החברה למתנסים
  Search  17/04/2014 12:54:02
  
סנן לפי יחידה
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור למתנסים
א
  שם עובדתפקיד
 אבו אלקיעאן עלימנהל מתנ"ס חורה
 אבו שארב איברהיםמנהל מתנ"ס רהט
 אביב ניצןמנהל רשת המתנ"סים ברמת השרון
 אבידן רפימנהל מתנ"ס בית הכרם
 אביזמר זאביועץ כספי מחוז חיפה
 אביטן אילנהמנהלת לשכת ראש מינהל ארגון וכספים
 אביקר מאירקצין ביטחון ובטיחות
 אבני אדוהמזכירת מחלקת פרוייקט הילה
 אברג'ל מאירמנהל מתנ"ס אשקלון
 אגמי אבייועץ כספי מחוז צפון
 אדמרי יסמיןמזכירת המח' להעצמה ושילוב חברתי
 אדרי איציקמנהל רשת המתנ"סים בקרית אתא
 אוזילבסקי שמעוןמנהל מחלקת פיתוח- דרום
 אוחיון מזלמנהלת לשכת מחוז ירושלים
 אוליאל אבנרמנהל רשת המתנ"סים בנשר
 און צביאב בית מרכז קליטה
 אונגר עדימנהלנית פרויקט היל"ה
 אורון שושמנהלת מתנ"ס חבל איילות
 אורלב רבקהמזכירה פרוייקט הילה
 אורן פלורהמנחת השכלה הילה
 אטיק משהמנהל מתנ"ס מודיעין
 איוב עלימנהלת מתנ"ס בית צפאפא
 אייזנברג איריסמנהלת מתנ"ס כפר ברא
 איילי קרןמנהלת מתנ"ס בנימינה גבעת עדה
 איסלר אתימנהלת מדור עסקים קהילה
 אל עמי שייקהמנהל מינהל קהילתי מרכז תרבות העמים
 אלבג רותרכזת ועדות רפרטואר סל תרבות ארצי
 אלבז אוריאלמנהל מינהל קהילתי הר נוף
 אלדר נעמימנהלת מתנ"ס מועצה איזורית נחל שורק
 אלהייב אילהאםמנהלת מתנ"ס טובא זנגריה
 אלוש אלימנהל התוכנית הלאומית לנגב
 אלזאחלקה שמאלמנחה השכלה הילה
 אליה רותםתומכנית מיחשוב
 אליהו אבימנהל מתנ"ס תל מונד
 אליהו רוניתמנהלת משרד מבקר החברה ותלונות
 אליהו שלמה (מיקו)קצין בטיחות בתעבורה
 אלעד סופימנהלת מעונות יום
 אלקובי נחמהמזכירת בנוי ודוברת החברה
 אסולין מימון מנהל מתנ"ס ראשון לציון - מזרח
 אסידו ז'נטמנהלת מתנ"ס
 אפללו מיכל ד"רראש תחום מו"פ ומ"מ דוברת החברה
 אפרתי ויזנטל יאירהמנחה פיתוח אורבני חברה י-ם
 אריאלי עמימנהל רשת מקפת - פתח תקוה
 ארליך יעלמנהלת מדור
 ארצי נאוהמנהלת מתנ"ס אלפי מנשה
 אתגר יפהמנהלת מדור חשבות ושכר

