דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי יחידה
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור למתנסים
א
  שם עובדתפקיד
 אבו אלקיען עלימנהל מרכז קהילתי חורה
 אבו חצירה גליתעו"ד בלשכה המשפטית
 אבו כף חאלדמנהל מתנ"ס צור באהר
 אבו סוויד חמזימנהל מרכז קהילתי כאבול
 אבו קעאוד מראםמנחה סל תרבות לחברה הערבית
 אביב ניצןסגן מנהל מחוז מרכז
 אביטל הדרמנחה עמיתים לבוגרים מחוז דרום
 אביטן אילנהמזכירה במחוז ירושלים
 אביטן כץ רזמנהל המערך הלאומי להתנדבות אזרחים ותיקים
 אבייב דיאנהרכזת כספים תכניות הגיל הרך
 אבראהים בלאלמנהל מרכז קהילתי משהד
 אברג'יל רפימנהל מרכז קהילתי גן יבנה
 אברמוביץ רזימנהל תחום ספרות ואחראי תוכן
 אגאי מאירמנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי
 אגאי פז שרוןמנהל מתנ"ס מ.א רמת הגולן
 אגבבייב אנג'ליקהמנהלת קמפיינים ומכירות במח' פרסום
 אדלר בן-דור ענברמנהלת תוכניות עמיתים
 אדר אורןמנהל מינהל קהילתי גוננים
 אדרי שגיתאחראית אדמינסטרטיבית סל"ת
 אוחיון גידי- מזלמנהלת משרד מחוז ירושלים
 אוחנה אודליהמנחה מחוז דרום- התחלה חכמה
 אוליאל אבנרמנהל רשת המתנ"סים רמות חיפה
 אורבך חנןמנהל מרכז קהילתי רכסים
 אורטל יעקבמנחה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 אחיטוב שירלימנהלת מרכז קהילתי רמת השרון
 אטיאס אורטלרכזת אדמינסטרציה באגף בטחון ובטיחות
 אטיק משהמנהל מחוז ירושלים
 אטרה אפרתמנהלת פיתוח והדרכה במח' לילדים נוער וצעירים
 איוב עלימנהל מתנ"ס בית צפאפא
 אייזנברג איריסמנהלת מרכז קהילתי תל מונד
 אייל חוימנהלת מתנ"ס בקעת הירדן
 איינגלברג קרןמנהלת מתכללת תכניות עמיתים
 אילוז אלירןמנהל מרכז קהילתי גבעת אולגה
 אל עמי שייקהמנהל מינהל קהילתי גינות העיר
 אלהרר זהבהמנחה תכנית מעגלים וסטרטר
 אלוש אלימנהל רשת המתנ"סים יבנה
 אלזיאדנה פואדמנהל מתנ"ס רהט
 אלזיאתני פאתןמנהלת מתנ"ס לוד שיקגו -תקן שני
 אלחאג' וסיםמנהל מרכז קהילתי בית חנינא
 אליה רותםאחראית מערכות מידע-מש"א
 אליהו שלמה (מיקו)מנהל בטיחות בתעבורה
 אלמוג סהרמנהלת מרכז קהילתי טירה
 אלקלעי שימ"מ מנהל מרכז קהילתי כסייפה
 אלרט ליאתמנהלת המחלקה לשותפויות עסקים בקהילה
 אמון סיידון עדימנהלת מרכז קהילתי לזרוס תקן שלישי חולון
 אנצל רותימנחת תחום למידה - מחוז צפון
 אקלום בנימ"מ מנהלת מרכז קהילתי מ.א גדרות
 ארזי מיטלמנהלת מרכז קהילתי מ.א. גדרות
 אריה ליאתמנהלת מתנ"ס נתניה דרום
 ארמונד עמרםאב בית ערב
 ארצי נאוהמא"ז
 אשכנזי אלגרבלי שירעורכת דין בלשכה המשפטית
 אשר ברקלי נועהמב"קית מחוז דרום
 אתגר יפהמנהלת מדור חשבות באגודה

