טליה מנחה פדגוגית ניצנים
 יריב אתיסגנית מנהל מחוז ירושלים
 ירניצקי אלהסמנכ"לית משאבי אנוש ומינהל
 ישראלי ויקטוריה רונימנהלת אזור ירולים התחלה חכמה

כ
 כהן אביקצין בטיחות בתעבורה
 כהן אבנרמנהל מתנ"ס טירת הכרמל
 כהן איריסמנהלת מתנ"ס אילת
 כהן אלימנהל מחלקת תיפעול
 כהן אריאלמנהל מדור פיתוח כלכלי (יתרון לגודל)
 כהן בתיהמנהלת מרכז קהילתי נוף הגליל (נצרת )
 כהן ג'ורג'טמנהלת מחלקת הנהלת חשבונות
 כהן דליהמנהלת תוכניות לגיל הרך
 כהן הדסה מנחה פדגוגית ניצנים
 כהן יעלמנהלת מינהל קהילתי פסגת זאב
 כהן כפיראחראי מייזמי ספורט ביחידה הכלכלית
 כהן לימורמנהלת מרכז קהילתי שדרות
 כהן מיטלתומכנית מחשוב
 כהן מיכלמנהלת מרכז קהילתי מגדל
 כהן מעייןמנהלת מרכז קהילתי שפיר
 כהן משכיתמינהלנית מחלקת אוכלוסיות מיוחדות
 כהן נועםמנהל מתנ"ס דימונה
 כהן סימהמנהלת המחלקה להתחנכות ולמידה (למידה משמעותית)
 כהן רון לירון מנחה מובילה ניצנים אזור צפון
 כוגן יפיםאחראי בינוי ארצי
 כוכבי רום רחל מנחה פדגוגית ניצנים
 כץ לאהמנהלת מנהלת מרכז קהילתי אור יהודה
 כץ נעמהמנהלת מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית
 כץ נעמהמנהלת מתנ"ס עמק המעיינות

ל
 לבהר תוםמנהל מרכז קהילתי קרית ים
 לבוביץ הילהרכזת קשרי אמנים
 לביא יובלמנהל מרכז קהילתי ירוחם
 לבנון שמואלמנהל מרכזי טבע וסביבה
 להב- ביגר אילתמנהלת מתנ"ס ערבה תיכונה
 לוטנרג אלון אפרתמנחה תכנית מפתחות
 לוי אליסיהמינהלנית עמיתים
 לוי בנימנהל מתנ"ס גוש עציון
 לוי דודתומכן מיחשוב
 לוי ורדמנהלת מחלקת משאבי אנוש
 לוי ורדהמנהלת רשת המתנ"סים בחולון
 לוי יחיאלמנהל מינהל קהילתי גילה
 לוי מיכלתומכנית מיחשוב
 לוי שרונהתומכנית מחשוב
 לולאי רמימנהל מחלקת חשבות
 לוסקי רבקהרכזת לוגיסטיקה והכשרות מקצועיות במכללה
 לזרוס חגיתמנהלנית היחידה הכלכלית
 לחר הדסמנחה עמיתים לבוגרים
 ליוביץ נועה מנחה פדגוגית ניצנים
 ליפטשר עדימנהלת קמפיינים-יחידה כלכלית
 ליפצין יצחקמנהל מתנ"ס גבעת זאב
 ליפשיץ דודימ"מ מנהל מרכז קהילתי כפר ברא
 לנקרי יוסףמטמיע מחשוב מחוז מרכז
 לעאל גילתמנחה פדגוגוית רת התחלה חכמה
 לפיד הילהאחריאת מיומנויות תכנית היל"ה

