דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי יחידה
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור למתנסים
א
  שם עובדתפקיד
 אבו אלקיען עלימחוז דרום
 אבו כף חאלדמנהל מתנ"ס צור באהר
 אבו סיאם אשרףמנהל מתנ"ס לקיה
 אבו עג'אג' עלימנהל מתנ"ס כסייפה
 אבו ערער חולודמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 אבו קויידר ג'מילהמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 אבטה דודרמ"ט מנכ"ל
 אביב דודמנהל תכנית בתי מדרש מוזיקליים
 אביב ניצןסגן מנהל מחוז מרכז
 אביטל סיוןמנהלת לשכה מחוז צפון
 אביטן אילנהמנהלת לשכה
 אבראהים בלאלמנהל מתנ"ס כאבול
 אברג'יל רפימנהל מתנ"ס ירוחם
 אברמוביץ רזימ"מ מנהלת תוכן ותחום ספרות
 אגאי מאירמנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי
 אגאי פז שרוןמנהל מתנ"ס מ.א רמת הגולן
 אגבבייב אנג'ליקהמנהלת קמפיינים ומכירות במח' פרסום
 אגמי אביבקר כספי מחוז צפון
 אדלר בן-דור ענברמנהלת תכנית עמיתים
 אדמרי יסמיןמזכירת מרכזי למידה - מזרח ירושלים
 אדרי איציקמנהל רשת המתנ"סים בקרית אתא
 אדרי שגיתמזכירה סל תרבות ארצי
 אהלי יובלרכז מסעות דיגיטלייים בלחיות יחד בקהילות
 אהרוני מוטימעצב גרפי וביצועיסט
 אוחיון גידי- מזלמנהלת לשכת מחוז ירושלים
 אוחנה אודליהמנחה מחוז דרום- התחלה חכמה
 אוליאל אבנרמנהל רשת המתנ"סים רמות חיפה
 אולשקר אסנתמנהלת מדור מערכות כספים ממוחשבות
 אופק דניאלמב"ק צפון
 אור אדםמנהח אזור בתכנית שאק"ל
 אורבך חנןמנהל מרכז קהילתי רכסים
 אחיטוב שירלימנהלת מתנ"ס גבעת שמואל
 אטיאס הדסהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 אטיק משהמנהל מחוז ירושלים
 אטרה אפרתמנהלת המכללה להכשרה מקצועית
 איאסו מנימנהל תכנית השתלבות ישראלים יוצאי אתיופיה
 איוב עלימנהל מתנ"ס בית צפאפא
 אייזנברג איריסמנהלת מתנ"ס אלקנה
 אייזנשטרק יחזקאלרכז חוג לכל ילד חרדי
 אייל חוימנהלת מתנ"ס בקעת הירדן
 איילון טליעו"ד בלשכה המשפטית.
 איינגלברג קרןמנחה עמיתים 18+
 אילוז אלירןמנהל מרכז קהילתי קרני שומרון
 אל עמי שייקהמנהל מינהל קהילתי גינות העיר
 אלהייב אילהאםמנהלת מתנ"ס טובא זנגריה
 אלהרר זהבהמנהלת הכוונה אקדמאית ותעסוקה לצעירים בקהילה
 אלוש אלימנהל מתנ"ס יבנה
 אלזיאדנה פואדמנהל מתנ"ס רהט
 אלזיאתני פאתןמנהלת מתנ"ס לוד שיקגו -תקן שני
 אלחאג' וסיםמנהל מרכז קהילתי בית חנינא
 אליה רותםאחראית מערכות מידע-מש"א
 אליהו אבימנהל מתנ"ס תל מונד
 אלינסון אלהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 אלקלעי שימנהל מתנ"ס אופקים
 אלרט ליאתמנהלת המחלקה לשותפויות עסקים בקהילה
 אמברבר יפעתמנחת תכנית ספייס - מחוז מרכז
 אמון סיידון עדימנהלת מרכז קהילתי לזרוס תקן שלישי חולון
 אמסלם ליאתרכזת אזורית חוג לכל ילד
 אנגל איהמנהלת מרכז קהילתי גבעת אולגה
 אנצל רותימנחת תחום למידה - מחוז צפון
 אסרף אלרואימנהל מינהל קהילתי פסגת זאב
 אפרתי ויזנטל יאירהמא"ז
 אקוני נגהרכזת הסברה עמיתים לזכויות-חיפה וצפון
 ארדריך מיהמ"מ מינהלניצ עמיתים בחל"ד
 אריה ליאתמנהלת מתנ"ס נתניה דרום
 ארצי נאוהמא"ז
 אתגר יפהמנהלת מדור חשבות באגודה