ב
 בביוף עליתמנהלת מדור רכש
 בוזי מזרחי טליהרכזת ארצית פרוייקט עמיתים
 בולוטין רון ד"רמנהל המחלקה לספורט ואורח חיים בריא
 בוקשטיין עדנהרכזת פרוייקט מועדוני הליכה
 בורי שמש שלימנהלת מתנ"ס פתח תקוה - עמישב
 ביברמן מילאתהכנה למופעים סל תרבות ארצי
 ביטון מורדימנהל מתנ"ס מעלה יוסף
 ביטון שמעוןמנהל רשת המתנ"סים מעלות- תרשיחא
 ביתן יעקבמנהל מתנ"ס תל שבע
 בכלר יוחנןמנהל מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית
 בלאי חגיתמנחה למידה
 בלכר ליאתמנהלת מתנ"ס משגב
 בלס לאהמנהלת מתנ"ס קטמון ח-ט, גוננים
 בן חמו מאירמנהל מתנ"ס רמלה
 בן יעקב עדנהמנחה אוכלוסיות מיוחדות
 בן לביא יוליסגן מנהל מחוז ירושלים
 בן משי שושמנהלת מתנ"ס ערערה בנגב
 בן נוח צביקהמנהל מדור
 בן עמי לילךמנחה ישובים סל תרבות ארצי
 בן שושן הרצלעוזר מינהלה ובטחון
 בן שטרית לילךמנחה ישובית סל תרבות ארצי
 בן שטרית מישלמפתח תוכניות- מחוז צפון
 בן שמחון אבימנהל מתנ"ס נתניה - מינהל דרום
 בן-אבי מיכאלמנהל מינהל קהילתי קרית יובל
 בנבנישתי יוסיראש מינהל ארגון וכספים
 בנדיבה מיכלמנהלנית בפרויקט היל"ה
 בניונס אריהמנהל מתנ"ס גבעת זאב
 בנימין סיגלמזכירת קצין בטחון ובטיחות
 בצלאל יוסימנהל מתנ"ס מרחבים
 בקר ברוריהמנהלת סל תרבות ארצי
 בר אפריםמנהל מתנ"ס רמת ישי
 בראודה רחלמנהלת מחלקת מיון והערכה
 ברגר עזראמנהל מתנ"ס רמת שלמה
 ברון טלגיוס כספים
 ברוש סבן ברכה - עו"דיועצת משפטית
 ברלדינו רותימנחת השכלה - הילה
 בר-ניר דורימנהל רשת חולון
 ברנפלד רחלימנהלת מתנ"ס מודיעין עילית
 ברק אמיתימנהל בפועל מחוז צפון

ג
 גבע לילךמנהלת מתנ"ס בקעת הירדן
 גבעון לאהמנהלת מדור קידום בריאות
 גבריאל דינהמזכירת תוכנית היל"ה
 גדנקן הודמנהל מתנ"ס ואגף החינוך חבל יבנה
 גדסי בועזמנהל מתנ"ס מצפה רמון
 גדסי דוריתמנחת השכלה - שח"ף
 גול איילתמרכזת פרוייקטים מיוחדים
 גולברי ליאת
 גולדברג פינימנהל מתנ"ס רמת גן-רמת השקמה
 גולדשטיין יהודהמנהל מתנ"ס צפת
 גורדון אבימנהל היחידה למאגרי ידע ומידע
 גז שמעוןמנהל אגף בינוי, תפעול ופיתוח כלכלי
 גיגי הילהמנהלת לשכת מנכ"ל
 גיל אבימנהל מתנ"ס גן יבנה
 גלבוע אתימנהלת הדרכה מחלקת שיווק
 גלנשניג ציפימזכירת ועדת רפרטואר סל תרבות ארצי
 גנאים חוסנימנהל מתנ"ס בקה אל גרביה
 גנור מיכאליועץ ארגוני
 גפני סימימפתחת קהילתית- מחוז מרכז
 גרונסטדת נעמימנהלת לשכת מחוז צפון
 גרינבלום דרורמנהל מתנ"ס קרית טבעון
 גרינמן ארקדימנהל אגף בינוי י-ם ושרון
 גרנות פנינהמנהלת המחלקה למיחשוב