מ
 מאדי ענבלמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 מגן נטעמנהלת מינהל קהילתי בית הכרם
 מדר גיאמטמיע מע' מידע חיפה וצפון
 מהדי חסןמנהל מרכז קהילתי סאג'ור
 מונאי אוריתמינהלנית יחידת הרכב
 מוסא אמירהמא"זית מחוז צפון
 מוסרי היליתרכזת ועדת רפרטואר - סל"ת
 מזור יעלמנחה עמיתים
 מזרחי הילה מנחה פדגוגית ניצנים
 מזרחי עדימזכירה רעים
 מזרחי עזראבקר שטח סל תרבות ארצי
 מח'ול ליוס הודא מנחה פדגוגית ניצנים
 מיטשל מיכלרכזת כספים
 מימון טלמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 מכתאר מלכימנהלת מחלקת תקשורת פנים ארגונית ורכזת דוברות
 מלינקוב אלכסמ"מ מנהל מרכז קהילתי מטולה
 מליקה שאולרכז טכני וסל תרבות ארצי
 מלכי-אור ספימנהלת מתנ"ס מ.א רמת נגב
 מלכיור מרב מנחה פדגוגית ניצנים
 מלקה נדאו דניאלמנהל התכנית הלאומית- ספייס
 ממו יונימנהל מרכז קהילתי מ.א שדות נגב
 ממן אופיררכז ישובים ארצי סל תרבות
 ממן חגיתמנהלת מרכז קהילתי ראש פינה
 מנור טלאחראי תפעול ארצי
 מנור-יקיר גילהמא"ז
 מנחם-סאלם יעלרכזת כספים אגף בינוי וקהילה
 מנעא איהמנהלת מרכז קהילתי מג'ד אל כרום
 מסאלחה ג'מאל ,ד"רמנהל מרכז קהילתי איכסאל
 מסאלחה ניביןמנחה פדגוגית ניצנים
 מסאלחה שורוקמנחה פדגוגית ניצנים
 מסיל אורימנהל רשת המרכזים הקהילתיים מעלה אדומים
 מסיקה גילמנהל מרכז קהילתי נוה ישראל
 מסקוביץ זיוהמנהלת אזור מרכז רשת התחלה חכמה
 מעוז יעקבמנהל מדור זהות יהודית וערבית
 מעוז כפירמנהל המחלקה לילדים נוער וצעירים
 מרגולין עמוסמ"מ מנהל מרכז קהילתי טובא זנגריא
 מרג'ייה רניהעוזרת דובר ויח"צ בשפה הערבית
 מרכוס אורימנהל המחלקה לנגישות והשתלבות
 מרקוביץ רןמנהל תחום איתנות פיננסית
 משדי יוסיתומכן מחשוב
 משה שירזמנהלנית אגף בטחון ובטיחות

נ
 נאטור מוסטפאמנהל מרכז קהילתי טייבה
 נאטור רשאמנהלת מרכז קהילתי נחף
 נבו אבימנהל פיתוח מערכות מחשוב
 נג'ארה איאדמנהל מרכז קהילתי דיר חנא
 נגלר-כץ אדוהמנהלת מרכז קהילתי חולון נאות שושנים
 נג'ם סאלחמנהל מרכז קהילתי ג'דידה מכר
 נדיל מירימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 נדיל ניצהסגנית מנהלת מחוז דרום
 נואמה יפעתמנחה פדגוגית חוג לכל ילד
 נוימן מלאכי שירלימנחה רעים מחוז מרכז
 נחל שולימנהלת פדגוגיצ ארצית צהרונים
 נחמיאס יפעתמנהלת מח' שכר
 ניב ורוניקהמנהלת מחוז צפון התחלה חכמה
 נינו רחמיםמנהל מחוז חיפה
 נרקיס מיהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה

ס
 סבאח ג'עפרמנהל מתנ"ס טורעאן
 סבג שריחשבת שכר
 סוהלו בוסה (מזל)מנחה מחוז דרום עמיתים
 סולומון דנייאלתומכן
 סוסחא תכחאו לאנהמנהלת מרכז קהילתי כפר קמא
 סוריזון מזיחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 סטטר דפנהמנהלת מתנ"ס מ.א. לכיש
 סיון בן-יוסף אילהמנהלת מתנ"ס משגב
 סילפן רונימנהל מינהל קהילתי גנים (קרית מנחם)
 סימיאן סיגלמנהלת מחלקת הדרכה
 סירקיס סמדרמנחה פדגוגית ניצנים
 סלאמה סאפימ"מ מנהל מרכז קהילתי בוקעאתא
 סלומון חןמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 סלומון יונה איריס מנחה פדגוגית ניצנים
 סלע מירבמנהלת המחלקה למיון והערכה
 סלפק ענבלמינהלנית מרכזי למידה בספריות
 סמחאת עאדלמנהל מרכז קהילתי בסמת טבעון
 סמלסון גבריאלרכז מדיה חברתית-עמיתים
 סמסון נתנאלמנהל המחלקה לתכנון תקציב ובקרה
 סמעאן מרנאמנחה פדגוגית ניצנים
 סקטון ציפיבקרית כספית