ב
 בביוף עליתמנהלת מדור רכש והתקשרויות
 בבל פור משהמנהל מתנ"ס אבן יהודה
 בוגוש שושימנהלת מתנ"ס אפרת
 בוזגלו אביבמנהלת כלכלה
 בוקאי עדיתמנהלת צהרונים ארצית
 בוקובסקי אסתרמנהלת מרכז קהילתי קדומים
 בורי שמש שלימנהלת מרכז קהילתי רמת שיקמה
 בוריה מינקוף אסנתמנחה יווזמות קהילתיות
 ביאליק דיקלה04-9885689
 ביטון מורדימא"ז
 ביטון צור אורלימנחה תכנית מפתחות
 ביירומי דלידהרכזת אזורית חוג לכל ילד
 בינדר אופירמנהל מתנ"ס מ.א מבואות חרמון
 ביתן יעקבמנהל מתנ"ס תל שבע
 בכלר יוחנןמ"מ מנהל מתנ"ס יהוד
 בלאי טדלה פריימנחת תכנית ספייס - מחוזות מרכז וירושלים
 בליץ אבישגאחראית סטודנטים רעים
 בלכר ליאתמנהלת מתנ"ס כפר ורדים
 בלס לאהמא"ז
 בן דניאלמנהל רשת המרכזים הקהילתיים עפולה
 בן חמו מאירמ"מ מנהל מרכז קהילתי חורה
 בן יעקב שושמנ:מ מנהלת מינהל קהילתי נוה יעקב
 בן ישי עזאני רוניתמנחה מחוזית רשת התחלה חכמה י-ם
 בן מלך איובי יוכימנהלת אזור התחלה חכמה
 בן נתן ארזמנהל מתנ"ס קרית ביאליק
 בן צבי יואבמנחה מחוז מרכז רעים
 בן שושן הרצלעוזר מינהלה ובטחון
 בן שטרית מישלמנהל המחלקה לילדים, נוער וצעירים
 בנחמו מימוןמנהל מתנ"ס בית שמש תקן שני
 בניונס אריהמא"ז
 בנימין סיגלמנהלת מדור בטחון בטיחות וחירום
 בצלאל יוסימנהל מתנ"ס ראשון לציון מזרח
 בצלאל מלול רותםמנהלת סוקס
 בצר לויתן מורןרכזת פדגוגית-רעים
 בר אפריםמנהל מתנ"ס
 בר הדסמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 בר טלמנחה עמיתים מחוז חיפה ועמקים
 בראונשטיין אסתרמנהל ארגון ופדגוגיה
 בראל ענתמנהלת מתנ"ס אזור
 ברבינג עדימנחה מחוזית בתכנית עמיתים
 ברבר צחימנהל מתנ"ס קדימה צורן
 ברגיל כנרתמנהלת מתנ"ס שגב שלום
 ברגר עזראמנהל מינהל קהילתי רמת שלמה
 ברדוגו פסטרנק נעהמנהלת מתנ"ס נחל שורק
 ברוש סבן ברכה - עו"דהיועצת המשפטית ומזכיר החברה
 ברכה שירהמנהלת תכנית מנהיגות פורצת גבולות
 ברנס יאיר-לימנהל מרכז קהילתי שלומי
 ברנפלד רחלימנהלת מתנ"ס מודיעין עילית
 ברנשטיין רותםמנהלת קמפיינים דיגיטלים ביחידה הכלכלית
 ברק ריקימנהלת מרכז קהילתי נתניה נאות הרצל
 ברק ששוןבקר כספי
 ברקאי גבערכז תכנית משפחות אלופות של תלמה
 ברקב אבימנהל מרכז קהילתי רמת ישי
 ברקיין אודליהאחראית תוכן וקולנוע