ד
 דבור סלמאןמנהל מתנ"ס ינוח ג'ת
 דדון רוניתמנהלת מתנ"ס פתח תקוה - יוספטל בית מרקו
 דוד שרהמזכירת תחום ניהול ופיתוח ארגוני
 דויטש עדימנהל מתנ"ס קרית עקרון
 דקל אורניתמנהלת תנועת של"מ
 דקל נועהמנהלת מדור סיוע מחשבים
 דרור גליתמנהלנית שכר היל"ה

ה
 הורוביץ מנחםסגן מנהל מחוז שרון
 הייטנר אורימנהל מתנ"ס רמת הגולן
 הירשפלד יורימנהל המח' להנהלות ציבוריות ומתנדבים
 המאירי ענבלמנחה ישובים סל תרבות ארצי
 המר רעותמפתחת קהילתית - מחוז חיפה
 הרמן אפרתרכזת להב"ה
 הרמן-רואש אילנהמנהלת מתנ"ס כפר תבור
 הרשקוביץ סמדרמנהלת מתנ"ס קרני שומרון

ו
 וורן רחלימזכירת תוכנית עמיתים
 וחניש אשרמנהל רשת המתנ"סים בעכו
 וידן נילימנחה ומרכזת פרוייקט יר"ח
 ויטנברג גילעדמנהל מתנ"ס תלפיות מזרח
 ויצמן דנימנהל מתנ"ס נהריה
 ויצמן רן מ"מ מנהל מתנ"ס שגב שלום
 ונדר חנהמנחת השכלה הילה
 ונזינסקי מירהמנהלת מתנ"ס הרצליה - נוה ישראל
 וקנין מאירמנהל מתנ"ס גוש עציון ומ"מ מנהל מתנ"ס קרית ארבע
 וקסלר מרסלומנהל פדגוגי היל"ה

ז
 זהבי מיכלמנהלת מתנ"ס בני ברק - פרדס כץ
 זהר זהביתמזכירת תחום פנאי
 זכריה עופרהמנחה- רשת התחלה חכמה
 זליג נוריתעוזרת מנכ"ל ומזכיר החברה
 זנדבנקמנחת ישובים סל תרבות ארצי

ח
 חג'ג' פרץמנהל מתנ"ס ראשון לציון - רמת אליהו
 חודרה אריהמנהל מתנ"ס שער הנגב
 חוסיד מורמנהלת לשכת סל תרבות ארצי
 חזות משהמנהל מתנ"ס חיפה - נווה יוסף
 חזות שמעוןמנהל רשת המתנ"סים ביבנה
 חזן יהודהיועץ כספי מחוז דרום
 חטיב אימאןמנהלת מתנ"ס יפיע
 חטיב מיסארכזת תכניות התפתחות הילד
 חטיב עאדלמנהל מתנ"ס תמרה
 חיים שרה מנהלת חשבונות
 ח'יר הודאמנהלת מתנ"ס ירכא
 חכם רוניתמבקרת מחוז דרום
 חלאילה אברהיםמנהל מתנ"ס מג'ד כרום
 חמו דורוןמנהל מתנ"ס קרית אונו
 חממי בנימנהל מחוז מרכז
 חן אורלימנחת למידה
 חן מאירמנהל אגף מיחשוב
 חצ'ואל אבימנהל מתנ"ס מטה אשר
 חרל"פ יקימנהל מתנ"ס הרצליה בית פוסטר
 חשביה צורי ספיתראש תחום חינוך השכלה ולמידה

ט
 טובי ברקמנהל מתנ"ס שומרון
 טומשוף אריאלהמרכזת פעילות ארצית סל תרבות ארצי
 טייכר לאהמנחה הילה
 טל יעקבמנהל מתנ"ס רמת ידין (דורה לשעבר)
 טסלר שרהמנהלת היחידה להתחדשות יהודית בקהילה
 טראבשה עדנאןמנהל מתנ"ס מג'אר