ב
 בבל פור משהמנהל מתנ"ס אבן יהודה
 בדיל מירימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בדנר יצחקמנהל מרכז קהילתי אפרת
 בוגוש שושימנהלת מרכז קהילתי קרית עקרון
 בוקאי עדיתמנהלת צהרונים ארצית
 בוקובסקי אסתרמנהלת מרכז קהילתי קדומים
 בורי שמש שלימנהלת מרכז קהילתי גבעת שמואל
 ביאליק דיקלהמנהלת תכנית עמיתים
 ביטו בת אלמנהלת תכנית עמיתים במחוז דרום
 ביטון מורדיסגן מנהל מחוז צפון
 בינדר אופירמנהל מרכז קהילתי טבריה
 ביתן יעקבמנהל מתנ"ס תל שבע
 בכר ליאורמנהל מרכז קהילתי יקנעם
 בלאי טדלה פריימ"מ מנהלת תכנית פל"א
 בלכר ליאתסגנית מנהל מחוז חיפה והעמקים
 בלס לאהמא"ז
 בן ארי ניריתמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בן דור ארז אפרתמנחה עמיתים לזכויות -מחוז מרכז
 בן דניאלמנהל רשת המרכזים הקהילתיים עפולה
 בן יעקב שושימנהלת מרכז קהילתי צפת
 בן מלך איובי יוכימנהלת אזור התחלה חכמה
 בן צבי יואבמנחה מחוז מרכז רעים
 בן שושן הרצלעוזר מינהלה ובטחון
 בן שטרית מישלמנהל אגף בינוי קהילה
 בנדט-דידי רעותמנהלת קשרי תורמים
 בנחמו מימוןמנהל רשת המרכזים הקהילתיים בית שמש
 בני בן יצחק הגרמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 בניונס אריהמא"ז
 בנימין סיגלמנהלת מדור בטחון בטיחות וחירום
 בסכס טלמנכ"ל החברה
 בצלאל יוסימא"ז
 בצלאל מלול רותםמנהלת סוקס
 בצר לויתן מורןמנהלת תכנית רעים זרוע ביצוע
 בר הדסמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 בר טלמנהלת עמיתים במחוז צפון
 בראל ענתמנהלת מרכז קהילתי מזכרת בתיה
 ברבינג עדימנחה מחוזית בתכנית עמיתים
 ברבר צחימנהל מרכז קהילתי כוכב יאיר
 ברגיל כנרתמא"זית
 ברגר גילהמנהלת פדגוגית במחלקה להתחנכות ולמידה
 ברגר עזראמנהל מינהל קהילתי רמת שלמה
 ברדוגו פסטרנק נעהמנהלת מתנ"ס נחל שורק
 ברוש סבן ברכה - עו"דהיועצת המשפטית ומזכיר החברה
 ברטלר רניתמנחת מחוז מרכז ומלווה תחום תאטרון
 ברנפלד רחלימנהלת מתנ"ס מודיעין עילית
 ברק ריקימנהלת מרכז קהילתי נתניה נאות הרצל
 ברקאי גבעמנהל פרוייקטים ותוכניות ספורט ואורח חיים בריא
 ברקב אבימנהל מרכז קהילתי רמת ישי
 ברקוביץ אסףמנחה עמיתים בוגרים מחוז מרכז
 ברקין אודליהאחראית תוכן וקולנוע