ג
 גבאי גבימנהל מרכז קהילתי בית דגן
 גבר אפרתמנחת תחום למידה - מחוז מרכז
 ג'בר נאדרהמנהלת מרכז קהילתי עוטף ירושלים
 גדנקן הודמנהל אגף מחשוב
 גדסי דוריתמנהלת תכנית אבן דרך
 ג'ובראן קסיס בהייהמנהלת מרכז קהילתי חליסה תקן שני נוה יוסף חיפה
 גוטמן אוריתמנהלת מרכז קהילתי מ.א יואב
 גוטמן חיליקמנהל מתנ"ס מ.א הר חברון
 גולברי ליאתמנהלת מעונות ממשלתיים
 גולדברג אלעדמנהל מרכז קהילתי תקן שני חולון
 גולדמן סיוןמנהלת מרכז קהילתי מ.א גלבוע
 גולדשטיין טלימנחה בינוי קהילה- מחוז מרכז
 גולדשטיין יהודהמא"ז
 גולן ליתימנחה אוכלוסיות מיוחדות
 גורדון הדסהמנהלת מינהל קהילתי נוה יעקב
 גושן בנימנחה סיפור על דרך
 גז ניסןמנהל רשת רמת השרון
 גידור פרקש שירהמנהלת פדגוגית ארצית - גיל רך
 גיל אבימנהל רשת המתנ"סים לוד
 גילר ליליהנהלת חשבונות-ספקים
 גל שרוןמנהח רעים-מחוז מרכז
 גלאור נועהמנהלת תכנית עמיתים 18+
 גלנשינג ציפימזכירת ועדת רפרטואר סל תרבות ארצי
 גנאים חוסנימנהל מתנ"ס בקה אל גרביה
 גנון שולימזכירה ברשת התחלה חכמה
 גסטווירט יעלמנהלת תכנית לחיות יחד בקהילות
 גראי שרוןתומכנית
 גרונסטדת נעמימנהלת לשכת סמנכ"ל חברה וקהילה
 גריאני עדימזכירה ומינהלנית מחוז חיפה
 גרין שרוןמנחה באוכלוסיות מיוחדות
 גרינבלום דרורמ"מ מנהל מרכז קהילתי רשת רמלה
 גרשון איציקמנהל מחלקת טכנולוגיות ודיאלוג

ד
 דבש מורןרכזת אסטרטגיה ותכניות עבודה
 דגש ניזארמנהל מתנ"ס מג'אר
 דדון רוניתמנהלת מתנ"ס פתח תקוה - יוספטל בית מרקו
 דהן חןמנהל מתנ"ס נתיבות
 דוד נירמנהל תכנית חוג לכל ילד בחברה החרדים
 דוד שרהתכנית היל"ה
 דופס אביטלמנחה למידה םל"א מחוז מרכז
 דור יעלמנחה מחוז חיפה עמיתים
 דיאב סמייהמנהל מרכז קהילתי ליאו-בק חיפה
 דיאמנט ישראלמנהל מרכז קהילתי גן יבנה
 דינור ניצהמנחה רעים מחוז דרום
 דכטריוב סבינהמנהלת הדרכה ארצית רשת התחלה חכמה
 דמקה טביבו דודמ"מ תומכנית בתקופת חל"ד
 דקל אורניתמנהלת תנועת של"מ
 דקל נועהמנהלת מחלקת מחשוב
 דרומי סמדרמנהלת מתנ"ס נתניה מזרח
 דרור גליתחשבת שכר ומינהלנית

ה
 האס ענתמנחה יוזמות קהילתיות
 הופמן שימנהל מינהל קהילתי לב העיר
 הורוביץ מנחםמנהל מתנ"ס אלעד
 היזמי הדררכזת אזורית חוג לכל ילד
 הייב הישאםמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 היקרי דנהמנחה מחוז חיפה והעמקים - עמיתים
 הירש דניאלמנהל תכנית נוער בסיכון
 הלוי מירימדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 הלר אור חדש ניבהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 הלר עמוסמנהל תכנית נוער עולה מצרפת
 המר רעותמנחת מב"קיות
 הנו אשרףמא"ז
 הרשליקוביץ ברוךמנהלת תכנית עמיתים לנוער
 הרשמן ליאורמנהל מתנ"ס צפת
 הרשקו איתמרמנהל מרכז קהילתי גבירול- תקן 3 רחובות
 הרשקוביץ סמדרמנהלת מתנ"ס עמנואל

ו
 ואחניש אשרמנהל מתנ"ס שפרעם
 ווינברגיונתןמפתח תוכן בתכנית לחיות יחד בקהילות
 וול אילהמנחה בינוי קהילה
 ויטנברג גילעדמא"ז
 וייזר אלימנהל מינהל קהילתי הר נוף
 ויינברג ילנהמינהלנית התחנכות ולמידה
 וינקוב בנימיןמיידען
 וינשטיין חלירכזת יח"צ -דוברות ויחסי ציבור
 ויסמן זהרמנהלת מרכז קהילתי יד התשעה, הרצליה
 ולנסי מורמנהלנית שאקל
 ולקוביץ אפרתמנהח נגישות והשתלבות מחוז צפון
 ונזינסקי מירהמנהלת מרכזים קהילתיים מרכז נתניה ורמת ידין
 ורדי רוניתמנחה ארצית משפחתונים
 ורדיגר מיכלמנהלת מתנ"ס בנימינה גבעת עדה