ע
 עבד אלרחים רנאמנהלת מרכז קהילתי ביר אל מקסור
 עבד גאפר יוסףמנהל מרכז קהילתי ג'לג'וליה
 עבו מוטימנהל מחוז מרכז
 עגיב רחמיםמא"ז
 עובדיה עדיתכנית היל"ה
 עוואד טארקמנהל מתנ"ס תמרה
 עווד ראנימנהל מרכז קהילתי מזרעה
 עומרי נעמהמנחה ישובים בחברה הערבית סל"ת
 עומרי שייח' מאימנחה פדגוגית ניצנים
 עזרן אדםמנהל מתנס, מ.א מרחבים
 עטון דוריתמנהלת לשכת מחוז מרכז
 עטיה חגימא"ז
 עידאן טליהמזכירה מחוז דרום
 עליאן מוחמדמנהל מרכז קהילתי בית דוד
 עמוס סילבנהמנהלת לשכת מחוז חיפה והעמקים
 ענבוסי סעידמנהל מרכז קהילתי טירה
 עצמון מיכל מנחה מובילה ניצנים אזור מרכז
 ערמוש עלימנהל מרכז קהילתי בועינה נוג'ידאת

פ
 פאנוס מיכאילמנהל מתנ"ס רמלה ערבי
 פארס לואימנהל מתנ"ס חומות עכו (עתיקה)
 פודי אילהאםמנהלת מרכז קהילתי אבו סנאן
 פולנסקי יעלמנחה במחלקה לנגישות והשתלבות
 פולק שימימנהלת לשכה
 פוסקלינסקי יורםמנהל רשת המתנ"סים עכו
 פורטל פיקר שירהבקרית כספית
 פורן שמעיתמנחה מחוז מרכז נגישות והשתלבות
 פורת גלעדמנהל מרכז קהילתי קצרין
 פטרן מלימזכירה הנהלות ציבוריות ומנהיגות מתנדבת
 פיק אסתרמ"מ מנהלת מתנ"ס קרית אונו
 פירו אוריאנהמזכירה פל"א
 פישמן רבקהמנהלת ארצית רשת התחלה חכמה
 פלג עוזיהו מיכלמנהלת מרכז קהילתי מ.א אשכול
 פלום ורדתכנית היל"ה
 פליישמן ענתרכזת פדגוגית ארצית צהרונים
 פנחי ורוניקהמנחה וכותבת תכנים התחלה חכמה
 פנחס אמנוןמנהל מתנ"ס מרום הגליל
 פנחסי ורוניקהצהרונים
 פנחסי שרהמנהלת פדגוגית פל"א
 פרי חניסמנכ"ל כספים
 פריינטה סיגלמנהלת מחוז דרום
 פרמון ורדמנהלת תכנית פל"א
 פרץ רחלימזכירה בלשכת מנכ"ל

צ
 צבאן נאוהעורכת דין
 צור דודמנהל מרכז קהילתי מעלה יוסף
 צין איריסמנהלת רשת המרכזים הקהילתיים כרמיאל
 צרצור זועבי האיארכזת זהויות ערביות

ק
 קאסנר נעמהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 קארו לבנהמנהלת מרכז קהילתי בנימינה גבעת עדה
 קבדה יהודיתעו"ד חברה +קרב
 קדוש לילךמנהלנית מכללה ומעגלי תעסוקה
 קדח שאדיהמנהלת מרכז קהילתי אל קאסום
 קדמון עמיתמנהל רשת המתנ"סים בבית שמש
 קדמי אורלימזכירה מחוז צפון
 קדמיאל רונימנהלת מתנ"ס מזכרת בתיה
 קובלסקי רונןסמנכ"ל חברה וקהילה
 קוזקרו אלעדמנהל מרכז קהילתי קרית שמונה
 קוט לאהמנחה פדגוגית ניצנים
 קול גילמנהל הסברה ודוברות
 קול יעקב ליאלמנחה פל"א מחוז מרכז
 קומפורט רחלימפתחת איתנות פיננסית במתנ"סים
 קוסן דנימנהל מרכז קהילתי כפר תבור
 קופרשטוק אשרמנהל מינהל קהילתי מעלה רמות
 קורנבלום נאוהמנהלת מחלקת הסגל משאבי אנוש
 קורת דרורמנהל מרכז קהילתי רשת רמלה
 קטוע שמעוני יפיתמנחת תכנית פל"א - מחוזות חיפה וצפון
 קיזרמן-דינרמן אלונהרכזת הדרכה עמיתים לבוגרים
 קינן רונימנהלת מרכז קהילתי מ.א גליל תחתון
 קירמאיר אסתימנהלת מינהל קהילתי רמות ירושלים
 קלדרון קליירמא"ז
 קלה קרןמנהלת לשכה
 קמינצקי אילהמנהלת מינהל קהילתי בוכרים- גאולה
 קמיר אביעדמנהל מינהל קהילתי מיתרים(גבעת שאול בית רוס)
 קנואתי איה מנחה פדגוגית ניצנים
 קנטור ענתרכזת אדמיניסטרציה והכשרו מקצועיות במכללה
 קסטרו הילהמזכירה במחלקת גיל רך
 קפאלה אגנצ'ה הבטמהמנחה תכנית מפתחות
 קרויזר דסימנהלת מתנ"ס בית"ר עלית
 קרוק שריתמנהלת ניצנים ירושלים
 קריגר ליזמי רויטלמנהלנית חוג לכל ילד צפון
 קריים טליהמנהלת תכנית רעים
 קרסנטי יוסימנהל מתנ"ס בית אל
 קשת שגיתמנהלת אזור חיפה והעמקים התחלה חכמה
 קתז גופסהמנהלת מרכז קהילתי מ.א בוסתן אל מארג'