ג
 גבאי צביהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 ג'בר נאדרהמנהלת מרכז קהילתי עוטף ירושלים
 גדיר מוסטפאמנהל מרכז קהילתי כפר כנא
 גדנקן הודמנהל אגף מחשוב
 גדסי דוריתמנהלת תכנית אבן דרך
 ג'ובראן קסיס בהייהמנהלת מרכז קהילתי חליסה תקן שני נוה יוסף חיפה
 גוטמן אוריתמנהלת מרכז קהילתי מ.א יואב
 גוטמן חיליקמנהל מתנ"ס מ.א הר חברון
 גולברט אסתימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 גולברי ליאתמנהלת תוכניות מעגלים
 גולדברג אלעדמנהל מרכז קהילתי בקעה י-ם
 גולדמן סיוןמנהלת מרכז קהילתי מ.א משגב
 גולדפינגר סיגלמנחה מעגלי תעסוקה מרכז
 גולדשמיד יקותיאלמנחה עמיתים לבוגרים - מחוז מרכז
 גולן ליתימנחה תכנית מעגלים
 גורדון הדסהמנהלת מינהל קהילתי נוה יעקב
 גז נועהמנחה רעים מחוז מרכז
 גיגי לבנתמנהלת לפיתוח משאבים וקשרי קהילה - מחוז צפון
 גיל אבימנהל רשת המתנ"סים לוד
 גילר ליליהנהלת חשבונות-ספקים
 גל מורןמנחה עמיתים לבוגרים- מחוז צפון
 גלאור נועהמנהלת תכנית עמיתים 18+
 גלנשינג ציפיאחראית ועדת רפרטואר סל תרבות ארצי
 גנאיים עבירמנהלת מרכז קהילתי יפיע
 גנאים חוסנימנהל מתנ"ס בקה אל גרביה
 גנגרינוביץ דרורי מיי-טלמנהלת מרכז קהילתי כפר ורדים
 גנון ליזרכזת אדמינסטרציה יתרון לגודל
 גנון שולימזכירה ברשת התחלה חכמה
 גסטווירט יעלמנהלת תכנית לחיות יחד בקהילות
 גרד רבקהמנהלת סיפור על הדרך
 גרונסטדת נעמימנהלת משרד סמנכ"ל חברה וקהילה
 גרין שרוןמנחה מעגלים
 גרינבלום דרורמ"מ מנהל מרכז קהילתי נשר
 גרינברג בר-חי טלמ"מ בתקופת חל"ד של מתכללת מוקדים למינוי זכויות לאנשים בחיים בעוני
 גרשון איציקמנהל מחלקת טכנולוגיות ודיאלוג

ד
 דוד שרהמזכירה תכנית הילה
 דוידוביץ אולגהמנהלת מרכז קהילתי לכיש
 דור יעלמנחה מחוז חיפה עמיתים
 דיאב זינבמנחה עמיתים לזכויות במגזר הערבי-צפון
 דיאמנט ישראלמנהל מרכז קהילתי ערערה בנגב
 דכטריוב סבינהמנהלת הדרכה ארצית רשת התחלה חכמה
 דלאשה עאמרמנהל מרכז קהילתי רמלה במגזר
 דקל נועהמנהלת מחלקת מחשוב
 דרומי סמדרמנהלת מתנ"ס נתניה מזרח
 דרור גליתחשבת שכר ומינהלנית
 דרסינובר נועםמנהל מרכז קהילתי ראשון לציון מזרח

ה
 הופמן שימנהל מינהל קהילתי בית הכרם
 הורוביץ מנחםמנהל מתנ"ס אלעד
 הורניק יונדברמ"ט בלשכת מנכ"ל
 היימס קוליןמנהל מרכז קהילתי ראשון לציון רמת אליהו
 היקרי דנהמנחה מחוז חיפה והעמקים - עמיתים
 הלוי מירימדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 הלר עמוסמנהל תכנית מחוברים
 הנו אשרףמא"ז
 הרשליקוביץ ברוךמנהל תכנית עמיתים לנוער
 הרשמן ליאורמנהל מרכז קהילתי נהריה
 הרשקו איתמרמנהל מרכז קהילתי אזור
 הרשקוביץ סמדרמנהלת מתנ"ס עמנואל

ו
 ואחניש אשרמנהל מתנ"ס שפרעם
 וול אילהמנחה בינוי קהילה
 ויטנברג גילעדסגן מנהל מחוז
 וייזר אלימנהל מינהל קהילתי הר נוף
 ויינברג ילנהמינהלנית התחנכות ולמידה
 וינשטיין חלירכזת יח"צ -דוברות ויחסי ציבור
 ויסמן זהרמנהלת מרכז קהילתי כפר ברא
 ולנסי מורמנהלנית עתיד ישראלי+תכנית בית
 ונזינסקי מירהמנהלת מרכזים קהילתיים מרכז נתניה ורמת ידין
 וקנין סולימנחה עמיתים לבוגרים מרכז
 ורדי רוניתמנהלת הדרכה בית לגדול טוב