ז
 זאבי כהן אוריתמנהלת מתנ"ס מגדל העמק
 זהבי מיכלמא"ז
 זייבלד גולדהמנחה חוג לכל ילד בחברה החרדית
 זייבלד ליבימנהלת מתנ"ס שמואל הנביא
 זינו גליתמנחה רשת "התחלה חכמה"
 זלינגר אבוטבול דנהמנהלת מחלקת מו"פ
 זמיר דניבקר כספי מחוז דרום
 זמיר ליידן עדימנחה בתוכנית רעים
 זסלובסקי בוריסמנחה בינוי קהילה חיפה והעמקיפ
 זרביב ימיתמינהלנית הדרכה

ח
 חאמאני אושריתאחראית מיחשוב סל תרבות ארצי
 חביבי גיתיתמנהלנית מח' נוער ילדים וצעירים
 ח'דר שאמאמנחה ישובים ארצי - סל תרבות ארצי
 חודרה אריהמנהל מתנ"ס שער הנגב
 ח'ורי סוהיירמנהלת מרכזי למידה מזרח ירושלים
 חורי סוהירמנהלת מרכזי למידה - מזרח ירושלים
 חזות משהמנהל מחוז צפון
 חטיב חאלדמנהל מרכז קהילתי שעב
 חטיב מיסאמנהלת נגישות וקהילה נגישה
 חטיב עאדלסגן מנהל מחוז צפון
 חטיב שאכרמטמיע מחשוב חוג לכל ילד צפון
 חיימי עינתמנהלת פדגוגית והדרכה - המחלקה להתחנכות ולמידה
 חייקין יפיתמנהלת תכנית "עתיד ישראלי"
 ח'יר הודאמנהלת מתנ"ס ירכא
 חכמו אילןמנהל מרכז קהילתי כפר יונה
 חלאילה אברהיםמנהל מרכז קהילתי עילוט
 ח'ליל מוחמדמנהל מרכז קהילתי בענה
 ח'ליליה מוחמדמנהל מרכז קהילתי טייבה
 חמו דורוןסגן מנהל מחוז מרכז
 חמוד גאסןמ"מ רכזת חוג לכל ילד צפון - בתקופת חל"ד
 חן אסתרמנחה להנחיות קבוצות לפיתוח מנהיגות גליל מע'
 חצ'ואל אבימנהל המחלקה להנהלות ציבוריות
 חרל"פ יקימנהל רשת המרכזים הקהילתיים הרצליה
 חשביה צורי ספיתמנהלת תחום תכניות

ט
 טוכמן אורנהמנהלת רשת המתנ"סים יקנעם
 טופר אמיתי שרוןמנהלת מרכז קהילתי פרדס כץ
 טופר נירמ"מ מנהל מרכז קהילתי ג'וליס
 טוראל עפרימנחה מחוז חיפה והעמקים - עמיתים
 טל שירמנהלנית פל"א
 טסלר שרהמנהלת המחלקה לזהויות בקהילה
 טראבייה חתאםמנהל תכנית ערכים בספורט
 טרמיצי שרימנחה נגישות והשתלבות מחוז דרום
 טרן חדד שרימנחה רעים מחוז ירושלים
 טרפה וינומ"מ מנהלת מרכז קהילתי בנימינה גבעת עדה בתקופת חל"ד

י
 יגול יואבמנהל אגף בינוי קהילה
 יול רןמנהל אגף הדרכה ופיתוח סגל
 יונאי זוהרמ"מ מנהלת תכנית צעירים בונים קהילה בתקופת חל"ד
 יונה הרצלמנהל מתנ"ס בית שאן
 יונייב רוניתמזכירה
 יוסיפוב אורליחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 יסמעני רחלמנחת תכנית ספייס - מחוזות חיפה וצפון
 יעקובוביץ יוניתמנהלת היחידה לפרוייקטים לאומיים
 יעקובזון גרדהמנהלת מתנ"ס חצור הגלילית
 יעקובי לאהמ"מ מנהלת מרכז קהילתי עמישב
 יפרח שמעוןמנהל מתנ"ס חיפה נוה יוסף
 יפרמוב אוקסנהתומכנית מיחשוב
 ירון ורנויקהמנחת תחום למידה - מחוזות ירושלים ודרום
 יריב אתיסגנית מנהל מחוז ירושלים
 ירניצקי אלהסמנכ"לית משאבי אנוש ומינהל
 ירקוני ברמן מורןאחראית אדמינסטרציה