י
 יבגי מאירמנהל מתנ"ס יבניאל
 יגול יואבמנהל מתנ"ס חיפה - ליאו באק
 יול רנימנהל מתנ"ס אופקים
 יונה הרצלמנהל מתנ"ס בית שאן
 יעקבי לאהמפתחת תוכניות -מחוז שרון
 יפרח סימהמנהלת מתנ"ס נתיבות
 יפרח שמעוןמנהל מתנ"ס יקנעם
 יריב אתימפתחת תוכניות- מחוז דרום
 ישראלי מאירמנחה השכלה הילה

כ
 כהן אבנרמנהל מתנ"ס טירת הכרמל
 כהן אבשלום מנהל מתנ"ס מרחבים
 כהן איריסמנהלת מתנ"ס אילת
 כהן אלימנהל מחלקת תיפעול
 כהן אריאליתרון לגודל
 כהן בתיהמנהלת מתנ"ס מזכרת בתיה
 כהן ג'ורג'טמנהלת מדור התאמות וחשבונות
 כהן דליהמנהלת משפחתונים וצהרונים ארצית
 כהן משכיתהיל"ה
 כהן נועםמנהל מתנ"ס דימונה
 כהן נעמימנהלת מדור לרווחת הפרט
 כהן נפתלי לימורמנחה למידה
 כהן שולימנהלת לשכת מחוז שרון
 כוגן יפיםמנהל מחלקת בינוי - חיפה/צפון
 כץ דניפרוייקט תרבות ואמנות בשכונות
 כץ לאהמנהלת רשת המתנ"סים ראש העין
 כץ מנימנהל מתנ"ס חומת שמואל
 כרמון שוקייועץ כספי מחוז מרכז

ל
 לבאי מונירמנהל מתנ"ס שבלי אום אלג'נם
 לבידצקי אורימנחה הילה
 לבני אפרתקידום תוכניות חינוכיות סל תרבות ארצי
 לוזון משהמנהל רשת המתנ"סים קרית ים
 לוטן צביקהמנהל תוכנית פל"א ליגת קטרגל
 לוי איציקמנהל מתנ"ס
 לוי בנימנהל מתנ"ס שפיר
 לוי דודתומכן מיחשוב
 לוי ורדהמנהלת מתנ"ס יהוד
 לוי יחיאלמנהל מינהל קהילתי פסגת זאב
 לוי ליאוןמנהל מח' רשתות מיחשוב
 לוי מיכלתומכנית מיחשוב
 לוין יעקבמנהל מחלקת אזרחים בוגרים
 לוין שירהעוזרת מבקר החברה
 לוית עמיחשב החברה
 לוריא ורדמזכירת אגף משאבי אנוש
 לזובסקי בלהמנהלנית במדור השכלה
 ליויאן ג'אנטהילה מינהלה
 ליפצין יצחקמנהל מתנ"ס גבעת שאול
 ליפשיץ דודימנהל מתנ"ס ראש פינה ויסוד המעלה
 ללוש דנימנהל מתנ"ס גדרה

מ
 מאי אלישבעעורכת עתון ופרסומים
 מגן אבנרמנהל מתנ"ס ערבה
 מגן נטעמנהלת מתנ"ס אפרת
 מוכתר מלכימזכירת אגף קשרי חוץ וגיוס משאבים
 מונאי אוריתפרוייקט הילה
 מוסא אמירהמנהלת מתנ"ס אבו סנאן
 מזרחי איתןמנכ"ל החברה
 מליחי גליתמינהלנית מעברים
 מליחי סמדרמזכירת המחלקה לאוכלוסיות מיוחדות
 מליקה שאולרכז טכני מתא"ן וסל תרבות ארצי
 ממלוק דנימ"מ רכז ישובים סל תרבות ארצי
 מנדיל רוןמנהל מתנ"ס מרום הגליל
 מנור דוריעורך ראשי ההוצאה לאור - סל תרבות ארצי
 מנצור אימאןתומכנית מיחשוב
 מנשה רפייועץ כספי מחוז ירושלים
 מסאלחה ג'מאל ,ד"רמנהל מתנ"ס דבוריה ומ"מ מנהל כפר קמא
 מסרי פרחמנחת אוכלוסיות מיוחדות
 מעוז טובהמנהלת מתנ"ס אזור
 מעוז יעקבמנהל מדור זהות יהודית
 מצא רעיהמנחה אוכלוסיות מיוחדות
 מרגלית יוכבדמנהלת מתנ"ס כפר יונה
 מרכוס אורימנהל תוכנית נוע"ם
 מרקוביץ רןמנהל מתנ"ס רמות - חיפה