ז
 זאבי כהן אוריתמנהלת מתנ"ס מגדל העמק
 זהבי מיכלמא"ז
 זייבלד ליבימנהלת מניהל קהילתי שמואל הנביא
 זינו גליתמנחה רשת "התחלה חכמה"
 זית יסףמנהל מרכז קהילתי אלפי מנשה
 זמיר דנימבקר פנים
 זמיר ליידן עדימנחה בתוכנית רעים
 זסלובסקי בוריסמנחה בינוי קהילה חיפה והעמקים
 זרביב ימיתמינהלנית הדרכה

ח
 חביבי גיתיתתומכנית מערכות מידע מח' למידה
 חביבי סתיומנחה בינוי קהילה מחוז מרכז
 ח'דר שאמאמנחה ישובים ארצי - סל תרבות ארצי
 חודרה אריהמנהל מרכז קהילתי שגב שלום
 ח'ורי סוהירמנהלת תחום למידה בחברה הערבית ומתכללת תכנית מהל"ב חיפה
 ח'טיב ג'מול ופאמנהלת מרכז קהילתי תרשיחא-תקן שני
 חטיב חאלדמנהל מרכז קהילתי שעב
 חטיב עאדלמנהל מחוז צפון
 חטיב עבד אלחי מיסהמנהלת תוכנית התנדבות בחברה הערבית באים לטוב
 חטיב שאכרמטמיע מחשוב צפון
 חייקין יפיתמ"מ מנהל מרכז קהילתי קלנסואה
 ח'יר הודאמנהלת מתנ"ס ירכא
 חכימי ריקהמנהלת פדגוגית - פל"א
 חכמו אילןמנהל מרכז קהילתי קרית ביאליק
 חלאילה אברהיםמנהל מרכז קהילתי עילוט
 ח'ליל מוחמדמנהל מרכז קהילתי בענה
 חמאוי יעלמנהלת מרכז קהילתי להבים
 חמו דורוןסגן מנהל מחוז מרכז
 חסונה אסילמנהלת מרכזי למידה מזרח ירושלים
 חצ'ואל אבימנהל המחלקה להנהלות ציבוריות
 חרל"פ יקימנהל רשת המרכזים הקהילתיים הרצליה
 חשביה צורי ספיתמנהלת אגף תכנים ותוכניות

ט
 טאטור רנאמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 טוכמן אורנהמנהלת מרכז קהילתי
 טופר אמיתי שרוןמנהלת מרכז קהילתי פרדס כץ
 טופר נירמנהל מרכז קהילתי מ.א מבואות חרמון
 טללה אבימנהל מרכז קהילתי יד התשעה
 טנא נועהמנחה עמיתים לבוגרים מחוז חיפה והעמקים
 טסלר שרהמנהלת המחלקה לזהויות בקהילה
 טרן חדד שרימנחה רעים מחוז ירושלים
 טרפה וינומנהל מרכז קהילתי פרדס חנה כרכור

י
 יגול יואבמנהל מרכז קהילתי הדר חיפה
 יול רןמנהל אגף הדרכה ופיתוח סגל
 יונאי זהרמנהלת הדרכה-המערך הלאומי להתנדבות ותיקים
 יונג ליזמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 יוסיפוב אורליחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 יחיאל נדבבקר כספי
 יניב עדימנהל מרכז קהילתי כפר תבור
 יענני שאלתיאל חיהמנהלנית עמיתים
 יעקב אלוןמנהל מרכז קהילתי אופקים
 יעקובזון גרדהמא"זית
 יעקובי זוהרמנהל מינהל קהילתי גילה
 יפרח שמעוןמנהל מתנ"ס חיפה נוה יוסף
 יפרמוב אוקסנהמטמיעת מחשוב דרום וירושלים
 ישעיהו פרץ לירזמנהלת מרכז קהילתי פרדסיה