כ
 כהן אביקצין בטיחות בתעבורה
 כהן אבנרמנהל מתנ"ס טירת הכרמל
 כהן איריסמנהלת מתנ"ס אילת
 כהן אלימנהל מחלקת תיפעול
 כהן אריאלמנהל מדור פיתוח כלכלי (יתרון לגודל)
 כהן בתיהמנהלת מרכז קהילתי נצרת עלית
 כהן ג'ורג'טמנהלת מדור התאמות וחשבונות
 כהן דליהמנהלת תוכניות לגיל הרך
 כהן יעלמנהלת מתנ"ס בנימין
 כהן כפיראחראי מייזמי ספורט ביחידה הכלכלית
 כהן לי-אתמנהלת מתנ"ס מ.א מעלה יוסף
 כהן לימורמנהלת מרכז קהילתי שדרות
 כהן לימורמנהלת תכנית נוער להט"בים במתנ"סים
 כהן מיטלתומכנית מחשוב
 כהן מיכלמנהלת מרכז קהילתי מגדל
 כהן מעייןמנהלת מרכז קהילתי שפיר
 כהן משכיתמינהלנית מחלקת אוכלוסיות מיוחדות
 כהן נועםמנהל מתנ"ס דימונה
 כהן נעמימנהלת מדור לרווחת הפרט ואחראית תלונות הציבור
 כהן סימהמנהלת המחלקה להתחנכות ולמידה (למידה משמעותית)
 כוגן יפיםאחראי בינוי ארצי
 כץ לאהמנהלת מנהלת מרכז קהילתי אור יהודה
 כץ נעמהמנהלת מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית
 כץ נעמהמנהלת מתנ"ס עמק המעיינות
 כץ ריכטר אורמנחה להנחיות קבוצות לפיתוח מנהיגות גליל מע'

ל
 לבאי מונירמנהל מתנ"ס כפר קמא
 לבהר תוםמנהל מרכז קהילתי קרית ים
 לבוביץ הילהרכזת קשרי אמנים
 לביא יובלמנהל מרכז קהילתי מצפה רמון
 לבנון שמואלמנהל מרכזי טבע וסביבה
 להב- ביגר אילתמנהלת מתנ"ס ערבה תיכונה
 לוטנרג אלון אפרתמנחה תכנית מפתחות
 לוי אליסיהמינהלנית עמיתים
 לוי בנימנהל מתנ"ס גוש עציון
 לוי דודתומכן מיחשוב
 לוי ורדמנהלת מחלקת משאבי אנוש
 לוי ורדהמנהלת רשת המתנ"סים בחולון
 לוי יחיאלמנהל מינהל קהילתי גילה
 לוי מיכלתומכנית מיחשוב
 לוין אהודרכז פרוייקטים במחלקה לנוער וצעירים
 לולאי רמימנהל מחלקת חשבות
 לוסקי רבקהרכזת לוגיסטיקה והכשרות מקצועיות במכללה
 לזרוס חגיתמנהלנית היחידה הכלכלית
 לחמי שלימזכירה מחוז מרכז
 לחר הדסמנחה עמיתים לבוגרים
 ליאור חןמנחה רעים מחוז צפון
 ליס יונתרכזת פרוייקטים במכללה
 ליפטשר עדימנהלת קמפיינים-יחידה כלכלית
 ליפצין יצחקמנהל מתנ"ס גבעת זאב
 ליפשיץ דודימ"מ מנהל מרכז קהילתי כפר ברא
 למשוב מישלמזכירה מחוז דרום
 לפיד הילהאחריאת מיומנויות תכנית היל"ה