ר
 ראבוס מחאסןמנחה מעגלי תעסוקה
 רביב רוניתמנחה בתכנית זה"ב בגןו שיחון של"מ
 רבינוביץ רמימנהל מתנ"ס יבניאל
 רגב אבימנהל מינהל קהילתי חומת שמואל
 רגב אדלר ענתמנהלת תכנית התנדסות גימלאים של"מ
 רובין דיקלהמנהלת לשכת מנכ"ל
 רודוי שגיאמנחה עמיתים לזכויות במחוז חיפה והעמקיפ
 רוזוביץ דורוןמבקר החברה
 רוזנברג גולןמנהל מרכז קהילתי מ.א מטה אשר
 רוזנטל יפתחבקר כספי מחוז ירושלים/מרכז
 רוזנפלד שוקימנהל תחום מינהל בטחון ובטיחות
 רוזנר מרינהמנהלת מתנ"ס מעלות תרשיחא
 רוטשילד יואבמנהל מינהל תלפיות מזרח
 רום עדימנהלת מתנ"ס חבל יבנה
 רומם עדימנהלת תכנית בר-מצווה
 רוסו נטעמנחה סדנאות רעים
 רחאל ח'ולוד מנהלת אזור צפון ניצנים
 ריזק טאהא עובורמנהלת מתנ"ס יפיע
 רייכנר שימנהל מינהל דיגיטל ופיתוח כלכלי
 ריימונד קולטמא"ז
 ריס יאירמנהל מינהל קהילתי יובלים
 רמון חיון איריתמא"זית מחוז חיפה והעמקים
 רנית ברטלרמנחת מחוז מרכז ומלווה תחום תאטרון
 רשף אסףמנהל מרכזי יזמות וחדשנות

ש
 שבירו מירברכזת מעטפת קהילה נגישה
 שוויגר צרויהמנהלת מרכז קהילתי מ.א עמק המעיינות
 שוורץ שריתמנחה פדגוגית ניצנים
 שושן עדימנהל אזור י-ם עמיתים לבוגרים
 שושני מרגניתמינהלנית פיתוח כלכלי
 שחורי בועזמנחה ישובים ותחום תיאטרון
 שחטר רונןמנהל מרכז קהילתי יהוד
 שחק אסתרמנהלת כספים פרוייקטים
 שטיגליץ יעלמנהלת מרכז קהיתי מיתר
 שטיינמן נגהמנהלת תכנית עמיתים לזכויות
 שטרית אתימנהלת מחלקת הקצבות
 שטרית דוריתמא"זית מחוז ירושלים
 שטרן מיכלמנחה נגישות והשתלבות מחוז חיפה
 שטרנפלד שירהרכזת הסברה עמיתים
 שינדלר מנחםמנהל מתנ"ס קרית מוצקין
 שכטר איילהמנהלת המחלקה לפיתוח ארגוני
 שלומי דודמנהל תחום יזמות חברתית
 שלייכר עמיאלמנחה למידה פל"א מחוז ירושלים ודרום
 שנלזון ציפורהמנחה פדגוגית ניצנים
 שפיגלר סמדרבקרית כספית מחוז מרכז
 שפירא רןמנהל סל תרבות ארצי
 שקרצי גליתמנהלת אזור י-ם ודרום ניצנים
 שרון הילה מנחה פדגוגית ניצנים
 שרפי אילןמנהל מינהל קהילתי רוממה
 ששון ברקבקר כספי

ת
 תירם יוסףפיתוח ניהול והדרכה עמיתים לזכויות
 תמיר צילהמנהלת חשבונות
 תשובה מור הדרמ"מ מנהלנית באגף בטחון ובטיחות

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