כ
 כ"ץ לימורמנהלת מרכז קהילתי מ.א חבל אילות
 כהן אביקצין בטיחות בתעבורה
 כהן איריסמנהלת מתנ"ס אילת
 כהן אלימנהל מחלקת תיפעול
 כהן אריאלמנהל מחלקת יתרון לגודל
 כהן בתיהמנהלת מרכז קהילתי נוף הגליל (נצרת )
 כהן ג'ורג'טמנהלת מחלקת הנהלת חשבונות
 כהן דליהמנהלת תוכניות לגיל הרך
 כהן יואלמנהל מרכז קהילתי בית שאן
 כהן יעלמנהלת מינהל קהילתי פסגת זאב
 כהן כפיראחראי מייזמי ספורט ביחידה הכלכלית
 כהן לימורמנהלת מרכז קהילתי שדרות
 כהן לימורתכנית מניעת התמכוריות וחל"י עוטף עזה
 כהן מיטלתומכנית מחשוב
 כהן מיכלמב"קית מחוז צפון
 כהן מעייןמנהלת מרכז קהילתי מ.א שפיר
 כהן משכיתמינהלנית מחלקת אוכלוסיות מיוחדות
 כהן נועםמנהל מתנ"ס דימונה
 כהן סימהראש מינהל פרוייקטים ותכנית לאומיות
 כהן רון לירוןמנחה פדגוגית צהרונים
 כהנא משהסמנכ"ל כספים
 כץ יאירמנהל מרכז קהילתי חצור הגלילית
 כץ לאהמנהלת רשת המתנ"סים אור יהודה

ל
 לבהר תוםמנהל מרכז קהילתי קרית ים
 לבוביץ הילהרכזת קשרי אמנים
 לביא יובלמנהל מרכז קהילתי ירוחם
 לבנון שמואלמנהל מרכזי טבע וסביבה
 להב- ביגר אילתמנהלת מתנ"ס ערבה תיכונה
 לוי אליסיהרכזת תפעול עמיתים
 לוי בנימנהל מרכז קהילתי באר יעקב
 לוי דודתומכן מיחשוב
 לוי ורדמנהלת מחלקת משאבי אנוש
 לוי ורדהמא"זית
 לוי שרונהתומכנית מחשוב
 לולאי רמימנהל מחלקת חשבות
 לזרוס חגיתמנהלנית היחידה הכלכלית
 לחמי היליתרכזת פרוייקטים ואירועים- רעים
 לחר הדסמנחה עמיתים לבוגרים
 ליבנה יעלמנהלת פיתוח משאבים - מחוז דרום
 ליפצין יצחקמנהל מתנ"ס גבעת זאב
 לנקרי יוסףמטמיע מחשוב מחוז מרכז
 לפיד הילהאחראית מיומנויות תכנית היל"ה

מ
 מאיר אלוןכלכלן
 מגן נטעמנהלת מרכז קהילתי חבל יבנה
 מהדי חסןמנהל מרכז קהילתי סאג'ור
 מונאי אוריתמינהלנית יחידת הרכב
 מוסא אמירהמא"זית מחוז צפון
 מוסרי היליתרכזת ועדת רפרטואר - סל"ת
 מזור יעלמנחה עמיתים
 מזרחי עזראבקר שטח סל תרבות ארצי
 מיטשל מיכלרכזת כספים
 מכתאר מלכימנהלת מחלקת תקשורת פנים ארגונית ורכזת דוברות
 מלינקוב אלכסמ"מ מנהל מרכז קהילתי מטולה
 מליקה שאולרכז טכני וסל תרבות ארצי
 מלכה מיכלמזכירה במחוז צפון
 מלכה עדימנהלת מרכז קהילתי בית שמש- תקן שני
 מלכי-אור ספימנהלת מתנ"ס מ.א רמת נגב
 ממו יונימנהל מרכז קהילתי מ.א שדות נגב
 ממיסטולוב שרהמנהלנית צהרים טובים
 ממן אופיררכז ישובים ארצי סל תרבות
 ממן חגיתמנהלת מרכז קהילתי שלומי
 מנאע איהמנהלת מרכז קהילתי מג'ד אל כרום
 מנור טלאחראי תפעול ארצי
 מנור-יקיר גילהמא"ז
 מנחם רונימנהלת המחלקה למחקר הערכה ופיתוח
 מנחם-סאלם יעלרכזת כספים אגף בינוי וקהילה
 מסאלחה ג'מאל ,ד"רמנהל מרכז קהילתי איכסאל
 מסיל אורימנהל רשת המרכזים הקהילתיים מעלה אדומים
 מסיקה גילמנהל מרכז קהילתי נוה ישראל
 מסקוביץ זיוהמנהלת אזור מרכז רשת התחלה חכמה
 מעוז יעקבמנהל מדור זהות יהודית וערבית
 מעוז כפירמנהל המחלקה לילדים נוער וצעירים
 מרגולין עמוסמנהל מרכז קהילתי אורנית
 מרג'ייה רניהעוזרת דובר ויח"צ בשפה הערבית
 מרכוס אורימנהל המחלקה לנגישות והשתלבות
 מרמור אריאלמנהל מרכז קהילתי קרני שומרון
 מרקוביץ רןמנהל אגף איתנות פיננסית
 משדי יוסימנהל תפעול מוקד וצוות תמיכה
 משה שירזרכזת רכש והתקשרויות