נ
 נאטור מוסטפהמנהל מתנ"ס קלנסואה
 נג'ם סאלחמנהל מתנ"ס ג'וליס ומ"מ מנהל מתנ"ס עין מאהל
 נדיל ניצהמנהלת מתנ"ס יואב
 נחמיאס יפעתמ"מ מנהלת מח' שכר
 נחמיאס מירירכזת ש.ח.ף מחוז דרום
 נינו רחמיםמנהל מחוז חיפה
 ניצן ברכהמזכירת תחום קהילה
 נעמנה מוחמדמנחה תעסוקה תב"ת
 נקש משהמנהל מתנ"ס אור עקיבא

ס
 סדרס שלומיתמנחת למידה
 סובול זהבהמינהלנית אגף חברה
 סולטן ליזהמזכירת מחלקת פיתוח קהילתי ותחום יח"ד
 סולימני אבימנהל מתנ"ס שדרות
 סועאד אחמדמנהל מתנ"ס עכו עתיקה
 סיטקוב רוניתמנחת השכלה הילה
 סלאמה מואידמנהל מתנ"ס חורפיש
 סלע מירבמנהלת מתנ"ס מגדל העמק
 סלע צדקה עדימנחה קהילה נגישה
 סמאחת עאדלמנהל מתנ"ס כפר מנדא ומ"מ מנהל דיר חנא
 סנדלר ארנסטומנחה חינוך הילה
 סער נאוהמפתחת תוכניות -מחוז צפון

ע
 עבדול רחמן הייאמנהלת מתנ"ס אבו גוש
 עבו מוטיסגן מנהל מחוז מרכז
 עגיב רחמיםמנהל מתנ"ס רכסים
 עוזרי נעימהמזכירת היחידה להתחדשות יהודית
 עזאדין אלסעדמנהל מתנ"ס כסייפה
 עטיה חגימנהל מינהל קהילתי קרית מנחם
 עמדי אורימנהל מינהל קהילתי לב העיר והרובע היהודי
 עמוס סילבנהמנהלת לשכת מחוז חיפה והעמקים
 עמית מריםמנהלת מחלקת פיתוח תוכנת חוגים
 ענבוסי סעידמנהל מחלקת למידה
 ענבתאווי אמיןמנהל מתנ"ס דיר חנא
 עסיס חלימנחה למידה
 עציון טלירכזת ועדת מחירים ומאגרי מידע סל תרבות ארצי

פ
 פאנוס מיכאילמנהל מתנ"ס רמלה ערבי
 פולק סימימזכירת המחלקה לספורט ואורח חיים בריא
 פוסקלינסקי יורםמנהל רשת המתנ"סים נצרת עילית
 פוסקלינסקי תרצהעיר מקדמת תעסוקה
 פורת גלעדמנהל מתנ"ס חצור הגלילית
 פיק אסתרמנהלת מחוז שרון
 פירו אוריאנהמזכירת יועצת משפטית ולשכת מנכ"ל
 פלג בטימפתחת תוכניות- מחוז שרון
 פלג דנימנהל מתנ"ס נתניה נאות הרצל
 פלום ורדמנחה למידה
 פליישר גילהמנהלת מתנ"ס קרית מלאכי
 פנחס אמנוןמנהל מתנ"ס מטולה
 פנחסי שרהמנהלת תכנים ותכניות פ. נוער מנותק
 פרחי-זהבי אתיראש תחום ניהול ופיתוח ארגוני
 פרידמן מיקימנהל אגף משאבי אנוש
 פריינטה סיגלמנהלת בפועל מחוז דרום
 פרץ מירבמזכירת תחום חינוך השכלה ולמידה
 פשטן ויטפילד עליזהמנהלת מדור פיתוח קהילתי