מ
 מאדי ענבלמנחה קריירה ופיתוח אישי בשרות האזרחי
 מגן נטעמנהלת מינהל קהילתי בית הכרם
 מגן תמרמ"מ רכזת חוג לכל ילד צפון - בתקופת חל"ד
 מדר גיאמטמיע מע' מידע חיפה וצפון
 מהדי חסןמ"מ רכז אשכול חוג לכל ילד צפון
 מונאי אוריתמינהלנית יחידת הרכב
 מוסא אמירהמנהלת מתנ"ס אבו סנאן
 מוסרי היליתרכזת ועדת רפרטואר - סל"ת
 מורקוס נסריןמ"מ מנהל מרכז קהילתי בועינה נוג'ידאת
 מזור יעלמנחה עמיתים
 מזרחי עדימזכירה רעים
 מזרחי עזראבקר שטח סל תרבות ארצי
 מיטשל מיכלמינהלנית תעסוקה
 מימון טלמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 מכתאר מלכימנהלת משרד דוברות ויח"צ
 מלול יסמיןמנהלת פיתוח משאבים מחוז צפון
 מלינקוב אלכסמ"מ מנהל מרכז קהילתי מטולה
 מליקה שאולרכז טכני וסל תרבות ארצי
 מלכי-אור ספימנהלת מתנ"ס מ.א רמת נגב
 מלקה נדאו דניאלמנהל התכנית הלאומית- ספייס
 ממו יונימנהל מרכז קהילתי מ.א שדות נגב
 ממן אופיררכז ישובים ארצי סל תרבות
 ממן חגיתמנהלת מרכז קהילתי ראש פינה
 מנור טלאחראי תפעול ארצי
 מנור-יקיר גילהמא"ז
 מנחם-סאלם יעלרכזת כספים אגף בינוי וקהילה
 מנעא איהמנהלת מרכז קהילתי מג'ד אל כרום
 מסאלחה ג'מאל ,ד"רמנהל מתנ"ס דבוריה
 מסיל אורימנהל רשת המרכזים הקהילתיים מעלה אדומים
 מסקוביץ זיוהמנהלת אזור מרכז רשת התחלה חכמה
 מעוז יעקבמנהל מדור זהות יהודית וערבית
 מעוז כפירמנהל תכנית חוג לכל ילד
 מרגולין עמוסמנהל מרכז קהילתי בוקעתה
 מרג'ייה רניהעוזרת דובר ויח"צ בשפה הערבית
 מרכוס אורימנהל המחלקה לנגישות והשתלבות
 מרקוביץ רןסגן מנהל מחוז
 משדי יוסיתומכן מחשוב
 משה שירזמנהלנית אגף בטחון ובטיחות
 מתוק מיטלמנחה יוזמות קהילתיות מחוז מרכז

נ
 נאטור מוסטפאמנהל מתנ"ס קלנסואה
 נאטור רשאמנהלת מרכז קהילתי נחף
 נבו אבימנהל פיתוח מערכות מחשוב
 נג'ארה איאדמנהל מתנ"ס איכסל
 נגלר-כץ אדוהמנהלת מרכז קהילתי רמת אליהו-ראשל"צ
 נג'ם סאלחמנהל מתנ"ס דיר חנא
 נדיל מירימדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 נדיל ניצהסגנית מנהלת מחוז דרום
 נהרה אנג'להמנהלת אזור צפון השתלבות בקהילה
 נואמה יפעתמנחה פדגוגית חוג לכל ילד
 נחום ענבלמזכירה במחוז צפון
 נחל שולימנהלת פדגוגיצ ארצית צהרונים
 נחמיאס יפעתמנהלת מח' שכר
 ניב ורוניקהמנהלת מחוז צפון התחלה חכמה
 נינו רחמיםמנהל מחוז חיפה
 נרקיס מיהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה

ס
 סבאח ג'עפרמנהל מתנ"ס טורעאן
 סבג שריחשבת שכר
 סהר שירמטמיעת מע' מידע ירושלים ודרום
 סוהלו בוסה (מזל)מנחה מחוז דרום עמיתים
 סולימני אבימנהל מתנ"ס להבים
 סוסחא תכחאו לאנהמנהלת מרכז קהילתי במסת טבעון
 סוריזון מזיחשבת שכר וכ"א תכנית היל"ה
 סטטר דפנהמנהלת מתנ"ס מ.א. לכיש
 סיון בן-יוסף אילהמנהלת מתנ"ס משגב
 סילפן רונימנהל מינהל קהילתי גנים (קרית מנחם)
 סימיאן סיגלמא"ז
 סלאמה סאפימנהל מתנ"ס ינוח ג'ת
 סלומון חןמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 סלמון אסתררכזת לחיות יחד בקהילות בבית שמש
 סלע מירבמנהלת המחלקה למיון והערכה
 סלפק ענבלמינהלנית מרכזי למידה בספריות
 סמחאת עאדלמנהל מרכז קהילתי כפר מנדא
 סמלסון גבריאלרכז מדיה חברתית-עמיתים
 סמסון נתנאלמנהל המחלקה לתכנון תקציב ובקרה
 סעדי אזהרמנחה להנחיות קבוצות לפיתוח מנהיגות גליל מע'
 סער מרום קרןבקרית צהרונים
 סער עינבמנהלת אזור ורכזת צמי"ד
 סקטון ציפיבקרית כספית