נ
 נאטור מוסטפאמנהל מרכז קהילתי טייבה
 נאטור רשאמנהלת מרכז קהילתי נחף
 נבו אבימנהל פיתוח מערכות מחשוב
 נג'ארה איאדמנהל מרכז קהילתי דיר חנא
 נג'ם סאלחמנהל מרכז קהילתי ג'דידה מכר
 נדיל ניצהסגנית מנהלת מחוז דרום
 נואמה יפעתמנהלת תכנית נוער אתגרים טבע וסביבה
 נוימן מלאכי שירלימנחה רעים מחוז מרכז
 נועם נדרמנהל מרכז קהילתי מצפה רמון
 נחל שולימנהלת פדגוגית ארצית צהרונים
 נחמד עדימנחה עמיתים לבוגרים מחוז צפון
 נחמיאס זוהר גלמנחה עמיתים לבוגרים -מחוז מרכז
 נחמיאס יפעתמנהלת מדור שכר
 ניב ורוניקהמנהלת אזור צפון התחלה חכמה
 נינו רחמיםמנהל מחוז חיפה
 נעמני אודיאחראי מערכות מידע
 נרקיס מיהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה

ס
 סבאח ג'עפרמנהל מתנ"ס טורעאן
 סבג שריחשבת שכר
 סגל ענתמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 סודאי רועימנהל מרכז קהילתי קדימה צורן
 סוהלו בוסה (מזל)מנחה מחוז דרום עמיתים
 סוסחא תכחאו לאנהמנהלת מרכז קהילתי כפר קמא
 סוריזון מזיחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 סטטר דפנהמנהלת מתנ"ס נתיבות
 סיון בן-יוסף אילהמנהלת רשת המרכזים הקהילתיים עכו
 סילפן רונימנהל מינהל קהילתי גנים (קרית מנחם)
 סימיאן סיגלמנהלת מחלקת הדרכה
 סלאמה סאפימנהל מרכז קהילתי ג'וליס
 סלומון חןמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 סלע מירבמנהלת המחלקה למיון והערכה
 סלפק ענבלמינהלנית מרכזי למידה בספריות
 סמחאת עאדלמנהל מרכז קהילתי בסמת טבעון
 סמלסון גבריאלרכז מדיה חברתית-עמיתים
 סמסון נתנאלמנהל המחלקה לתכנון תקציב ובקרה
 ספרן הדרמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 סקטון ציפיבקרית כספית