צ
 צופי כרמיתמפתחת תוכניות- מחוז מרכז
 צ'רניחובסקי צביקהמנכ"ל החברה הירושלמית

ק
 קדמון עמיתמנהל מתנ"ס בנימין
 קדמיאל רונימנהלת רשת המתנ"סים בית שמש
 קובלסקי רונןראש תחום קהילה
 קוזי ענתמנחה הילה ופעילי חינוך
 קומפורט רחלימבקרת החברה
 קוסן דנימנהל מתנ"ס מבואות חרמון
 קורנבלום נאוהמנהלת מדור משאבי אנוש
 קלדרון קלייררכזת ארצית פנאי נכים וקהילה נגישה
 קלה קרןמזכירת אגף לפיתוח כלכלי ותפעול
 קפלן איריסמנחה מעונות יום
 קצב אלימנהל מתנ"ס בית אל
 קראוני סיגליתגביה
 קרמני כוכימנהלת מדור תשלומים

ר
 ראובן אליעזרמנהל מתנ"ס הרצליה יד התשעה
 רבינוביץ רמימנהל מתנ"ס מגדל
 רגב אבימנהל מתנ"ס נוה יעקב
 רוזנפלד שוקימנהל מתנ"ס דרום הר חברון
 רום דוריתמנהלת אגף קשרי חוץ וגיוס משאבים
 רחום אשרמנהל מתנ"ס נתניה מזרח - נאות גנים
 רייכל אמנוןמנהל מחלקת אוכלוסיות מיוחדות
 ריימונד קולטמנהלת מתנ"ס פרדס חנה- כרכור
 רמון חיון איריתמנהלת מעברים
 רשף חיהמנהלת תחום מכרזים ופרוייקטים לאומיים

ש
 שביט זיוהמנהלת מתנ"ס רמת הנגב
 שגב עמימנהל מינהל רמות
 שדה ניסיםמנהל מתנ"ס גבעת אולגה
 שומשום ריםמפתחת תוכניות- מחוז חיפה והעמקים
 שוקר אביבהמנהלת מתנ"ס בית הנוער העברי
 שושן אסתימנהלת לשכת מחוז דרום
 שושני גליהמנחה ישובים סל תרבות ארצי
 שחר אביטלמנהלת מתנ"ס כוכב יאיר/צור יגאל
 שחר גילהמנחת פרוייקט בוכרים
 שטיין מיריתקציבאית מינהל כספים ומיחשוב
 שטרית אתימנהלת מדור הקצבות
 שטרית דוריתמנהלת מתנ"ס בקעה
 שטרית יפהמנהלת מינהל קהילתי גילה
 שלום מלכהמזכירת מחלקת למידה
 שלומי דודראש תחום חברה
 שמש חן גליתמזכירת מח' פרויקטים כלכליים
 שני ליאורהמנהלת תוכנית היל"ה
 שניידר מיהמנהלת אתר אינטרנט סל תרבות ארצי
 שפיר תמרמנחת השכלה הילה
 שפירא רונןראש תחום פנאי
 שרון יעלמזכירת חברה ירושלמית
 שרון קובימנהל רשת המתנ"סים - רחובות
 שריג יחיאלמ"מ מנהל מתנ"ס רמת ורבר פ"ת
 שרם יגאלמנהל מתנ"ס חולון וולפסון
 שרפי אילןמנהל מתנ"ס רוממה
 ששון רחלימנחת השכלה הילה

ת
 תמיר צילהמעקב חשבוניות סל תרבות ארצי