ע
 עבו מוטימנהל מחוז מרכז
 עגיב רחמיםמא"ז
 עובדיה עדיתכנית היל"ה
 עוואד טארקמנהל מתנ"ס תמרה
 עווד ראנימנהל מרכז קהילתי מזרעה
 עומרי נעמהמנחה ישובים בחברה הערבית סל"ת
 עזרן אדםמנהל מתנס, מ.א מרחבים
 עטון דוריתמנהלת לשכת מחוז מרכז
 עטיה חגימא"ז
 עליאן מוחמדמנהל מרכז קהילתי בית דוד
 עמוס סילבנהמנהלת לשכת מחוז חיפה והעמקים
 ענבוסי סעידמנהל תכנית היל"ה
 ערמוש עלירכז אזורי חוג לכל ילד

פ
 פאנוס מיכאילמנהל מתנ"ס רמלה ערבי
 פארס לואימנהל מתנ"ס עכו עתיקה
 פוזנר חייםפרוייקט תעסוקה
 פולנסקי יעלמנחה במחלקה לנגישות והשתלבות
 פולק שימימנהלת לשכה
 פוסקלינסקי יורםמנהל רשת המתנ"סים עכו
 פורטל פיקר שירהמנהלת כספים-חוג לכל ילד
 פורן שמעיתמנחה מחוז מרכז נגישות והשתלבות
 פורת גלעדמנהל מרכז קהילתי קצרין
 פטרן מלימזכירה הנהלות ציבוריות ומנהיגות מתנדבת
 פינגולד קידרמנהל מרכז קהילתי מ.א גדרות
 פיק אסתרמ"מ מנהלת מתנ"ס קרית אונו
 פירו אוריאנהמזכירה פל"א
 פישמן רבקהמנהלת ארצית רשת התחלה חכמה
 פלג עוזיהו מיכלמנהלת מרכז קהילתי מ.א אשכול
 פלום ורדתכנית היל"ה
 פליישמן ענתרכזת פדגוגית ארצית צהרונים
 פנחס אמנוןמנהל מתנ"ס מרום הגליל
 פנחסי קוריןמזכירת מחוז ירושלים
 פנחסי שרהמנהלת פדגוגית פל"א
 פרויליך רזמנכ"ל החברה
 פרטוק אסנתמנחה אבן דרך לחברה החרדית
 פרי חניסמנכ"ל כספים
 פרידברג מיכלמנהלנית זהויות בקהילה
 פריינטה סיגלמנהלת מחוז דרום
 פרמון ורדמנהלת תכנית פל"א

צ
 צבאן נאוהעורכת דין
 צור דודמנהל מתנ"ס קרית עקרון
 צור יום טוב מיירכזת אזורית חוג לכל ילד
 צין איריסמנהלת רשת המרכזים הקהילתיים כרמיאל
 צרצור זועבי האיארכזת זהויות ערביות

ק
 קאסנר נעמהמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 קדוש לילךמנהלת לשכה תכנית קרב
 קדח שאדיהמנהלת מרכז קהילתי אל קאסום
 קדמון עמיתמנהל רשת המתנ"סים בבית שמש
 קדמי אורלימזכירה מחוז צפון
 קדמיאל רונימנהלת מתנ"ס מזכרת בתיה
 קובלסקי רונןסמנכ"ל חברה וקהילה
 קוזקרו אלעדמנהל מרכז קהילתי קרית שמונה
 קול גילמנהל הסברה ודוברות
 קומפורט רחלימפתחת איתנות פיננסית במתנ"סים
 קוסן דנימא"ז
 קופרשטוק אשרמנהל מינהל קהילתי מעלה רמות
 קורנבלום נאוהמנהלת מחלקת הסגל משאבי אנוש
 קטוע שמעוני יפיתמנחת תכנית פל"א - מחוזות חיפה וצפון
 קיגל נטלימנהלת תחום למידה מחוז חיפה והעמקים
 קיזרמן-דינרמן אלונהרכזת הדרכה עמיתים לבוגרים
 קינן רונימנהלת מתנ"ס כפר תבור
 קירמאיר אסתימנהלת מינהל קהילתי רמות ירושלים
 קלדרון קליירמא"ז
 קלה מאיר שרהמנהלת תכנית צעירים בונים קהילה
 קלה קרןמנהלת לשכה
 קליין תמרפרוייקטורית שנת היובל
 קמינצקי אילהמנהלת מינהל קהילתי בוכרים- גאולה
 קמיר אביעדמנהל מינהל קהילתי מיתרים(גבעת שאול בית רוס)
 קנטור ענתרכזת אדמיניסטרציה והכשרו מקצועיות במכללה
 קסטרו הילהמזכירה במחלקת גיל רך
 קסיס איילתמנהלת מרכז קהילתי מ.א חבל אילות
 קפאלה אגנצ'ה הבטמהמנחה תכנית מפתחות
 קרויזר דסימנהלת מתנ"ס בית"ר עלית
 קרון רינהמנחת בינוי קהילה מחזו דרום
 קרוק שריתמנהלת ניצנים ירושלים
 קריגר ליזמי רויטלמנהלנית חוג לכל ילד צפון
 קריים טליהמנהלת תכנית רעים
 קרימגולד יעלמ"מ רכזת ארצית עמיתים
 קרסנטי יוסימנהל מתנ"ס בית אל
 קשת שגיתמ"מ מנהלת אזור חיפה והעמקים התחלה חכמה
 קתז גופסהמנהלת מרכז קהילתי מ.א בוסתן אל מארג'