ע
 עבאדין ריםמנחה מרכזי למידה מזרח ירושלים
 עבד אל חלים רנאמנהלת מרכז קהילתי ביר אל מקסור
 עבד גאפר יוסףמנהל מרכז קהילתי ג'לג'וליה
 עבו מוטימנהל מחוז מרכז
 עגיב רחמיםמא"ז
 עובדיה עדיתכנית היל"ה
 עוואד טארקמנהל מתנ"ס תמרה
 עווד ראנימנהל מרכז קהילתי מזרעה
 עותמאן בתולמנחה מרכזי למידה מזרח ירושלים
 עזרן אדםמנהל מתנס, מ.א מרחבים
 עטון דוריתמנהלת משרד מחוז מרכז
 עטיה חגימנהל מחלקת להדרכה מעורבות התנדבות ובינוי קהילה
 עידאן טליהמנהלת משרד מחוז דרום
 עליאן מוחמדמנהל מרכז קהילתי בית דוד
 עמדי חוהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 עמוס סילבנהמנהלת לשכת מחוז חיפה והעמקים
 ענבי ורון שריתמנהלת מרכז קהילתי נאות שושנים חולון
 ערמוש עלימנהל מרכז קהילתי בועינה נוג'ידאת

פ
 פארס לואימנהל מתנ"ס חומות עכו (עתיקה)
 פודי אילהאםמנהלת מרכז קהילתי אבו סנאן
 פולק גלרכזת ארצית עתיד ישראלי +לאו בק
 פולק שימימנהלת לשכה
 פוסקלינסקי יורםמא"ז
 פורטל פיקר שירהבקרית כספית
 פורן שמעיתמנהלת תכנית גלגלים
 פורת גלעדמנהל מרכז קהילתי קצרין
 פורת גראזי מוריהסמנכ"ל משאבי אנוש ומינהל
 פטרן מלימזכירה הנהלות ציבוריות ומנהיגות מתנדבת
 פיוטרקובסקי נפתלימנהל מדור מערכות כספים ממוחשבות
 פיק אסתרמ"מ מנהלת מתנ"ס קרית אונו
 פירו אוריאנהמזכירה פל"א
 פישמן רבקהמנהלת ארצית רשת התחלה חכמה
 פלג עוזיהו מיכלמנהלת מרכז קהילתי מ.א אשכול
 פלום ורדתכנית היל"ה
 פליישמן ענתרכזת פדגוגית ארצית צהרונים
 פנחס אמנוןמנהל מתנ"ס מרום הגליל
 פנחסי ורוניקהצהרונים
 פנחסי שרהמנהלת פדגוגית פל"א
 פריינטה סיגלמנהלת מחוז דרום
 פרץ רחלימזכירה בלשכת מנכ"ל

צ
 צור דודמנהל מרכז קהילתי מעלה יוסף
 צין איריסמנהלת רשת המרכזים הקהילתיים כרמיאל
 צרצור זועבי האיאמנחה בינוי קהילה במגזר הערבי

ק
 קארו לבנהמנהלת מרכז קהילתי בנימינה גבעת עדה
 קבדה יהודיתעו"ד חברה +קרב
 קדח שאדיהמנהלת מרכז קהילתי אל קאסום
 קדמון עמיתמנהל מרכז קהילתי אלקנה
 קדמי אורלימזכירה מחוז צפון
 קדמיאל רונימנהלת רשת המרכזים הקהילתיים חולון
 קובלסקי רונןסמנכ"ל חברה וקהילה
 קוזקרו אלעדמנהל מרכז קהילתי קרית שמונה
 קול גילמנהל הסברה ודוברות
 קול יעקב ליאלמנחה פל"א מחוז מרכז
 קוסן דנימנהל מרכז קהילתי ראש פינה
 קופרשטוק אשרמנהל מינהל קהילתי מעלה רמות
 קורנבלום נאוהמנהלת מחלקת הסגל משאבי אנוש
 קורת דרורמנהל מרכז קהילתי רשת רמלה
 קיזרמן-דינרמן אלונהרכזת הדרכה עמיתים לבוגרים
 קינן רונימנהלת מרכז קהילתי מ.א גליל תחתון
 קירמאיר אסתימנהלת מינהל קהילתי רמות ירושלים
 קלדרון קליירמנהלת מחלקת רווחת הפרט
 קלה קרןמנהלת משרד
 קליגר ליזמי רויטלמנהלנית מחלקת נוער
 קליין תמרמנהלת מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית
 קמינצקי אילהמנהלת מינהל קהילתי בוכרים- גאולה
 קמיר אביעדמנהל מינהל קהילתי מיתרים(גבעת שאול בית רוס)
 קנטור ענתרכזת אדמינסטרטיבית מש"א
 קפלן איריסמנהלת מרכז קהילתי בית דגן
 קרויזר דסימנהלת מתנ"ס בית"ר עלית
 קריים טליהמנהלת תכנית רעים
 קרן רעותמנחת למידה פל"א
 קרסנטי יוסימנהל מתנ"ס בית אל
 קרסנר נעמהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 קשת שגיתמנהלת אזור חיפה והעמקים התחלה חכמה
 קתז גופסהמנהלת מרכז קהילתי מ.א בוסתן אל מארג'

ר
 ראבוס מחאסןמנחה מעגלי תעסוקה
 רביב רוניתמנהלת תכנית זהב בגן אנגלית
 רבינוביץ רמימ"מ מנהל מרכז קהילתי דבוריה
 רגב אבימנהל מינהל קהילתי חומת שמואל
 רגב אדלר ענתמנהלת שיווק תכנית זהב בגן ואנגלית
 רובין דיקלהמנהלת לשכת מנכ"ל
 רודוי שגיאמנהלת אזור חיפה והעמקים לפיתוח ניהול והדרכה בתכנית עמיתים לזכויות
 רוזנברג גולןמנהל מרכז קהילתי מ.א מטה אשר
 רוזנטל יפתחבקר כספי מחוז ירושלים/מרכז
 רוזנפלד שוקימנהל תחום מינהל בטחון ובטיחות
 רוזנר מרינהמנהלת מתנ"ס מעלות תרשיחא
 רוטשילד יואבמנהל מינהל תלפיות מזרח
 רום עדימנהלת מרכז קהילתי מ.א שער הנגב
 רומם עדימנהלת תכנית בר-מצווה
 רונן ריבהמזכירה תכנית רעים
 רוסו נטעמנחה סדנאות רעים
 רחמנוב חןמנהלת משרד סמנכ"ל כספים
 ריא מייסוןמנהלת מרכז קהילתי סחנין
 ריאן מוחמדמנהל תכנית חוג לכל ילד מזרח ירושלים
 ריימונד קולטמא"ז
 רימון עופרסמנכ"ל דיגיטל
 ריס יאירמנהל מינהל קהילתי יובלים
 רמון חיון איריתמא"זית
 רנית ברטלרמנחת מחוז מרכז ומלווה תחום תאטרון

ש
 שבירו מירברכזת מעטפת קהילה נגישה
 שוויגר צרויהמנהלת מרכז קהילתי מ.א עמק המעיינות
 שושן עדימנהל אזור י-ם עמיתים לבוגרים
 שחורי בועזמנחה ישובים ותחום תיאטרון
 שחטר רונןמנהל מרכז קהילתי יהוד
 שחר זוהרמנחה עמיתים לבוגרים- מחוז חיפה והעמקים
 שטיגליץ יעלמנהלת מרכז קהילתי מיתר
 שטיינמן נגהמנהלת תכנית עמיתים לזכויות
 שטינברג רונןמנהל מרכז קהילתי מץא נוה מדבר
 שטרית אתימנהלת מחלקת הקצבות
 שטרית דוריתמא"זית
 שטרנפלד שירהמ"מ מנהלת עמיתים לזכויות בתקופת חל"ד
 שינדלר מנחםמנהל מתנ"ס קרית מוצקין
 שכטר איילהמנהלת המחלקה לפיתוח ארגוני
 שמואלי מריםמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 שנהר קרןמנהלת פיתוח משאבים וקשרי עסקים-מחוז חיםה
 שפיגלר סמדרבקרית כספית מחוז מרכז
 שפירא רןמנהל סל תרבות ארצי
 שקרצי גליתמנהלת מערך פיתוח ערכות לגיל הרך בצהרונים
 שרפי אילןמנהל מינהל קהילתי רוממה
 ששון ברקבקר כספי

ת
 תירם יוסףפיתוח ניהול והדרכה עמיתים לזכויות
 תמיר צילהמנהלת חשבונות

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