ר
 ראבוס מחאסןמנחה מעגלי תעסוקה
 רביב רוניתמנחה בתכנית זה"ב בגןו שיחון של"מ
 רבינוביץ רמימנהל מתנ"ס יבניאל
 רגב אבימנהל מינהל קהילתי חומת שמואל
 רגב אדלר ענתמנהלת תכנית התנדסות גימלאים של"מ
 רובין דיקלהמנהלת לשכת מנכ"ל
 רוזוביץ דורוןמבקר החברה
 רוזנבלום- אלוש נעמהמנהלת תכנית חוג לכל ילד עוטף עזה
 רוזנברג גולןמנהל מרכז קהילתי מ.א מטה אשר
 רוזנטל יפתחבקר כספי מחוז ירושלים/מרכז
 רוזנפלד שוקימנהל תחום מינהל בטחון ובטיחות
 רוזנר מרינהמנהלת מתנ"ס מעלות תרשיחא
 רוטשילד יואבמנהל מינהל תלפיות מזרח
 רום עדימנהלת מתנ"ס חבל יבנה
 רומם עדימנהלת תכנית בר-מצווה
 רוסו נטעמנחה סדנאות רעים
 ריזק טאהא עובורמנהלת מתנ"ס יפיע
 רייכל חגיתרכזת טיולים ואירועים - רעים
 רייכנר שימנהל מינהל דיגיטל ופיתוח כלכלי
 ריימונד קולטמנהלת מתנ"ס פרדס חנה- כרכור
 ריס יאירמנהל מינהל קהילתי יובלים
 רמון חיון איריתמנהלת מתנ"ס אלפי מנשה
 רשף אסףמנהל מרכזי יזמות וחדשנות
 רשף חיהמנהלת תחום מכרזים ופרוייקטים לאומיים

ש
 שבירו מירברכזת מעטפת קהילה נגישה
 שדמי שרהמנהלת מרכז לאומי ובינלאומי לידע ושותפויות בקהילה
 שורק שומרט זהוריתמנהלת תכנית להט"בים מבוגרים
 שושן אסתימנהלת לשכת מחוז דרום
 שושני מרגניתמינהלנית פיתוח כלכלי
 שחורי בועזמנחה ישובים ותחום תיאטרון
 שטיגליץ יעלמנהלת מתנ"ס קרית ארבע
 שטיינמן נגהמנהלת תכנית עמיתים לזכויות
 שטרית אתימנהלת מדור הקצבות
 שטרית דוריתמנהלת מינהל קהילתי בקעה
 שטרן מיכלמנחה נגישות והשתלבות מחוז חיפה
 שטרנפלד שירהרכזת הסברה עמיתים
 שינדלר מנחםמנהל מתנ"ס קרית מוצקין
 שכטר איילהמנהלת המחלקה לפיתוח ארגוני
 שלום שירמנחה להנחיות קבוצות לפיתוח מנהיגות גליל מע'
 שלומי דודמנהל תחום יזמות חברתית
 שלייכר עמיאלמנחה למידה פל"א מחוז ירושלים ודרום
 שנגרס דפנהמנחה תכנית עמיתים
 שפיגלר סמדרבקרית כספית מחוז מרכז
 שפירא רןמנהל סל תרבות ארצי
 שקרצי גליתמדריכה פדגוגית התחלה חכמה
 שרם יגאלמנהל מרכז קהילתי נוה ישראל הרצליה
 שרפי אילןמנהל מינהל קהילתי רוממה

ת
 תירם יוסףפיתוח ניהול והדרכה עמיתים לזכויות
 תמיר צילהמנהלת חשבונות

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